Absolutní katastrofa! Ani po 14 dnech nejsou schopni doručit objednané zboží. Na urgence reagují pouze omluvou a slibem, že zboží už je na cestě.
    V žádném případě nedoporučuji !!!

Reakce obchodu pucliky.cz

omlouváme se za komplikace s dodáním zboží.

Bohužel v momentě, kdy zboží předáme přepravci, už nedokážeme nic moc dělat. Jediné co nám zbývá je urgence konkrétního depa, kde se balíček nachází (když je možné depo dohledat), což také děláme.
    Když vidíme, že se zboží někde zaseklo a máme další kusy skladem, tak balíček posíláme znovu.

Přepravci bohužel letos ztrácí (buď úplně, nebo třeba na týden až dva) větší množství balíků než běžně.

Ve všech případech, kdy je s dodávkou problém nebo zboží nedorazí vracíme bez řečí peníze.

• Objednala jsem 2 různé puzzle. Obojí skladem. Obchod mě kontaktoval sms, že jedno nemají a nebude.

Objednávám li zboží skladem, očekávám, že bude skladem. Tyto klamave e-shopy nedoporučuji.

Reakce obchodu pucliky.cz

veškerou skladovou zásobu eviduje na kusy a v momentě objednání dochází k zablokování produktu pro konkrétního zákazníka.
    Bohužel při nabídce několik tisíc puzzle se i při inventuře 4x do roka stane, že se skladník uklepne, pípne puzzle vícekrát nebo dojde k jiné lidská chybě.
    Takovou situaci vždy řešíme se zákazníkem a pokud je puzzle možné objednat u dodavatele, tak je objednáme a dopošleme.

• L ordine non e arrivato