Zboží zaplaceno,komunikace nula už je to tyden a stále nic,na telefonim čísle nikdo nezveda.Zda zboží dorazí nebo ne,Netuším

Reakce obchodu PULZ s.r.o.

Krásný den přeji paní Andreo,
    objednala jste si zboží s dodáním na začátku července, což je u zboží uvedeno. Ač bychom rádi, nejsme schopni zboží dřív dodat, protože nám přijde opravdu až na začátku července.
    Co se týká komunikace, potvrzení objednávky a zaplacení Vám přišlo, až přijde zboží budeme Vás samozřejmě informovat. Telefony samozřejmě bereme.
    Přeji hezký den,
    Nepustilová

Extendor neni k sehnani v kamenem obchode a protoze pouzivam latkove pleny a nektera bodycka jsou na ne kratka, potrebovala jsem tuto vychytavku. Kamaradka mi poslala odkaz na webove stranky obchodu s timto zbozim. Komunikace i dodani bylo v poradku. Nespokojena jsem s vyrobkem. Male patetky nepasuji na zadne bodycko, co mam doma. Dokonce ani na ty nove nejmensi novorozenecke. Proste patentka na extendoru z patentky na dobycku uplne vypadne. K pouziti jsou az vetsi patentky na extendoru na vetsi body. V tuto chvili je mi tedy vyrobek k nicemu. Prodejce sice uvadi, ze patentky pasuji na vetsinu body na trhu - mne vsak ty male patentky nepasuji na zadne. Mozna by stalo za uvahu pouzivat pri vyrobe extedoru jen patentky vetsi, nebo alespon uvadet prumer pouzitych patentek.

• komunikace

Reakce obchodu PULZ s.r.o.

celý obchod jsem si prošla a nevím, kde jsme udělali chybu...
    - po vytvoření objednávky byla paní informována o stavu zboží
    - hned v den objednávky bylo zboží odesláno
    - po odeslání obdržela paní informaci o odeslání a odkaz na sledování zásilky
    - druhý den poslala paní doplňující otázku, na kterou dostala hned odpověď

Přesto děkuji za obchod a přeji pěkný den,
    Pospíšilová