• vyborna a promptna komunikacia
    • rychla a bezproblemova dodavka tovaru na Slovensko

V ramci komunikacie so zakaznikom bezkonkurencne najlepsia doterajsia skusenost. Obchod odporucam.

• vynikající přístup k zákazníkovi
    • kvalitní zboží

Doporučuji. Objednávala jsem zde již několikrát, komunikace výborná, ochotní, poradili. Se zbožím jsme spokojeni. Nakupovala jsem komplet celou výbavu pro celou rodinu, žádný problém.

• ?
    • Vysoke ceny, komunikace se omezuje na automatickou odpoved o registraci objednavky, pozdeji zadna reakce.

zbytecny obchod - zrejme stejne nefunguje. objednavku jsem nezrusil, myslim ze stejne nikoho z obchodniku nezajima.

Reakce obchodu qSki.cz

dostal jste stornaci, po stornaci nevedeme prosím další komunikaci.

Pokud zboží je nedostupné, neobtěžujeme zákazníka dalšími emaily, apod.

Když jdete do obchodu a sdělí Vám, že zboží není...taky nepotřebujete vedoucí prodejny, aby Vám potvrdila to samé.

K cenám - nevím když jsou ceny vysoké, proč provádíte objednávku. Jsou produkty s vyšší cenou a naopak s nejnižší na trhu.

Maro,s.r.o. - výrobce sportovních povrchů a sportovních hal
    Hybrid sports hall MARO

www.ewhite.sk

• Ako skoro pri každom i-shope objednávka z pohodlia domova a doručenie tovaru až domov.
    • Ponúkaný tovar nie je ihneď k dodaniu, dlhé čakacie doby /aj na možný náhradný tovar!/

• Obchod neposlal žádnou výzvu k osobnímu převzetí zboží, jak bylo uvedeno v podmínkách nákupu,přestože objednávka i platba předem byly vyřízeny.
    • Vyzvednutý produkt se neshodoval s nabídkou v e-shopu.Odlišný design produktu oproti obrázku v nabídce.
    • Velmi neprofesionální jednání ze strany obchodu, neochota a arogance pana jednatele včetně osob ve výdejním místě.
    • Firma odmítá řešit problém spojený s výměnou za shodné zboží s objednávkou.Nyní je tedy případ v rukou České obchodní inspekce.

Tento obchod nikomu nedoporučuji. Po vlastní první a zároveň poslední zkušenosti s qski.cz se pro příští nákup sportovního vybavení najisto rozhodnu pro nákup jinde a dám přednost spolehlivému a profesionálnímu jednání i v případě, že bude cena zboží více či méně vyšší.

Reakce obchodu qSki.cz

předně chci poděkovat za prostor k vyjádření a sděluji, že se nezlobím na velmi negativní hodnocení slečny zákaznici.

Je třeba zmínit určitá fakta, jež v celém procesu máme doložené a jež určují náš postoj k této konkrétní objednávce.

Z pozice jednatele firmy - mám několik firem, 2 desítky internetových obchodů s ročním obratem kolem 800.000.000 mil Kč, máme zákazníky s velmi specifickým zaměřením a požadavky, viz. výstavba tenisového kurtu na střeše Holiday Inn - http://www.marotrade.eu/sportoviska/tenisove-kurty nebo pana prezidenta ČR: Václava Klause jemuž jsme dodávali tenisové rakety a požadavek byl na 2 g odlišnot 2 rámů, tak mnoho koncových zákazníků jež obsluhujeme několik let v rámci své sítě obchodů.

V ČR jsme výhradní importéři značky Siboasi (tenisové, squashové, badmintonové stroje), značky Playmate (nejdražší nahrávací stroje světa) a značky Maro (výstavba hal, sportovní povrchy) - nemůžeme si dovolit porušovat práva zákazníka.

