Obchod funguje asi dobře, ale nikde jsem tu nenašel otázku na kvalitu zakoupeného zboží. A ta je mizerná. Zakoupil jsem Pneu Vraník 225/70 R15 C 112 Q Agilis protektor protože jeho předchůdce po třech letech udělal bouli na boku a hrozilo prasknutí. Nová guma po nasazení a nafouknutí uniká a prokazuje drobné bublinky na běhounu. Tajže taky zmetek. Tolik k zakoupenému zboží.

• Asi po týdnu od objednávky mi volali že cena je vyšší než byla na e-shopu.... kdyby volali druhý den tak to beru ale po týdnu?

U pneumatik bylo psáno že mají vzorek 4-5 mm hluboký vzorek a u jedné sady která přišla je milimetr před bodem na výměnu pneumatik takže nevím kde naměřily 4-5 milimetrů hloubka vzorku

• nebylo zboží skladem

• Dobrá komunikace ale kvalita zboží je žalostná !!!!!!!
    • Nekvalitní zboží ( pneumatiky nejdou vyvážit ) budu řešit reklamaci

Uvedené recenze jsou nepravdivé - kvalita zboží - hrůza!!!

• Žádné, celkově jsem nespokojený s průběhem řešení mé objednávky
    • Mistifikace o množství a sortimentu zboží na internetu, objednané zboží již nelze dodat, přesto jej i dnes objednat lze, chaos v dodání (PPL), nakonec jsem si po týdnu musel vyzvednout sám....

Pokud jsou všechny objednávky řešeny jako ta moje, radši zde neobjednávat.

Zboží bylo špatně překontrolováno a odešlo poškozené již od pana Habrmana.

• inzerování několika druhů disků které nejsou na skladu nebo se již nevyrábý.
  • Nabízené zboží,které má údajně skladem,vůbec nemá.Dělá z lidí blbce.Objednal jsem si alu kola (sladem),po třech dnech mi prřšla zrušená objednávka.Objednal jsem jiná (skladem),za dva dny mi přišel @,že kola obdržím počátkem příštího týdne.Uplynuly dva počáty příštích týdnů a nic se neděje.Objednávku jsem zrušil.

• dobrá cena velký výběr
    • nabízí zboží které nemá skladem
    • odpověd dorazila během několika minut :stornováno

neobjednám si nic

• Nedoporučuji