• Dobrá komunikace. možnost domluvy.

Velmi dobrá komunikace s prodejcem, byla jsem pozitivně překavepena rychlostí dodání zboží. Mohu jen doporučit a přeji hodně spokojených zákazníků.

nakupovala jsem na základě doporučení a byla jsem spokojená

• V obchodě jsme objednali zboží, zaplatili, ale po pár dnech byla objednávka stornována s tím, že zboží nemají. Zatím částku za zboží nevrátili a a ni se k tomu nemají. Pozor na ně!!!

Nákup v obchodě nedoporučuji.

• dobrá komunikace,
    • ochota personálu - vstřícnost

Zboží - Speed Badminton - jsem objednal 6.1.2013, obratem mi byla sdělena omluva, že zboží není momentálně skladem a pokud mohu počkat, tak po dodávce od výrobce zboží obdržím. Počkal jsem a po avízu obchodu jsem 23.1.2013 jsem se dočkal. Doporučuji obchod i ostatním

• - cena zboží byla příznivá
    • - díky dobrým recenzím jsem zvolila tento obchod
    • - při doručení bylo zboží dobře zabaleno. Protože jsem ho chtěla věnovat jako dárek, ocenila jsem, že obal (papírová krabice) neměl sražené rohy atd. Byl perfektní, ani v kamennem obchode nekdy takovy nemaji.
    • --

- dobrá cena, dobrá komunikace, rychle doručení, obchod mohu doporučit

• dobrou cenu
    • zboži nema skladem a stale ho nabizi

pro jeho jednani nedoporučuji

Všetko ok, až na to že adaptér bol dodaný poškodený (bol pokrivený jeden z kolíkov, ktoré sa dávajú do zásuvky) našťastie sa mi to podarilo bez újmy narovnať.

návod bol v nemčine a na nete je k dispozícii český, ale v mizernej kvalite (asi blbo oskenovaný)

inak všetko v pohode, dodané bolo nad očakávania rýchlo

• Jesliže si objednám zboží u kterého je napsáno, že je skladem a přijde mi ptvrzená objednávka, tak je pak překvapením pro zákazníka, že je objednávka zrušena, protože zboží již není. Stát se to může, ale bylo by vhodné a slušné to oznámit zákazníkovi aspoň telefonicky.

Přeji ostatním více štěstí.

• Nejen, že obchod zrušil dodání zboží, o kterém tvrdil, že je skladem, ale vrácení peněz trvalo neúměrnou dobu.

Nedoporučuji, nespolehlivý, nepružná komunikace, raději nakoupit o něco dráž u původního prodejce.

• Nabízí něco, co nemůže dodat.

• rychlost, cena
    • nemá

vybírala jsem na internetu podle ceny a jsem velmi spokojená, doporučila bych tento obchod a pokud budu kupovat něco z tohoto sortimentu využiji nabídky tohoto obchodu

• levné zboží

• přehledné, bohatá nabídka, rychlá odpověď na můj dotaz k výrobku, dobré ceny
    • můj první nákup, takže žádné slabiny jsem neobjevila

Internetový obchod bez problémů s dobrými cenami. Přehledná nabídka a dostatek informací.

• vše v pořádku

vše v pořádku, obchod doporučuji

• zklamal jsem se a nechci už nic, jsou jiné obchůdky a férovější
    • po 10 dnech pošle mail že to nemají ani nezavolají a nenabídne jiné zboží, je to nefér k zákaznikovi, ale asi jich mají spousta,že se tak chovají, už nemám od nich o nic zájem

lidi-katastrofa, nic si od nich nekupujte, jsou nespolehliví a nejsou to profíci, ti se chovají jinak

Reakce obchodu Prosporty.cz

Dobrý den, zákazník který nakoupí bez registrace je kontaktován/informován jen v případě upřesnění objednávky a je mu odeslán informační email při zrušení objednávky nebo vyřízení, odeslání zboží. Pokud se zákazník zaregistruje můžete sledovat své objednávky a kontrolovat, v jakém stavu vyřízení se nachází.

Spolehlivý nákup

• bezkonkurenční cena výrobku
    • dodací lhůta

nemohu hodnotit, objednávku jsem doposud neobdržela

• v případě odběru na prodejně šetříte poštovné
    • prodejce je ochotný a poradí...
    • případně objedná i co není tou dobou na webových stránkách
    • na stránkách nemají vše, co je u nich dostupné

velmi pohodový, spolehlivý, vždy potvrdí objednávku, zavolají, když je zboží k odběru a zašlou mail či sms, nemám výhrad... Poslední objednávka byla sice vyřízena chybně - doručeno zboží jiné velikosti, ale v pondělí se chyba stala, ve čtvrtek už bylo na prodejně zboží nové odpovídající...

• rychlé dodací lhůty
    • nevín,zatím žádné jsem neobjevila

asi spolehlivost