• rychlé doručení

• Perfektní komunikace

Funkční prostředek, nakupuji pravidelně

OK

rychle a osvědčený výrobek

• Moc super servis, vysvětlení vstřícnost rychlost.

Vstřícnost

Vzhledem k nedůvěře vůči podobným preparátům hodnotím s určitým zpožděním. Kvůli zdravotním problémům a kožním problémům jsem se na základě doporučení od veterináře rozhodl zakoupit tento ne zrovna levný výrobek. Podobných výrobků jsem vyzkoušel více již v minulosti a tak jsem neměl žádná očekávání ani od tohoto výrobku. Po 3 týdnech používání ale musím konstatovat, že tento výrobek skutečně něco dělá. Za pouhé 3 týdny se mému pejskovi zlepšila kvalita srsti, kdy nyní je mnohem hebčí než v minulosti a začala mu zarůstat i neosrstěná “díra” kterou měl na noze. Můj pejsek pravidelně trpěl i na větší množství lupů a nyní je bez nich. Ačkoliv kupuju kvalitní krmiva, která obsahují nejrůznější složky, vitamíny a minerály pro zdravou srst, tak nikdy jsem žádnou změnu k lepšímu nezaznamenal (ačkoliv kdo ví, jak by to vypadalo bez toho). Rovněž několik let každý den pro kvalitu srsti používám i lososový olej a také žádná viditelná změna. Jednoznačně viditelná změna zaznamenána už po pouhých 2 týdnech užívání přípravku imunita + regenerace. Přípravku jsem nevěřil a kupoval ho s domněním, alespoň nějakého placebo efektu, ale tady jsem fakt velice mile překvapen funkčností a hlavně rychlostí. Nemohu sice hodnotit jak moc velký vliv má na imunitní systém, ale vzhledem k tomu jak rychle a jak moc dobře ovlivnil kvalitu srsti a kvalitu kůže, tak nemám důvod mu nevěřit. Děkuji a doporučuji! :-)

dobrá zkušenost, poradenství

nakupuji zde pravidelně a jsem velmi spokojena

viz výše, po využívání 1 balení doufám, že budu moci potvrdit i účinnost přípravku

• poslali jedno balenie navyše, aj keď akcia skončila :)
    • pán je veľmi príjemný a všetko sa snaží vyriešiť

žiadna nie je

• rychlé jednání,brzké doručení
    • žádná

• osobny pristup
    • rychlost vybavenia

• Velmi komunikativní obchod, poskytne obsáhlé poradenství, produkt podávám s úspěchem, těším se na dlouhodobý výsledek při závažném onemocnění pejska.

Jediné opravdu funkční doplňky stravy. Konečně si můj pejsek neolizuje tlapky a vše se mu zahojilo. Konečně fungují střeva a celý organismus jak mají. Po letech zkoušení a hledání jsme konečně našli to pravé. Děkujeme

Velice rychlé dodání OK

Velice rychlé dodání.