první nákup; opravdu mimořádně rychlé doručení; prodejce přidal malou pozornost jako bonus - je zřejmé, že umí v dobrém smyslu pracovat se zákazníky a obchod ho baví

• Nejde platit kartou. Pouze převodem z účtu nebo dobirkou

Rychlé jednání.

• dobrá cena a rychlé dodání

• Rychlé vyřízení a férové

• Obchod vůbec nereagoval na dotaz, vše trvalo dlouho, měla jsem obavu, že zboží nedodají

Reakce obchodu PS4-hry.cz

S hodnocením naprosto nesouhlasíme - z naší strany bylo vše perfektně a bez závad vyřízeno. Zboží bylo expedováno na zasilkovna.cz v termínech dle obchodních podmínek. Kupující byl kromě našeho expedičního e-mailu dále informován e-maily od zasilkovna.cz a také SMS zprávou o průběhu doručování.

To, že přepravci trvalo dodání 5 dní, není náš problém, který bychom jakkoliv mohli ovlivnit - v košíku jasně tučným červeným písmem upozorňujeme (v případě výběru dopravy zasilkovna.cz), aby kupující zvolil jinou dopravu, pokud na dodání spěchá. Tuto informaci dále kupující dostal v e-mailu s platebními údaji pro úhradu bankovním převodem, takže před tím než hradil zásilku si moc dobře byl vědom, že pokud chce rychlé dodání má zvolit jiný způsob přepravy a nikoliv zasilkovna.cz, kterou mimochodem dotujeme! Za dobrotu na žebrotu...

Rychlé jednání i doručení. Na dotaz rychlá odpověď, vstřícnost.

Delší doba dodání

Dobrá komunikace ze strany prodejce, problém z mé strany se zbožím okamžitě vyřešen správnou informací obchodu .Doporučuji

• Rychle jednání,spolejlivi

• Naprostá spokojenost
    • Rychlé dodání zboží

• rychlé jednání

• dobrá cena
    • o nevýhodách nevím

nakupovat v tomto obchodě jsem se rozhodl na základě recenzí na Heuréce, a taky proto, že hra byla v porovnání s jinými obchody nejpřijatejnější. Zboží jsem objednal a dorazilo v pořádku.

• Dobrý ceny,rychlé doručení
    • zatím nevim

za příznivou cenu,rychle doručené zboží i při platbě převodem,super obchod který mužu jen doporučit.

• Bez problémů i poměrně rychlé doručení

Spokojen

• rychle vyřizení

• Rýchle vybavenie a dodanie objednávky
    • Dobrá cena

• velmi rychlé dodání zboží
    • perfektní komunikace o pohybu zásilky
    • přehlednost webu
    • nikde jsem nenašel telefonní kontakt pro případné dotazy
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.