• Kultivátor dorazil rychle, ale fungoval asi hodinu. Po hodině provozu, kdy se od začátku nevracelo lanko spínání chodu nožů a po několikerém napnutí lanka, přestalo spínání fungovat úplně a byl jsem již na dorazu. Stroj je nefunkční a posílám ho zpět dodavateli, což je komplikované, protože zabalit ho, když již nemám originální obal je problém. Doufám, že po vyřízení reklamace bude již vše v pořádku. Zatím nedoporučuji.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše záporná zkušenost s kultivátorem, pokud již jste domluvený s reklamačním oddělením a budeme k Vám posílat svoz, vyřešíme vše k oboustranné spokojenosti.

Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký den,
    tým PROTECO

nic. lžou, kdy přijali platbu, na emaily neodpovídají a ještě poslat zboží po zaplacení jim trvá týden...asi se musí nejdříve vzbudit

zboží dorazilo špatně zabalené a poškozené

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše záporná zkušenost. Prosím, kontaktujte naše reklamační oddělení: [email protected] a vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti.

tým PROTECO

• Naradi Proteco je kvalitni, postavil jsdm s tim dum a porad drzi.
    • Zbozi skladem nebyli schopni odeslat ani po 3 dnech od objednani. Posledni objednavku jsem musel zrusit a koupit si jinou znacku. Je to skoda.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, standardně zboží expedujeme nejdéle následující den. V současné době je však expedice vytížená a tak mohlo dojít k prodloužení. Omlouváme se a doufáme, že na nás po této zkušenosti nezanevřete.

tým PROTECO

• Stroj si nelze na prodejně (značkové) prohlédnout, pouze složený v krabici
    • Neochota vydat zboží krátce před zavírací dobou
    • Neschopnost stroj 110kg vyskladnit a naložit, neměli ani paleťák, i zákazníci přede mnou si museli zboží vyskladnit a naložit sami vlastníma rukama

• Špatná komunikace s obchodem
    • Zboží mi bylo doručeno nefunkční, zatím čekám na vyjádření obchodu.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše záporná zkušenost, pracujeme na tom, aby vše bylo vyřešeno k oboustranné spokojenosti.

tým PROTECO

cerpadlo se po kratkem uzivani zadrelo

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, využijte, prosím, kontakt na reklamační oddělení, kde s Vámi vše vyřeší. Tým Proteco

Zboží bylo doručeno včas ale byla špatná baterie a stále čekám na vyjádření od reklamace. Přístroje mě doma leží a nemůžu je bez baterie používat.

• nemyslím si, že při převzetí žebříku mám slyšet, že z toho nic nemají, že je to přez eshop a že je to těžké a holky to mají tahat, asi špatnej pátek :-)

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

máte pravdu, toto opravdu není vhodné jednání a ani nepatří k našemu standardu jednání se zákazníkem. Budeme řešit na daném výdejním místě. Děkujeme za upozornění na toto nevhodné chování.
    PROTECO nářadí s.r.o.

• cena na prodejně je vyšší než na e-shopu
  • po 8 dnech zboží nedorzilo abcho garantoval 2-3 dny

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

prověřili jsme tuto zakázku. Expedována (předána dopravci) byla v termínu 20.9. Bohužel další termíny už nejsme schopni ovlivnit. Dle historie této zásilky byl první pokus o dodání v pondělí 25.9., bohužel předání se nepodařilo, další pokus proběhl další den 26.9., kdy jste si zásilku převzal.
    PROTECO nářadí s.r.o.

Dobrý den, negativně hodnotím obchod z důvodu doručení poškozeného používaného výrobku. Objednal jsem si nový žebřík a byl mi doručen poškozeny opotřebovaný výrobek. Dvě příčky žebříku jsou deformovány a celkově je produkt poškrábaný. Na několika příčkách jsou partny kapky po bílé barvě. Reklamační oddělení zatím nereaguje.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

prověřili jsme na reklamačním oddělení. Bohužel došlo k deformaci žebříku dopravcem. Snažili jsme se Vás kontaktovat, do 30.8. se nám však nepodařilo s vámi spojit a domluvit se na řešení. V tuto chvíli se už podařilo a vše je vyřešeno.
    PROTECO nářadí s.r.o.

plachta je o 30 cm menší na rozměru 5m!!!

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, využijte, prosím, kontakt na naše reklamační oddělení, které s vámi vše vyřeší. Tým Proteco

• Špatně montované žádal jsem nápravu, proteco mrtvý brouk

Katastrofa

• Zboží zatím nedorazilo..

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

prosím o upřesnění vaší objednávky na náš email. Všechny objednávky v tomto období, které evidujeme, byly doručeny do dvou dnů.
    Tým Proteco

Zatím se mi nikdo neozval

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

prověřili jsme vaší objednávku. Vybral jste si způsob platby předem (převodem). Údaje pro tuto platbu jste obdržel na vámi uvedený email. Bohužel do současné doby jsme platbu neobdrželi. I o tom jste byl opět informován na vámi uvedeném emailu. Bohužel bez obdržení platby, nebo bez vaší reakce, kde bychom mohli objednávku upravit, nemůžeme danou objednávku expedovat.
    PROTECO nářadí s.r.o.

Ani po týdnu od objednání nemám zprávu o doručení na pobočku v Hradci Králové. Jsem naprosto nespokojený.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

dle výpisu z telefonních hovorů bylo na vámi uvedené číslo několikrát voláno, bohužel nikdy to nikdo nebral.

• lákavá cena v akci
    • dlouhá doba dodáni, výrobek nic moc a dopravce DHL tomu nasadí korunu.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a omlouváme se za problémy s dodací lhůtou.

• nedodržení dodací lhůty

Nedoporučuji tento obchod! Štípačce po dvou hodinách shořel vypínač,pani na raklamacich neochotná ,raději nechám opravit za své.tento obchod už nikdy více.

Reakce obchodu Proteco-Nářadí.cz

po konzultaci s reklamačním oddělením jsme zjistili, že vám bylo nabídnuto stažení štípačky do našeho autorizovaného servisu v rámci záruční opravy. Toto jste odmítl i přes upozornění, že při zásahu do stroje mimo tento servis končí záruka.