Jsme si plně vědomi závazku a dobrého jména společnosti a jednáme dokonce v mnoha případech nad rámec nutných požádavků ze strany zákona v rámci reklamací či specifických požadavků.

Za poslední 2 roky vidím velký posun ve znalosti zákazníků, ať již to jsou pojmy z občanského zákoníku č. 367/2000 nebo systém managementu kvality ISO 9001:2008, dle čehož má zákazník jasný signál kvality a zejména garance organizace orientující se na zákazníka. 99 % zákazníkům již je známa doba odstoupení od kupní smlouvy, podmínky pro vrácení, což před 5 lety nebývalo zvykem.

Bohužel tento konkrétní případ slečny, jež nemá tyto základní znalosti ovlivňují její negativní náhled na věc, nutno zmínit fakta:
    - objednávku garantujeme vyřídit v rámci 7 dní, viz. web, zákaznice si přebrala po své objednávce z 17.1.2012 dne 21.1.2012. Tedy nerozumím nízkému bodovému hodnocení v bodě otázky (jak jste spokojen/a/ s dobou vyzvednutí.
    - v rámci komunikace se zákazníkem byla vedena nadstandartní emailová i telefonická komunikace i v 23 hod. večer, čas si skutečně nepletu je to doložitelné
    Tedy i zde nerozumí námitkám, neznám příliš eshopů co takto rychle a i v pozdních večerních hodinách se zákazníkem komunikují
    - se zákazníkem - komunikovali 4 osoby - v rámci konečného odběru 2 prodavači (všichni jsme dostali negativní hodnocení)
    - v rámci systému může dojít k chybě na straně dodavatele, na naší straně, na straně obchodu (kamenného), atd. ale zde nutno říci snažili jsme se předejít této situaci písemnou dohodou i telefonicky potvzenou objednávkou, kdy zákaznice si objedná zboží přes internet, přijde na naši prodejnu a zde po SCHVÁLENÍ, že vše je v pořádku dojde ke speciální úpravně lyže (NE DŘÍVE), kdy dojde k namontování vázání, typu SNS, tj. SNS Pilot Sport classic na NNN značku lyží Rossignol.

- zákaznice na místě potvrdila a sdělila na místě 2 prodavačům, že si přeje namontovat na lyži X TOUR VENTURE AR s černým písmem Rossignol vázání, původně objednáno s písmem Rossignol v barvě šedé. Kladl jsem osobně důraz na to, že nemají být namontované lyže před příchodem zákazníka a až po odsouhlasení barevné kombinace, varianty, atd. může dojít k montáži a k tomu i došlo. I kdyby schválila oranžové písmo, jednoznačně odsouhlasila neodstranitelný zásah do lyže na vlastní žádost. Kdyby na místě řekla, ne mě se třeba růžová nelíbí, nelíbí se mi tvar vázání - nikdo by nic nenamítal.

- zákaznice zboží odebrala - aktuálně tvoří set (lyže s vázáním)

Nyní se vrátím k zákonu 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000, kdy zákazník nemůže druhý den nám volat s tím, že lyže nemá písmena Rossignol v barvě šedé, ale černé a chce na základě dodání jiného zboží odstoupit od smlouvy. V momentu, kdy je na lyži již namontován na přání zákazníka specifický typ vázání. Mohu uvést další případy. Nicméně zákon toto jasně specifikuje, zákazník má sděleno ve všech Obchodních podmínkách napříč všemi e-shopy.

Pokud by nedošlo k montáži vázání není problém vrátit zboží i v rámci 14 denní lhůty i při variantě odběru v kamenné prodejně.

Co se týče ČOI, prosím Vás to je další omyl této slečny, veškeré sporné situace mezi obchodníkem a zákazníke neřeší ČOI. Tato organizace do 30 dní sdělí zákaznici, že toto neřeší a uvede něco v tom smyslu, že dochází k občanskoprávnímu sporu.

