Nemam žádné zkušenosti s tímto obchodem,je mi však divné,že na obalu je že je zboží přes internet neprodejné a že potřebuje konzultaci.A dále k tomu patří šejkr a ten jsem také nedostala.Tim pádem nevím,co si mám od tom obchodu myslet.Dale na faktuře není razítko prodejce....Tak nevím, nevím.!

Reakce obchodu PureFashion

Zboží je certifikováno a schváleno pro prodej v EU a může být tedy prodáváno po celé EU libovolnou formou.
    Šejkr lze zakoupit samostatně nebo ho dáváme jako dárek k větším objednávkám. Šejkr u nás není součástí žádného jiného zboží a nikdy nebyl. To bude asi omyl.

• Neopravneny prodej

Bohuzel jsem po objednani Jecmene a Chlorelly Green Ways zjistila, ze prodej techto vyrobku pres eshop je v rozporu s pravidly znacky GW. Byla jsem take upozornena na fakt, ze je zde moznost, ze zbozi v eshopu je uz “stare” a ne tak kvalitni jako primo od prodejce z rad GW a je pravdou, ze po ochutnani nove zasilky (primo z GW) a puvodni z Pure Fashion je znatelny.
    Dokonce i primo na baleni je napsano, ze je urceno pouze k osobnimu prodeji - kvuli poradenstvi a udrzeni kvality zbozi..

Reakce obchodu PureFashion

Na našem eshopu prodáváme pouze originální zboží značky Green Ways. Zboží je certifikováno a schváleno pro EU a může být tedy prodáváno po celé EU libovolnou formou. Vámi zmiňované pravidla prodeje jsou pouze interní záležitostí firmy a týkají se pouze jejich poradců, nás nikoliv.
    Bohužel žádnou objednávku s Vaším jménem v historii obchodu nevidím a jedná se tedy pouze o nekalou konkurenci a trapný pokus nás očernit.