• Nemeli nabizene zbozi v prodeji

Nedoporucuji!!!

Reakce obchodu Provyt.cz

velice mě mrzí, že jsme Vám zboží již nemohli dodat. Bohužel u zboží na objednávku se to někdy stane, že je dodavatel již nenabízí. V každém případě i tak Vám děkuji za zpětnou vazbu a budeme se snažit, aby k takovým situacím docházelo co nejméně. Přeji Vám hezký den. Petr Legutko.

Nabízíte zboží, které nejste schopni dodat. Taková služba je k ničemu.

Reakce obchodu Provyt.cz

• Obchod se ohlásil a oznámil, že zboží není a neví se, kdy bude. Odpověděl jsem, že ZATÍM ještě počkám. Místo zboží teď na mně obchod chce, abych hodnotil kvalitu jejích služeb a spokojenost s dodáním! Kvalita je zatím nedostatečná!

• Rychlá komunikace.
    • Asi žádné.

Skvělý obchod,jen mi poslali baterku co se nenabíjí.Jinak skvělý obchod.

• snadná komunikace, rychlá doprava
    • Doprava prostřednictvím PPL je neúměrně drahá a to zcela odstraňuje výhodu v tom, že je zboží velmi levné. Zboží s dopravou bylo o 87 procent dražší a to je neúnosné

• Na stránke sú uvedené výrobky,ktoré nepredávajú,

objednáno 27.10., dnes je 6.11.a zboží ještě nedorazilo, ještě, že jsem neplatil předem...

Reakce obchodu Provyt.cz

Dobrý den, předem děkujeme za Vaší objednávku. A prosím přijměte naší reakci na vaše hodnocení. Zboží k vám ještě nedorazilo, jelikož když jste ho objednával (a zatím se nic nezměnilo) je u něj uvedeno dostupnost 16. 11. 2015. Prosíme tedy, abyste ještě vydržel do slibovaného termínu.
    O své peníze byste se u nás jistě nemusel bát případnou platbou předem, Zárukou solidního jednání by určitě mohlo být, že jsme na trhu již 15 let nikdy si na nás nikdo nestěžoval, že bychom se někdy obohatili nebo snad zpronevěřili někomu nějaké peníze. A druhou zárukou by mohlo být, že platby předem nepřijímáme. 
    Neberte toto vyjádření prosím zle, ale na naší pověsti nám záleží. V každém případě Vaší objednávku sledujeme a budeme Vás následně informovat.
    Přeji pěkný den.

Objednala jsem zboží, zaplatila předem a nic. Žáádné upozornění, žádná omluva, žádné zboží.
    Za deset dní jsem dostala pouze 2 automaticky vygenerované zprávy s potvrzením objednávky.

Reakce obchodu Provyt.cz

Dobrý den, promiňte, ale musíme se ohradit. Objednala jste si zboží které je označeno "připravujeme" a jasně je uveden datum naskladnění zelenou barvou 7.2.2014. My jsme Vám samozřejmě dali na vědomí elektronickou poštou akceptaci a potvrzení objednávky a čekáme na zboží, až bude naskladněno. V tu chvíli Vás budeme opět informovat, že zboží odesíláme. Po přijetí Vašeho dotazu 17.1.2014 elektronickou poštou Vás náš obchodník kontaktoval a vše Vám telefonicky sdělil.

• velky vyběr
    • špatna informace u nabízenych produktu

nedoporučuji