• Pohodlně objednávám z domova nestresuji se v obchodu a další výhodou je že zboží je většinou levnější než v kameném obchodě
    • U objednaného zboží mi chyběl český návod je sicee na stažení na internetové adrese ale ne každý má doma tiskárnu.

Jsem spokojený pokud budu něco shánět určitě opět váš obchod navštívím

• Dobrá cena.
    • Dlouhá dodací lhůta.

Dobré ceny, dlouhé čekání.

Neuveritelne pomaly, nulova komunikacia so zakaznikom! 12 dni od objednania zbozi, stale ziadna odozva a o danom zbozi ani nehovorim!!!

Reakce obchodu Prosporty.cz

O stavu objednávky informujeme emailem, doporučujeme vám před odesláním objednávky zkontrolovat zda máte správně vyplněnou emailovou adresu. Bohužel u některého zboží, které samy dovážíme ze zahraničí (většinou nejnižší cenu v ČR) máme delší dodací lhůtu (která je pravdivě uvedena v eshopu).

• neinformuje mě,jak daleko je má objednávka

průměrný

Reakce obchodu Prosporty.cz

Dobrý den, zákazník který nakoupí bez registrace je kontaktován/informován jen v případě upřesnění objednávky a je mu odeslán informační email při odeslání zboží. Pokud se zákazník zaregistruje můžete sledovat své objednávky a kontrolovat, v jakém stavu vyřízení se nachází. Získá zajímavé věrnostní slevy (ceny se slevou uvidí přímo u zboží), kontaktní údaje již nikdy nebudete muset vyplňovat a pokud si to budete přát, budete informování o zajímavých novinkách a akcích.

• Špatně zabalené zboží. Při vyzvednutí byla krabice rozlepená.Zboží nebylo poškozeno.

Obchod v pořádku,komunikace v pořádku.

Reakce obchodu Prosporty.cz

Dobrý den, zboží je standartně baleno do kartonové krabice a strečové folie. Za stav balíku v jakém je dodán odpovídá přepravní služba. Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče (řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání). Skryté vady je možné ohlásit přepravci do 3 dnů, po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

• Obchod nabízí vysoušeč bot, který má jen málo obchodů a za dobrou cenu.
    • Zboží nebylo úplně pečlivě zabaleno - pomačkal se obal.

Dobré ceny, rychlá doprava, zajímavé zboží.

• dostupnost
    • nevím

OK

• Zboží přišlo zaměněné za jiný typ. Reakce byla až po zaslání stížnosti. Nelze již vrátit, protože jsem produkt rychle potřeboval a již je znát použití a nešel by opětovně prodat.

Reakce obchodu Prosporty.cz

Dobrý den, zboží zaměňujeme jen po dohodě se zákazníkem!
    Nepoužité zboží můžete vrátit do 14 dní od převzetí zásilky bez udání důvodu. Zboží lze rovněž vyměnit za jinou velikost či barvu nebo za jiný artikl.

• Rychlost,
    • spolehlivost,
    • přehlednost

velmi přehledné
    určitě doporučím známým

• Rychlé a pohodlné
    • nenarazil jsem na žádnou

Doporučuji, rychlé a bezproblémové jednání.

• ceny

• dostupnost v místě bydliště a možnost osobního odběru
    • nevím o nich

velmi dobré

• Dobré ceny, zboží skladem.

Doporučuji, dobré ceny a dostupnost.

• našla jsem vše, co jsem potřebovala
    • dobrá cena vybraného zboží
    • perfektní jednání a komunikace

široký sortiment
    dobré ceny
    perfektní komunikace
    bezproblémová a rychlá doprava
    všem doporučuji

• přehledný výběr a solidní ceny
    • na žádnou jsem nepřišel

doporučil bych Váš obchod jako spolehlivý a férový

jsem velmi spokojená, když zboží nebylo, nabídli mi jiný a ochotně mi ho poslali v nejbližším termínu.

• mnoho zboží skladem
    • málo prostoru