Krásné a levné zboží .

Zboží bylo připraveno velmi rychle, pouze do dvou pracovních dnů, a to jsem si ho objednávala přes svátky. Náušnice dorazili v pořádku ve stavu přesně jako na fotce. Už dva měsíce jsou nošeny bez sebemenších závad. Při objednávání jsem měla trochu obavy, ale nyní rozhodně doporučuji.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Moc hezke produkty za dobre ceny
    • Nektere produkty se od fota uvedeno na strankach nepatrne lisi
    • V posledni zasilce mi prisel uplne jiny koralek nez jsem si objednala
    • Nebyl prilozen darek pri nakupu nad 500 korun
    • Zbozi bylo odeslano az 6 dni po objednani
    • V patek,coz bude zitra tyden jsem pani psala,ze moje zasilka neni v poradku a dodnes bez odpovedi!!!!!
    • V jedne z predchozich zasilek nemel naramek zadne znaceni

Je to 50 na 50....produkty jsou pekne,vypadaji kvalitne..ale....objednavala jsem celkem za celou dobu 3 naramky a 3 koralky...
    1 naramek nemel puncovni znaceni
    1 koralek a 1 naramek se mirne lisily od toho co bylo zobrazeno na eshopu
    1 koralek mi prisel uplne jiny nez jsem objednala a pani se ani po 6 dnech od urgence nevyjadrila!!!!

Dojem je super!Vše je moc krásné!A taky moc krásný dárek,srdíčka!Moc děkuji!Jste šikovná!Prosperita Vám!!!

Bohužel dlouhá dodací lhůta teda pokud zboží vůbec doruci

Všetko prišlo ako malo, dostala som aj darček a zľavu na ďalší nákup. Vzhľadom nato, že to bolo odoslané z ČR na Slovensko, čakala som dlhšie(prišlo to na 8. deň od objednania), no oplatilo sa na to počkať. Určite to nebol môj posledný nákup. Ďakujem krásne za zásielku a odporúčam obchod. ❤️

• slušný výběr zajímavých českých tvůrců
    • spousta položek není skladem, což ale u malých sérií pochopitelné

splnilo očekávání

• Krásné webové stránky a velká nabídka krásného zboží.
    • Zboží objednáno před týdnem, na stránkách informace, že dodání trvá 1-3 dny. Přestože byla objednávka předem uhrazena, stále čekám a nic se neděje. Již dvakrát jsem psala e-mail, jak to s objednávkou vypadá a bez reakce, nikdo neodpovídá. Podle dostupných recenzí se toto děje poměrně často, takže obchod určitě nedoporučuji a znovu již nic neobjednám. Pochopím, že může dojít ke zdržení, ale důležitá je komunikace, aby o tom zákazník věděl a ne dělat mrtvého brouka a dokonce ani nereagovat na dotazy.

Rychlé dodání. Spokojenost.

Zboží bylo expedováno rychle a o to hlavně šlo, protože to byl dárek dcery pro její spolužačky, který si vymyslela na poslední chvíli.Proto bohužel zamrzelo, že součástí přívěšku nebyly řetízky, tak jak bylo zobrazeno na obrázcích v obchodě a ani na to nebylo upozorněno :-( Takže jsme pak ještě sháněli řetízky :-(

Reakce obchodu Prošperk

Dobrý den ,v popisu je uvedeno, že jde jen o přívěsek a také je to zařazeno v kategorii přívěsky. To nás velmi mrzí, že došlo k tomuto omylu.

Dlouhá dodací doba a pak přijde jiný prstýnek...co asi s tím v předvánočním čase? Vracet ho nebudu, ale tady už si neobjednám.

• Vyrobky jsou pekne
    • Skoro nulova komunikace,vyber dopravy je jen pro legraci. Zbozi poslano nejhorsim moznym zpusobem - doporuceny dopis na postu.....

Rychlý spolehlivý obchod. Pěkné zboží.

• velmi rychlé dodání
    • kvalitní produkty stejné jako na obrázku
    • zabaleno dostatečně bezpečně

Som spokojna