• Dlouhé dodací terminy, cca měsíc

Vážená paní Vodáková,
    vybrala jste zboží, o kterém víte, že není skladem a s dodací dobou 3 týdny jste souhlasila. Pokud Vám dodací doba nevyhovuje, můžeme objednávku zrušit. Prosím o odpověď na mail.
    Daniel Vydra

I přes to, že bylo u zboží uvedeno, že je skladem, druhý den přišel email o zrušení objednávky z důvodu nulového množství na skladě.

Dobrý den, paní Tomanová,
    omlouváme se za chybu.
    Daniel Vydra

• Objednané zboží sice dorazilo rychle,ovšem kvalita byla taková,že bych nejraději odstoupil od smlouvy!
    Čepice s hýbacíma ušima fungují asi tak 3 minuty,následně je nutné nasazovat hadičky na balonek,což je někdy složitá operace.
    Takovýto asijský shit je extrémně předražený a jen proto,že dětem se tyto čepice líbí neposlal jsem je zpět a budu se průběžně trápit s nasazováním hadiček(mimochodem jsou krátké,a proto stále vypadávají,stejně tak jim chybí jednoduchá svorka,která by tu hadičku přidržovala)

• zboží objednáno 26.3. a 3.4. obchod objednávku zrušil z důvodu- zboží bylo prodáno

Majitel je velmi vstricni, byl problem u mece ze byl nadrozmerny. Pak ale mec dorazil a vypalilo baterky prestal fungovat+Spidni cast byla docela horka. Vyrobek neni vhodny detem do ruk. Mec musim zabalit a zaslat i kdyz postovne je drazsi nez cely vyrobek.

Reakce obchodu Ptákoviny-kostýmy-masky.cz

Omlouváme se za vadu výrobku a je nám líto, že máte potíže s jeho odesláním zpět, výrobek má všechny atesty EU a reklamaci jsme zatím nezaznamenali, musíme tedy postupovat standardním reklamačním procesem k odhalení závady. Děkujeme za pochopení

• Objednané zboží bylo v době mého nákupu označeno "skladem". Následný den mi volal pán, že toto zboží skladem není (prý bylo po dobu mého nákupu záhadně vyprodáno) a že neví kdy bude a zda vůbec bude.

Reakce obchodu Ptákoviny-kostýmy-masky.cz

Omlouváme se, bohužel nastala technická chyba při zobrazení informací u vyprodaného zboží. Děkujeme za pochopení.

• Dobré ceny
    • Na webu nejsou aktuální informace např. o dovolené, zákazníci by to jistě ocenili, zvláště pak, očekávají - li zboží v termínu uvedeném prodávajícím. Navrhované řešení - zaslání z jiného skladu je perfektní ovšem, není za stejných podmínek, např. příplatek 125,-Kč za poštovné při obj. nad 1000,- Kč

Chtěla jsem zboží nakoupit zde, protože se mi zamlouvaly ceny, poštovné zdarma nad 1000,- Kč a expedice do 24hodin, bohužel jsem se trefila zrovna do termínu dovolené. Ocenuji, že mi byla nabídnuta jiná možnost dodání, ovšem nepřistoupila jsem na platbu poštovného (vzhledem k tomu, že jsemměla zboží nad 1000,- Kč)

Reakce obchodu Ptákoviny-kostýmy-masky.cz

V eshopu uvádíme vždy aktuální informace a to jak o skladové dostupnosti, termínu dodání i o dovolených. Skladové položky odesíláme v den objednání nebo den následující.
    Vzhledem k tomu, že jsme v průběhu krátké dovolené byli stále na telefonu a zákazníky jsme telefonicky kontaktovali o posunutí dodání,
    tak jsme tuto skutečnost tentokrát neuvedli písemně na webu.
    Zákaznice bohužel s jednodenním zpožděním, ani s rychlým alternativním odesláním ještě týž den nesouhlasila, z důvodu zpoplatněného poštovného.

• upoutal mě výrobek, který jsem žádal
    • nedokáži posoudit

Očekával bych větší vstřícnost

Jedna palma prisla praskla, byla ale tak zabalena ze chyba neni na vasi strane ale na strane vyrobce, palmu zalepim a pouziju i nekdy jindy. Zklamani ale bylo

• Přišlo nám úplně jine zboži, než jsem objednal, ze šesti věcí tři jiné!!!

Vážený pane,

žádnou zásilku jsme Vám neodesílali,
    naopak jsme objednávku na Vaši žádost stornovali.
    Přiřaďte tedy recenzi správnému obchodu.

Děkuji, Daniel Vydra

objednala jsem si bonbony s příchutí prdu.. Bonbony byly lékořicové a velmi dobré, chutnaly jako hašlerky akorát 10x dražší :)

• Nedodano cele objednané zboží, chyběla čast. Kvalita kostýmu neodpovídá ceně.

Zkontrolovat celou dodávku.

• na stránkách se inzeruje odeslání v den objednávky, což není pravda

Reakce obchodu Ptákoviny-kostýmy-masky.cz

kopíruji infomaci z titulní strany obchodu:
    "Zboží skladem odesíláme ještě týž nebo následující den".

Děkuji za pochopení.

Objednával jsem dřevěnou kadibudku,hnědou s tím,že bude uvnitř flaštička mini alkoholu,tak jak bylo v nabidce.
    Kadibudka přišla světlá,ulámaná dvířka a flaštička s alkoholem prázdná.

• Žádné
    • Dodací lhůta

Zboží jsem objednal 16.7.2013 a dostal jsem zpětnou odpověď od obchodu,že zboží bude k dispozici až okolo 4.9.2013.Tak dlouhou čekací dobu skoro měsíc a půl jsem nezažil v žádném internetovém obchodě a to nakupuji přes internet dost často.Určitě nedoporučuji.

nic

• Na dlouhou dodací lhůtu upozornili obratem.
    • Zboží uvedené jako "skladem" je obchod schopen dodat za téměř 2 měsíce.

Nechápu,proč byla má objednávka stornována,teď musím znovu se pokusit.

• dodací lhůta

nabízejí věci které nemají skladem a nejsou schopni dodržet slíbený termíny,

• možnost nákupu na objednávku.
    • V přehledu je uvedeno zboží, které nejste schopni dodat ani do dvou měsíců.

obchod bych nedoporučil, malá flexibilita.