Velký výběr pletacích jehlic

Na pokus o komunikaci nepřišla odpověď.

Reakce obchodu PURL yarn studio

Dobrý den.
    Litujeme, že jste byli nespokojeni se svým nákupem v našem obchodě. Děláme maximum, aby naši zákazníci byli spokojeni s nákupem.

Pokud jde o váš konkrétní objednávku, rádi vám sdělíme, že objednané zboží bylo odesláno následující pracovní den. Bohužel, pokus o doručení nebyl úspěšný a zásilka byla odložena na poště. Rovněž vás upozorňujeme, že jste záměrně zanechal negativní recenzi, aniž byste vyčkal 10denní lhůtu od data vaší objednávky.

Nakupovala jsem již po několikáté a vždy jsem byla spokojena.

Vše ok.

Doporučuji, kvalitní a spolehlivý obchod

• Obchod nereaguje na dotazy, kdy bude zboží dostupné.

Reakce obchodu PURL yarn studio

bohužel jsme od Vás neobdrželi žádný dotaz na stav objednávky až na jeden e-mail, který jste poslala až po hodnocení našeho e-shopu s žádosti o vracení peněz. Objednala jste si zboží na předobjednávku, u které uvádíme dobu dodání 2-3 týdny. Prosíme, napište nám na náš e-mail, rádi se dozvíme, co se Vám nelíbilo:)

S přáním hezkého dne,
    PURL.cz

• rychlost doručení - okamžitě :-)

Perfektní servis, rychlost dodání i komunikace. Vřele doporučuji - MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!!! :-)

• Zaujali mě tím, že vedou časopisy Rowan.

Z webu jsem nabyla dojmu, že se obchod spíše věnuje nabídce pletacích pomůcek, různých typů jehlic a celý souprav na pletení. Bohužel vůbec mi není jasné, jaká je přednost jednotlivých typů, v čem se liší, prohlížím si web a nerozumím. Připadám si jako v prodejně nářadí a prohlížela si sady různých šroubováků a vrtáků, když nevím k čemu jsou a zda je budu potřebovat, tak jen prohlížím a nekoupím.

• kvalitní sortiment
    • rychlé doručení

I made two separate orders and the store was smart enough to combine it for me. I bought mainly knitting needles as they have a wide variety of needle types and sizes available for all yarn weights. I would love to see a wider variety of yarns, though.

Výborné!

• Great range of affordable good quality products
    • Very punctual shipment!

• Dobrý výběr
    • Mohli by nabízet Zásilkovnu

Super, rychly spolehlivy ochotny

Velký výběr jehlic.

• Je to az neskutecne, ale objednala jsem vecer a dalsi dopoledne mi balicek byl dorucen a to prosim dokonce i kdyz sel pres ceskou postu! Byla jsem totalne v soku.
    • Dorucuji jen pres ceskou postu.

Velmi oceňuji ochotu se domluvit, spolehlivý obchod, široký výběr jehlic. Budu se k nim vracet.

Vse ok

Velmi dobrá nabídka zboží, i takového, které je jinde obtížné sehnat, rychlé jednání, bezproblémové dodání. Mohu jen doporučit.

Krásné a přehledné zboží, pravidelně zde nakupují a doporučuji