• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Zboží mi dorazilo rozbalené v rozlepené
    obálce

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Toto se bohužel někdy při přepravě může stát a ačkoli nás to velice mrzí, bohužel jste nám nedal prostor pro vyřešení tohoto problému. Proč jste do recenze nenapsal: prodejce jsem s daným problémem vůbec nijak nekontaktoval, nezajímalo mne, zda by tuto situaci vyřešil k mé spokojenosti? Proč jste nenapsal: patřím mezi zákazníky, kteří se bojí ozvat, protože by jim třeba nebylo vyhověno? Pokud by jste zásilku odmítl jako rozlepenou či poškozenou, samozřejmě by Vám z naší strany bylo zasláno obratem zboží nové. Právě z důvodu takovéto možné situace jsou všechny zásilky pojištěny. Bohužel jste nám neposkytl ani sebemenší prostor k vyřešení problému a právě z tohoto důvodu si myslím, že je Vaše reakce neadekvátní. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

• • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nizka cena.
    • Zbozi nefunguje tak, jak by dle popisu melo. OMTP sluchatka pripojena pres tento adpater nefunguji v CTIA Sony Ericsson telefonu.

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Vážený pane Svobodo, objednal jste si zboží Coco retro adaptér pro Coco retro handsfree sluchátko (3,5 mm jack OMTP / 3,5 mm jack CTIA) a myslel jsem si, že když to je v názvu napsáno, bude pochopeno, určení pouze pro Coco retro sluchátko. OMTP a CTIA je zapsáno, aby zákazníci věděli co a jak je díky tomuto adaptéru převáděno. ( Příklad : autonabíječka Nokia DC-6 má stejný nabíjecí konektor micro USB, který potřebuje i např. Samsung Galaxy Note II, ale nabíječkou DC-6 Note II nenabijete, protože nabíječka dobíjí 550 mA a Note II potřebuje 2A i když používá konektor micro USB). Pokud nečtete kompletní popis zboží a následně udělíte obchodu nepěknou recenzi, není to známkou špatného obchodu u kterého jste zboží objednal..... Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

• vysoké ceny dopravy

průměrný

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Objednal jste si zboží v pátek 11.1.2013 a platil převodem předem (banky o víkendech bohužel transakce neprovádí). Vaše platba byla proto připsána v pondělí 14.1.2013 a zboží bylo hned odesláno a v úterý 15.1.2013 Vám bylo doručeno. Nejste spokojen s komunikací, ale odeslali jsme Vám 4 e-maily s průběhem objednávky a ani na jeden jste neodpověděl, ale špatná komunikace padá na nás. Ceny dopravy jsou jako u 99% e-shopů, což je 99 Kč za přepravu, což v ceně obsahuje balné, přepravné, pojištění zásilky atd. Z naší strany žádné pochybení neshledávám. Pokud máte jiný názor, kontaktujte mne prosím abychom byli schopni nějaké nesrovnalosti, pokud jsou, uvést na pravou míru. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

zakoupené zboží bylo levné to je fakt ale platí levné dvakrát kupované stojí totiž za h.... :-(

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Vážený pane Šimku, zadal jste 100% hodnocení pro obchod a zároveň obchod nedoporučil. Počítám, že to byl překlep, protože jinak by si tento názor velice odporoval. Ochranné folie Screenprotector jsou fantastickou ochranou LCD a jste první zákazník, který s nimi není spokojen. Pokud se Vám napodařila kvalitně aplikace na LCD, není to přeci kvalitou zboží, ale nezoufejte, vždy máte v balení 2 kusy folie. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

• nepřehlednost

Nedoporučuju nakupovat

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Jsem rád, že se vše vysvětlilo. Po konzultaci s Heurekou mi bylo sděleno, že když jste si spletl recence obchodů, u kterých jste nakoupil v podobnou dobu, můžete Heureku kontaktovat a ona recenzi opraví či smaže, ale můžete to udělat jen Vy, protože jen Vy jste recenzi napsal. Žádám Vás tedy o nápravu Vaší recenze tak, aby nevalná recenze byla udělena prodejci, kterému jste ji chtěl udělit. Příště prosím věnujte větší pozornost jakému obchodu recenzi udělujete. Doufám, že vše napravíte jak jste slíbil a náš obchod zde očistíte. Děkuji Vám Petr Votruba

• nesprávné informace o zboží

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Vážený pane Kováři, zakoupil jste si v našem e-shopu datový kabel Nokia CA-50. Mohl by jste prosím Vás Váš názor blíže specifikovat abych mohl vše uvést na pravou míru? Z Vašeho názoru zde totiž vůbec nevím, kde podle Vás byla chyba. Kompatibilitu jsem celou prověřil a žádná chyba v ní nebyla. Objednávku jste učinil 22.8.2012 a v poznámce jste doslova uvedl, že prosíte o doručení po 27.8.2012. Objednávka Vám byla doručena dle Vašeho přání hned 28.8.2012 a Vy stejně nejste spokojen s délkou dodací lhůty. Nezlobte se na mne, ale neodporuje si Vaše přání s Vaším názorem??? Kvalita komunikace je pro Vás nedostačující, ale když jsem Vám volal abych Vás ujistil o tom, že Vaše objednávka bude doručena po datu, kdy jste si to přál, tak jste ani nezvedl telefon a bohužel ani nezavolal zpět. Dále Vám byl odeslán e-mail s potvrzením objednávky i potvrzením Vašeho požadavku na dobu odeslání, dále Vám byl zaslán e-mail s informací o odeslání zásilky a číslem zásilky a ještě Vám byla odeslána SMS zpráva, jako každému zákazníkovi, kde je opět informace o odeslání zásilky. Jak bych ještě prosím Vás měl lépe komunikovat aby jste byl spokojen? Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba.

