• Ochota prodávajících vše vysvětlit a poradit.

Výborná komunikace s prodávajícími.
    Prodávající rozumí tomu, co prodává, poradí a rozumí tomu, co prodává.
    Obchod vřele doporučuji.

• nizke ceny
    • N/A

• dostupnost

skvělý

• nachází se v místě bydliště
    • lehce nepřehledný eshop, ve srovnání s konkurencí ale nepokulhává

V obchodě nakupuji často vzhledem k prodejně v místě mého bydliště. Když potřebuji něco rychleji, vždy jej využívám i přes lehce nepřehledný eshop. Včele doporučuji všem.

• Ryclost dodání zboží a dobrá komunikace.
    • nevím

• rychlost spolehlivost
    • komunikativnost

v pohodě

Výborná komunikace, rychlost

• Super firma, ve všem vyjdou maximálně vstříci. Seženou co je potřeba. Super, můžu jen doporučit.

Reakce obchodu Provyt.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší super pozitivní recenzi a těšíme se na příští nákupy.

• prijemny kolektiv co vyjde vztric

• nízká cena
    • kamenný obchod

• Rychlý a spolehlivý.

Jsem spokojen jak s obsluhou, tak rychlostí dodávky zboží.
    Rozhodně doporučuji všem.

Provyt.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší pozitivní recenzi a těšíme se na příští nákupy.

• Já jsem spokojená, vše co potřebuji zde vždy bez problémů seženu,obsluha rychlá,ochotná.
    Doporučuji.

• Profíci.

Reakce obchodu Provyt.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší pozitivní recenzi a těšíme se na příští nákupy

Objednala jsem zboží, zaplatila předem a nic. Žáádné upozornění, žádná omluva, žádné zboží.
    Za deset dní jsem dostala pouze 2 automaticky vygenerované zprávy s potvrzením objednávky.

Reakce obchodu Provyt.cz

Dobrý den, promiňte, ale musíme se ohradit. Objednala jste si zboží které je označeno "připravujeme" a jasně je uveden datum naskladnění zelenou barvou 7.2.2014. My jsme Vám samozřejmě dali na vědomí elektronickou poštou akceptaci a potvrzení objednávky a čekáme na zboží, až bude naskladněno. V tu chvíli Vás budeme opět informovat, že zboží odesíláme. Po přijetí Vašeho dotazu 17.1.2014 elektronickou poštou Vás náš obchodník kontaktoval a vše Vám telefonicky sdělil.

• Ohledně antivirového programu AVG velice příznivá cena.
    • Dražší doprava než konkurence.

Mohu doporučit.

Reakce obchodu Provyt.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší pozitivní recenzi a těšíme se na příští nákupy. Bohužel s dopravným zatím nejsme schopni nic udělat.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Přehledný e-shop
    • Hodně zboží skladem
    • Nevím

Zatím jsem dostal vždy to co jsem chtěl za slušnou cenu.

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší pozitivní recenzi a těšíme se na příští nákupy.

• tak pro mě je to ta že se nachází v místě bydliště a perfektní jednání!!!!!!
    • bez žádných

vřele doporučuji

• Supr obsluha
    • Vždy mi pomůžou jak s nákupem, tak s porouchanym počítačem
    • o žádných nevim