Je třeba uvést, že občanský zákoník nestanoví oprávnění České obchodní inspekce k vymáhání příslušných ustanovení. Občanský zákoník nelze považovat za zvláštní právní předpis ve smyslu ust. § 2 zákona č. 64/1986 Sb., v platném znění. Jedná se o soukromoprávní předpis upravující občanskoprávní vztah, kdy každý z účastníků má rovné postavení, na rozdíl od vztahů veřejnoprávních, které jsou charakteristické ovlivňováním právního postavení účastníků zpravidla státními orgány. V této oblasti tedy Česká obchodní inspekce postihuje jednání dle zákona č. 634/1992 Sb., v pl. znění, konkrétně nedodržení ust. § 13 a § 19 zákona.

Pokud spotřebitel (slečna) není s vyřízením reklamace spokojen/a/, dochází k občanskoprávnímu sporu, který může rozhodnout pouze soud, popřípadě rozhodce. Ještě před podáním žaloby se může spotřebitel pokusit vyřešit spor prostřednictvím některého z kontaktních míst, která se zabývají tzv. alternativním (tedy mimosoudním) řešením spotřebitelských sporů.

Ještě jedna věc ohledně tohoto přímo vytažená ze zákona, tvz. rozpor s kupní smlouvou na než se zákaznice odkazuje, cituji "V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen „rozpor s kupní smlouvou“), má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak".

V daném případě jsem připraven veřejně, mediálně, právně náš postoj obhájit před jakoukoliv institucí. Jsme schopni předložit veškeré informace v této obhajobě sdělené.

Závěr: na prodejně předané zboží s osobní účastí zákazníka s přímou instrukcí na montáž vázání za přítomnosti zákazníka není možné vznášet odvolání a žádat vrácení zboží a výměnu. Bylo by možné jen v případě, že nedošlo k montáží. Toto je modelový případ a ne vždy po takto negativním průběhu celé objednávky se mě osobně chce činit krok nad rámec zákona.

Jaroš Martin - jednatel společnosti

• bleskové vyřízení
    • Já na ně nenarazila

Doporučuji, velmi rychlé vyřízení, zboží dobře zabalené a rychle dodané

• Kombinacia tovaru nie je idealna - bezecke viazanie je sirsie ako lyza (!!). Ocakaval by som, ze budem na to upozorneny.

Reakce obchodu qSki.cz

Snažíme se každou objednávku rozebírat se zákazníkem i po stránce technické a zejména po stránce kompatability. Zde nevím o tomto problému, pokud je provedeme výměnu. Jinak díky za vysoké hodnocení.

• Rychlost, komunikaci se zákazníkem.

• Ackoliv jsem vyslovne vykomunikoval, ze potrebuji dodat vsechno zbozi nebo prosim o storno objednavky, obdrzel jsem pouze cast. Zbytek byl prakticky bez meho vedomi zrusen ..

Reakce obchodu qSki.cz

Já bych to v období po Vánocích neviděl tak zle. Jednak tu je systémová stornace a jednak do 10.1.2012 nelze toho skutečně moc dodat je to jediných 14 dní v roce co dodavatelé skutečně nefungují.

• dobra komunikácia dostupnost tovaru

odporučil by som obchod svojim znamim obchod mi prisiel najvýhodnejší oproti ostatnym eshop

• Ochota zamestnancov poradit, a pomôcť pri výbere tovaru.
    • Slabinou bolo iba doručenia setu v dvoch dňoch. Kurier DHL bol ochotný a dalo sa s ním dohodnúť na čase a mieste odovzdania zasielky.

Reakce obchodu qSki.cz

Dlouholetou činností jsme došli k závěru využívat pro SR (Slovensko) DHL, zatím se nenašel lepší dopravce. Samozřejmě to co sdělujete je již individuální přístup řidiče v daném regionu. Na tom co já vím tyto spediční služby stále pracují, už za ně nejezdí úplní nevzdělanci. Pokud to srovnám se Slovenskou Poštou tak to skutečně nelze.