• Uvadí špatné využití produktu.
    • Bylo uvedeno, že sluchátka jsou pro Samsung galaxy S ale do něho vůbec nepasují.

Kdo má galaxy S ať si je nekupuje.Obchod uvedl mylnou informaci ohledně mobilů pro které sluchátka jsou.

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Bohužel z Vaší recenze zákazník nepozná, o který produkt se jedná a proto to za Vás napravím. Jedná se o originální sluchátka Samsung EHS44, kde jsem měl opravdu uvedenou špatně kompatibilitu. Bylo uvedeno, že HF je vhodné i pro i9000 Galaxy S, což bohužel není pravdou, protože pro i9000 jsou HF EHS60. Psal jste mi ohledně tohoto problému asi 5 e-mailů, ve kterých jsem Vám sdělil, aby jste zboží poslal zpět na odstoupení od kupní smlouvy a já Vám vystavím dobropis. Jsem také jen člověk, který občas chybuje. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

• Levné ceny
    • Zboží nemají na skladě

Celkový dojem je zatím neutrální. Dokud mi nedojde zboží nemůžu hodnotit...

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Vážený zákazníku, objednal jste si zboží, které nebylo a bohužel stále není skladem, což je na webu zřetelné. Je to bohužel momentálně celorepublikový problém Sony Ericssonu, a proto Vám také žádné zboží dorazit nemohlo. Před dokončením Vaší objednávky jste byl upozorněn na to, že zboží skladem není a ještě Vám ze stejnou zprávou přišel e-mail. Píšete, že nemůžete hodnotit dokud nedorazí zboží, ale napíšete, že nedoporučujete obchod, tak nevím co tím vlastně myslíte. Bohužel skladové dispozice neovlivním. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

• rychlost dodávky
    • komunikace

přes uvedené výhody obchod nedoporučuji, raději si stovku připlaťte a kupte v nějakém velkoobchodě (kasa.cz), protože v 1% případě se stane že s produktem není člověk spokojen a chce ho vrátit (z fotky nepoznáte že se to nedá ovládat). Zboží jsem zaslal hned druhý den zpět a protože byla folie na displeji jednou sundaná a nalepená zpět telefon je prý použitý a buď si ho pán vezme za -1000kč nebo pošle zpět, chtěl jsem abychom se dohodli na -500kč, on pořád jen že nemůže akceptovat. tak jsem si ho musel prodat jinde, PV obchod už nebrat.

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Vážený pane Šubrte, sundaná folie a více jak den používaný telefon v plném rozsahu se minimálně mně zdá jako značný rozdíl. Pokud jste z fotky nepoznal, že Vám ovládání MT nevyhovuje, mohl jste se zastavit osobně, protože konkrétně Vy jste to na můj obchod měl cca 17 km. Pokud Vám jiní prodejci vezmou použitý mobilní telefon jako nový a pak jej jinému zákazníkovi jako nový prodají, je to jejich rozhodnutí, ale já nikomu použitý telefon jako nový prodávat nebudu! Inzeruji nové a nepoužité zboží a za tím si stojím! Jak by jste se cítil kdybych Vám poslal za cenu nového použitý mobilní telefon?? Chtěl jste telefon vrátit, na což jsem Vám řekl, že se vrací nepoužité zboží a o 1000 Kč méně jsem Vám v žádném případě nenabízel jako vratné, ale za cenu o 1000 Kč menší jsem Vám nabízel výkup Vámi používaného telefonu. Pokud si myslíte, že internetové obchody fungují jako půjčovna či testovací obchody daného zboží, tak jste na omylu. Použité zboží neberu zpět od nikoho. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba

• + Dobrá cena
    • + Kvalitní web
    • - Stále mi nic nedorazilo

Zatím nevím jestli mi zboží ještě vůbec dorazí a uvažuji o zrušení objednávky. Přesto mi bylo alespoň rychle odpovězeno. Tento obchod patří tudíž mezi mírný podprůměr.

Reakce obchodu PV-OBCHOD s.r.o.

Vážený pane Slámo, objednal jste si 20.10.2011 mobilní telefon, který v době Vaší objednávky nebyl skladem a stále zatím bohužel není, což bylo a je na webu uvedeno, a také Vám hned 20.10.2011 byla zaslána následující informace : Vážený pane/paní Sláma,
    zboží z Vaší objednávky nebo její část není bohužel skladem. Po znovu naskladnění Vámi požadovaného zboží Vás budeme kontaktovat s termínem dodání. Pokud Vám tato varianta nevyhovuje, zašlete nám prosím jako odpověď na tento e-amil storno Vaší objednávky. Děkujeme Vám za projevenou důvěru.
    Pokud jste toto nečetl, tak je mi to velice líto, ale když něco nemá skladem žádný distributor, tak já si to z prstu vycucat neumím. Nerozumím tomu, jak chcete hodnotit obchod, který nebyl stále dokončen. Děkuji Vám za Váš názor Petr Votruba