• Zboží odesláno bohužel na dopravu se čeká víc jak týden jestli nedorazilo

Nespokojena

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Mrzí nás, že neschopnost přepravce Vás vede k tomu, že dáte negativní recenzi našemu e-shopu. Těžko můžeme ovlivnit to, zda přepravce splní své závazky a zásilku včas doručí. Kdybyste kontaktovala nejdříve nás, rádi uděláme veškeré kroky k tomu, aby bylo zboží doručeno co nejdříve, třeba i tím, že ho odešleme znovu a třeba jiným přepravcem. Touto recenzí se těžko situace vyřeší.

• Zboží stále nedorazilo

Zboží objednáno 21.10. s uvedeněím předpokládaného doručení 24.10., ale je 31.10. a stíle nedorazilo. Šlo o převlek na párty, která už tedy proběhla. Tohle je k ničemu...

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Z naší strany proběhlo vše správně. Objednávka byla odeslána v nejbližší možný termín - tedy 24.10.2022. Bohužel to vypadá, že balíček ztratila Zásilkovna, protože je psán stále někde na depu v Praze. Toto už ale nejsme schopni ovlinit a stát se to může. Škoda, že jste se neozval dříve. Že zboží od nás odešlo, jste věděl. Stačilo zavolat a mohli jsme vše poslat ještě jednou.

Málo popisu

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Málo popisu u brýlí? Nevím, co bychom k nim měli napsat.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Rychle doruceni
    • Barva zboží neodpovídá fotu nabídky

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Docela by nás zajímalo, jak barva neodpovídá u perlového náhrdelníku. Barva je prostě perleťová - stejná jako na fotografii.

• Zboží za částku 650 Kč svým vzhledem odpovídala artiklu v max. hodnotě 20Kč

Vážená paní,

my si tu cenu nevymýšlíme. Těchto masek jsme prodali několik desítek kusů a vy jste první, která si stěžuje a která nepochopila, že cena není jen o ceně materiálu. Tato maska je přesnou napodobeninou masky z filmové série StarWars a tedy aby ji mohl někdo vyrobit a prodávat, musí zakoupit licenci od producenta filmu, kterým je v tomto případě Lucas Studios. A právě zakoupení licnce tvoří většinu ceny. Bohužel. Samozřejmě seženete podobné masky za podstatně nižší cenu, ale od pochybných prodejců - falzifikátorů. My jsme seriózní firma, která nabízí pouze licencované produkty a neporušuje zákony.

Pokud s maskou nejte spokojena, není nic snazšího, než odstoupit od smlouvy a masku vrátit.

• nabízí výjimečné zboží na karnevaly
    • nemají věci na skladě

Zaplacené zboží předem nedošlo ještě ani po 14 dnech

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Paní si bohužel popletla objednávky a dala nám negativní hodnocení. Smazat to nejde :-(

• dobrá komunikace s vedením eshopu
    • na poškozené zboží jsme dostali slevu
    • zboží přišlo ve špatném stavu - obličejová maska se olupovala a byla zdeformovaná
    • zboží není před expedicí kontrolováno prodávajícími

Pravděpodobně již v budoucnu tento obchod nenavštívím. Objednávka byla velmi důležitou součástí vybavení na tábor, na který syn odjížděl.
    Nepředpokládala jsem, že maska přijde v takovém stavu, zbytek kostýmu byl šitý dobře.

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Opravdu není v našich silách kontrolovat, zda je každý kostým kompletní nebo někde poškozený. Ani ve Vašem případě nebylo možné závadu na první pohled při expedici odhalit. Situaci jsme si nicméně vysvětlili a nabídli Vám řešení v podobě 50% slevy z původní ceny kompletního kostýmu a peníze co nejdříve odeslali na Váš účet. Je nám líto, že i toto naše rychlé a vstřícné jednání a okamžité řešení, se kterým jste souhlasila, Vás neuspokojilo natolik, že jste se rozhodla nedoporučit náš obchod.

• rychle doruceni

velke zklamani objednala jsem zertovne plavky a vubec nebyly z plavkove latky ale z bavlny takze ke koupani naprosto nevhodne priste nenakoupim

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

1) U plavek máme uvedeno materiálové složení: 95% bavlna, 5% lykra.
    2) V plavkách se dá normálně koupat. Osobně vyzkoušeno.
    3) Plavek se prodalo několik tisíc kusů jen na našem e-shopu, a to bez jediné reklamce.
    4) Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte právo ho vrátit.

Zboží bylo vyexpedováno a dodáno rychle. Nicméně cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Laciné zpracování, bez efektu... To bych za cca 400,- Kč nečekal. Když objednám něco z Číny za pětinu ceny, kvalita je vyšší. No co, špatná zkušenost je taky zkušenost.

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Vámi objednaná kouzelná hůlka a brýle Harryho Pottera je tak drahá, protože se jedná o zboží vyráběné na základě udělené licence. Bez této licence se toto zboží nesmí výrábět/prodávat. Ano, bohužel Čína je v tomto někde jinde a tak zde zakoupíte toto zboží bez licence a tak Vás vyjde levněji. Výrobní cena je podstatně nižší, ale licence tvoří více než polovinu ceny. S tím my nic dělat nemůžeme, pokud chceme dodržovat autorská práva. Pokud s tímto zboží nejste spokojen, pak není problém odstoupit od smlouvy a zboží nám vrátit.

• Levne zbozi, velky vyber

• Rychlé jednání
    • Nefunkční produkt
    • Klamavá reklama
    • Zatím žádná reakce na reklamační e-mail

Systém objednání a dodání funguje dobře. Ale to je k ničemu, když objednaný produkt nesplňuje popis uvedený na e-shopu a jednoduše řečeno vůbec nefunguje. Na Ptákovinách jde možná nakoupit nenáročné hlouposti na jedno použití, ale nic, co by vyžadovalo jakoukoliv vyšší kvalitu (jako líčení, umělé jizvy atd.) si už odtud nepořídím.

Nekvalitní zboží, naprosto neodpovídá fotografiím.

• zboží bylo roflákané

Reakce obchodu Ptakoviny.biz

Zákazník se na náš dotaz, co konkrétně bylo "rozflákané", neozval. Vzhledem k tomu, že mu bylo zasláno zboží, které ani rozbít nelze, je tato jeho recenze z naší strany považována za záměrně pošpiňující náš e-shop.

• Vyobrazený produkt vypadal úplně jinak než ve skutečnosti!

Dle mé zkušenosti už nikdy!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zboží dorazilo rozbité

Zboží neodpovídalo kvalitou.

Nabízené zboží bylo jiné než jak ve skutečnosti vypadalo.