• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 5 měsíci

• zboží bylo roflákané

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Zákazník se na náš dotaz, co konkrétně bylo "rozflákané", neozval. Vzhledem k tomu, že mu bylo zasláno zboží, které ani rozbít nelze, je tato jeho recenze z naší strany považována za záměrně pošpiňující náš e-shop.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 5 měsíci

• Vyobrazený produkt vypadal úplně jinak než ve skutečnosti!

Dle mé zkušenosti už nikdy!

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 6 měsíci

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 7 měsíci

• zboží dorazilo rozbité
  • nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 10 měsíci

Zboží neodpovídalo kvalitou.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 1 rokem

Nabízené zboží bylo jiné než jak ve skutečnosti vypadalo.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 3 lety

zboží dorazilo sice brzy, ale kostým byl špinavý.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 3 lety

• Komunikace se zákazníkem, nepřehlednost webových stránek

Nikdy více. Zákazník je osina v zadku. Nulová odezva na zaslané emaily upřesňující objednávku, nulová ochota vyslyšet prosby zákazníků.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 4 lety

• zboží jsem vratila asi před měsicem a penize do dnešniho dne mi nevratili a už nekomunikuji

podvodnici

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 4 lety

• Eshop by mohl být přehlednější, lépe řazen.

Objednala jsem si tričko s jiným nápisem. V češtině a ne moravštině. tento detail je i zřejmý na faktuře, tam je nápis správný. Tričko budu vracet. Druhé bylo naštěstí podle objednávky.

• špatná komunikace

Zboží jsme objednali, část údajně nebyla na skladě, nedozvěděli jsme se o co jde.Nebylo možné spojení na uvedené adresy a tel. čísla, proto jsme zboží objednali jinde a bez problémů okamžitě obdrželi.

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Toto je asi nějaký omyl nebo záměrná lež. Tuto objednávku jsme obdrželi 21.11.2014 v 9:18. Objednávka obsahovala 6 ks havajských podprsenek a 6 ks havajských věnců. Vše bylo skladem a ještě týž den odesláno (pátek) a v pondělí doručeno. O průběhu vyřizování objednávky jsme odeslali hned několik e-mailů. Pravděpodobně nejsme ti, kde jste to objednala prvně, ale ti, kteří Vám objednávku obratem vyřídili.

• skoro žadné

• výrobky velice nekvalitní
    • po rozbalení originálního obalu poškozené

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Že je zboží poškozené po rozbalení originálního obalu se bohužel stát může. Není v našich silách kontrolovat každý jednotlivý kus. V takovém případě Vám ale rádi obratem zašleme nový kus, a to aniž by bylo nutné ten poškozený posílat zpět k nám. Stačí nás o problému informovat a zaslat fotografii, kde bude vidět poškození.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 5 lety

Gumová tužka za 45 Kč dorazila v pořádku,ale byla na můj vkus málo gumová - celkový dojem 40%,cukr s překvapením byl OK - celkový dojem 100%,Klirri - zvuk skla - jedná se o podvod,tento kovový plíšek žádný zvuk skla nevydává,při hozený na zem zní jako normální plech - celkový dojem 0%,smrdící samoexplodující sáček splnil zcela moje očekávání,prstýnek s otvírákem je taková blbůstka,ale řekněme OK,chcechtací pytlík za 140 Kč mě zcela zklamal - zábava tak pro tříleté dítě,mizící inkoust splnil moje očekávání,místo stříkacího zapalovače mi poslali zapalovač samoexplodující - což mi teda VADÍ,a místo cigarety,která ve větru kouří,mi poslali pouze atrapu cigarety,která nic nedělá,ke kouzelnému červu chyběl návod v češtině,takže jsem ho zatím nedokázal zprovoznit.Celkově dost velké zklamání,moc legrace jsme si neužili.

• průměrný,

paruky neodpovídají skutečnosti,jako na obrázku,dokonce jedna byla bud hodně poškozená,nebo rozčesaná,ale je to dost na takové typy výrobků,myslím cenově..

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 6 lety

Zboží dorazilo rychle, bohužel jsem ho hned druhý den vracela, zatím čekám na vyřízení reklamace!!! zboží bylo objednáno ve velikosti 10-12 let a bylo 7 letému klukovi malé.

• nakoupil v obchodě Ptakoviny.biz před 6 lety

• Opravdu rychlé dodání. :)
    • Přiložené obrázky výrobků nejsou reálné.

byla jsem spokojena.