Každopádně děkujeme za hodnocení.

• Skvělá komunikace, rychlé dodání zboží

Určitě doporučuji

• dobré ceny
    • velký výběr zboží
    • výborná komunikace se zákazníkem
    • místa osobního odběru Praha - Západ a Praha 10 jsou dále od centra Prahy
    • není možno platit kartou při osobním odběru

S nákupem jsem neměla nejmenší problém. Rozhodně mohu doporučit.

Reakce obchodu qSki.cz

Ano, jsou to místa mimo centrum - zas na druhou stranu jsme internetový obchod našim cílem není se dostat do obchodních center či obsadit P1 :-) Každopádně děkujeme.

• qski ponukal tovar, ktory sice ostatni predajcovia ponukali, ale nemali ho na sklade a tym padom ho nedodali. qski kontaktoval aj vyrobcu resp. dalsieho dodavatela ktory dany tovar zabezpecil. Ocenujem!!!
    • chybal mi status "tovar sa je objednany u dodavatela, alebo vo vyrobe"

Spolahlivy

Reakce obchodu qSki.cz

Díky za pochvalu, jinak tento status zde máme..takže spíš to vidím o délce kdy tento status byl v platnosti. Každopádně děkujeme.

• okrajové velikosti bot pro ženy

• Zpoplatneni dobirky 200Kc i pri odberu zbozi za cca 5000Kc.

Reakce obchodu qSki.cz

děkujeme za kladné hodnocení.

Jen poznámka, v případě expedice např. Vašich holí - tzm. neskladný balík pro expedici (ČP, DHL, PPL) jsme na ceně kolem 250 Kč + 56 Kč doběrečné...skutečně tedy obchodník zaplatí přes 300 Kč.

V případě ČP (státní podnik) nemůžete ani s DPH nic udělat.

Pro variantu odeslání za "levno" 90 Kč - je tu možnost platby kartou či převodem na účet předem, pak poslání vyjde zákazníka na 90 Kč.

A my doplácíme do částky 250 Kč.

Jednoduše dáno cenovou politikou spedičních služeb + po Novém roce vše ovlivní DPH a výše mýtného co se zvedá o 25 %. To nikde v médiích také neřeknou.

Doufám, že budete spokojený a ještě jednou díky za kladné hodnocení.

Maro,s.r.o. - výrobce sportovních povrchů a sportovních hal

• všechny , špatná komunikace

špatně

Reakce obchodu qSki.cz

prosím Vás co lžete....nejenže proběhla systémová stornace, ale proběhla i stornace písemná z mé strany.

Toto se mi vůbec nelíbí, když si někdo takto vymýšlí. Celou komunikaci mohu doložit.

Ano, zboží nebylo...jako nejme výrobce pro Rossignol.

Běžně pokud zboží není, objednávku stornujeme...dokonce mohu doložit i emaily z mé strany.

Máme několik obchodů, vyrábíme haly, stavíme kurty...pokud nějaká položka není...neumíme jí vyrobit...to se nezlobte.

• zádné
    • nekomunikuje

Obchod sa chová podivne, objednávka byla stornovaná obchodníkem bez udáni duvodu.

Reakce obchodu qSki.cz

Vážený zákazníku, pokud hole nejsou a my vám to sdělíme do 3 hodin od objednání, tzm. hole za 590 Kč nejsou v dané délce. Co prosím, zde řešíme...přijde Vám systémová stornace. To si přejete sdělení přes telefon, myslím, že ne...emailová komunikace je v těchto případech nejmenší zásah do soukromí zákazníka.

Mějte se pěkně

• veľkosť sortimentu

dopručil aj ostatným

• velký výběr
    • recenze

Hodně moc jsem váhal po prostudování recenzí, zda-li zde zboží objednat. Nakonec jsem se odhodlal, jelikož jinde nebylo dostupné. A musím konstatovat, že jsem byl spokojen.