• tento obchod nemá žádné výhody

Velké zklamání, špatná komunikace, nezájem o zákazníka, špatný přístup, není možné zaplatit kartou, pouze převodem, tím se prodlouží dodání

Reakce obchodu PS4-hry.cz

Kupující sám od sebe objednávku zrušil necelé 2 hodiny od objednání. Dožaduje se platby kartou, kterou jsme nikdy nenabízeli. Vzhledem k proběhlé komunikaci se ho nebojím nazvat sociopatem. (velká škoda, že tito lidé nemají na internetu také profily, které lze hodnotit ze strany e-shopů aby bylo vidět jak se dotyční chovají ve více e-shopech).

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Obchod vůbec nereagoval na dotaz, vše trvalo dlouho, měla jsem obavu, že zboží nedodají

Reakce obchodu PS4-hry.cz

S hodnocením naprosto nesouhlasíme - z naší strany bylo vše perfektně a bez závad vyřízeno. Zboží bylo expedováno na zasilkovna.cz v termínech dle obchodních podmínek. Kupující byl kromě našeho expedičního e-mailu dále informován e-maily od zasilkovna.cz a také SMS zprávou o průběhu doručování.

To, že přepravci trvalo dodání 5 dní, není náš problém, který bychom jakkoliv mohli ovlivnit - v košíku jasně tučným červeným písmem upozorňujeme (v případě výběru dopravy zasilkovna.cz), aby kupující zvolil jinou dopravu, pokud na dodání spěchá. Tuto informaci dále kupující dostal v e-mailu s platebními údaji pro úhradu bankovním převodem, takže před tím než hradil zásilku si moc dobře byl vědom, že pokud chce rychlé dodání má zvolit jiný způsob přepravy a nikoliv zasilkovna.cz, kterou mimochodem dotujeme! Za dobrotu na žebrotu...