Produkt absolutně nesouhlasí s popisem . Je malý, jiný materiál . Určitě nedoporučuji za ty peníze seženete mnohem lepší .

Reakce obchodu Quentino

Dobrý den Tomáši, objednal jste kšandy a motýlek pro děti, pokud Vám nevyhovuje velikost, samozřejmě není problém vyměnit nebo vrátit. Materiál souhlasí s popisem, jelikož se dozvídáme o Vaší nespokojenosti až zde v recenzi, nevíme proč jste nás nekontaktoval k vyřešení. Reklamace vyřizujeme v co nejkratší době, bližší info k vrácení nebo výměně Vám zasíláme e-mailem.
    Věříme, a můžeme Vás ujistit, že reklamace bude vyřešena k Vaší spokojenosti.
    Hezký den Petra- Quentino.cz

Výrobek je úplně nanic , konkrétně kšandy nejdou zapnout na kalhoty !

Reakce obchodu Quentino

Dobrý den pane Jiří, bohužel jste nás do dnešního dne nekontaktoval a nevíme proč je problém s uchycením.
    Jelikož používáme výhradně kvalitní materiály a komponenty klipů, které naopak jsou velmi pevné aby držely kalhoty spolehlivě.
    Jste opravdu první z tisíce spokojených zákazníků, s takovým problémem jsme se ještě nesetkali. Samozřejmě pokud jste vybral špatnou délku kšand nebo je jiný problém, kontaktujte nás a určitě vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Hezký den Petra- Quentino.cz

Zpočátku velmi milá komunikace. Vyskytl se však problém a já jsem si zboží nemohla vyzvednout. Na to konto mi přišel e-mail ať uhradím poštovné což by bylo naprosto v pořádku, kdyby byl psaný slušnou formou a nevypadal jak od poslední výzva vymahačské firmy.

Reakce obchodu Quentino

Dobrý den paní Kateřino, vždy máme velkou radost, když zákazník objedná zboží a my mu můžeme slíbit bleskové doručení.
    Žádala jste doručení do pátku a my Váš požadavek splnili.
    Zboží jste si nevyzvedla, a neudělala si čas nás informovat, že o zboží již nemáte zájem.
    Slušně jsme Vás požádali o náhradu vynaložených částečných nákladů na dopravu, které jsme za Vás museli uhradit.
    Mrzí nás, že sama přiznáváte, že jste zboží nevyzvedla a nás hodnotíte negativním komentářem s nespokojeností doručení.
    Přejeme hezký den Petra- za tým Quentino.cz

• Až po dodání bylo vše v pořádku. Jenže jsem zboží potřebovala vrátit (z důvodu nevhodné šířky) a tam pak vznikl problém. V podmínkách k vrácení zboží mají uvedeno libovolným přepravcem, ale tím nemůže být Zásilkovna, kterou eshop sám nabízí. Trvají na doručení na adresu. Komunikace se pak odehrála v nepříjemném duchu, kdy mi bez jakéhokoliv pozdravu, omluvy byly tyto podmínky do emailu překopírovány. Sama pracuji na středisku objednávek a jsem proškolená, jak se jedná se zákazníky. Ale peníze mi byly vráceny obratem.

Dobrý den paní Leo,
    vrácení zboží z důvodu špatné volby šíře kšand proběhla k Vaší spokojenosti a bez jakéhokoliv zdržování. Penízky Vám byly vráceny obratem, nevidím důvod nedoporučení našeho eshopu a ani důvod omluvy.
    Nejsem si vědoma nepříjemného duchu, o kterém píšete, jelikož jsme spolu hovořily telefonicky a vše bylo v pořádku.
    Poté Vám byl zaslán email s pokyny jak zboží vrátit. Zboží jste samozřejmě mohla odeslat libovolným přepravcem a to i přes Zásilkovnu, avšak s doručením na adresu (což je standartní postup a je uveden v obchodních podmínkách). Vracela jste zboží z důvodu, že nevyhovovala šířka kšand Vašemu příteli a my jsme k vrácení přistoupili. Pokud byste vracela z důvodu poškozeného zboží, určitě by byla omluva z naší strany samozřejmostí.
    Přejeme krásný den Petra - Quentino.cz

• Hezky ponozky
    • 2x zmenili misto doruceni a pak rekli, že vubec nic takovyho neni a musel jsem jet na prvni misto bez oznameni.

Reakce obchodu Quentino

Dobrý den Filipe, jsme rádi, že se Vám zboží, které jste zakoupil líbí. Bohužel neovlivníme přístup zaměstnance dopravce, kterého jste si zvolil. Je nám líto, že po prvním pokusu o doručení jste nebyl zastižen a poté nastal problém s uložením balíčku. Chápeme Vaše rozhořčení a mrzí nás, tento důvod, kterým jste se rozhodl náš eshop nedoporučit. Omlouváme se za dopravce a věříme, že tato zkušenost se již nebude opakovat. Hezký den Petra-Quentino.cz