• Nedodali jste mi zápalnici

• neobdržel jsem žádny email nebo číslo účtu na který bych poslal peníze

Reakce obchodu Pyrostav.cz

Vaše hodnocení nás mrzí, objednávka zrušena nebyla. E-mail s pokyny pro platbu byl odeslán dne 9.11.2022 19:57. z Vaší strany nebyla do dnešního dne provedena úhrada objednávky, proto zboží nemohlo být odesláno.
    D. Mazal

V objednaném balíčku nebylo všechno zboží které jsem si objednala a přitom bylo zaučtováno ve faktuře.

• Celkem nízké ceny
    • Obchod přijal platbu až po docela dlouhé době
    • Velké bouchací kuličky nejsou velké

Co se týče objednávky, všechno ok, ale komunikace obchodu je tristní. Hned po objednání vyhrožovat smluvní pokutou, pokud zásilku nepřevezmu, a toto do odeslání objednávky ještě dvakrát zopakovat v info mailech, to je prostě hnus. Kdybych si s váma chtěl hrát, tak bych to nepřevzal, abych vám ukázal, že když nebudu chtít, žádnou pokutu ze mě nevymůžete, ani kdybyste se na hlavu stavěl. Je nesmysl odrazovat si zákazníky jednáním, které je soudně vymahatelné jen teoreticky. Obchod tedy z důvodu jeho chování nedoporučuji.

• Obchod používá síť České pošty, která je naprosto zoufalá v oblasti doručování. Alternativou je Balikovna, která je obdobou této zoufalosti. Balík mi byl doručen jinam, než jsem si objednal tak, aby nakonec skončil na České poště, kde jsem si musel vzít volno, abych se trefil do omezené pracovní doby a následně stál 30 minut ve frontě. Zboží jinak naprosto v pořádku.

• Není akceptovatelné čekat 24 hodin na vystavení faktury o čtyřech položkách.

Reakce obchodu Pyrostav.cz

Dobrý den, toto hodnocení velice mrzí. Bohužel prodej pyrotechniky je pouze má vedlejší pracovní činnost.
    Bohužel nelze ihned reagovat na objednávku která přijde večer ve 20.00, bohužel následující pracovní den jsem musel na šestou do práce a e-shopu se věnovat v odpoledních hodinách. Stačilo se podívat do kontaktních údajů kde je uvedena provozní doba. Děkuji Mazal

• přehled
    • objednal jsem 3ks. balení, vzdušná petarda THUNEDR KING obdržel jsem bohužel jedno balení i když celková cena souhlasila s obdrženým zbožím

Upozornil bych je na můj případ.

• Ani za měsíc po potvrzení objednávky jsem objednané zboží neobdržel

Reakce obchodu Pyrostav.cz

Dobrý den, toto hodnocení mě velice mrzí. Zásilka byla odeslána jako balík do ruky dne 23.10 a dne 4.11. se vrátila jako nevyzvednutá. Zásilka č. DR0015663111X