• Doručení vždy další všední den
    • Nutriční hodnoty
    • Hodně příchutí

Objednávám už měsíce. Spíše jednotlivé produkty jako náhrada několik jídel denně. Nutriční hodnoty jsou vyvážené a nahradí jedno celé jídlo.

• bezstarostná příprava
    • chuťově vše ok
    • U něčeho bych ocenil více příchutí

Není co vytknout. Cena za 4týdenní balíček je adekvátní. Hubnout jsem začal po prvním týdnu, po konci diety skoro 6 kilo shozených. Určitě v budoucnu vyzkouším znovu a jiné příchuti, ale ten měsíc zatím stačil.

• spalovac

uzivam spalovac proslim a funguje dobre

• Chuť všeho je dobrá
    • Pár kilo jsem zhubla

Polévky jsem si naprosto oblíbila a odebírám je už dlouhou dobu. Jsem ráda, že před nedavnem přidali novou přichuť. Doufám, že do budoucna budou ještě nějaké další.

Dobrá dieta. Veděla jsem do čeho jdu. Zatím jsem zkoušela tu na 2 týdny. Uvidím jestli ještě koupím někdy znovu.

• Spokojenost

Naprostá spokojenost. Moc jsem neočekávala ale nakonec všechno super.

Vesměs OK a splnilo to mé očekávání

Na mě dieta fungovala. Po předchozích zkušenostech s keto dietami jsem byl mile překvapený.

• rychlé doručení
    • funguje

balík dorazil hned následující den od objednávky. Už po 3 týdnech je vidět změna na postavě a i kila šla dolu. Cenově to taky vychází dobře..

• Naprosto chuťově odporné a nepoživatelné jídlo
    • Nízká cena, brutálně na úkor kvality

Ketonovou dietu držím každý rok, vždy je celkem jedno od jaké firmy, jelikož je to velmi podobné principem i chutí. Proslim je bohužel jiný - nedá se jíst! Nic tak odporného jsem ještě nezkoušela a je jedno který z výrobků to je. Nižší cena je sice lákadlo, ale já mám doma jídla za 4 tisíce a všechny do jednoho jsou tak nechutná a vyloženě hnusná, že je to stejné, jako kdybych ty peníze vylila do kanálu.

Koktejly i polévky chutnaly výborně.

spokojenost..

Balicek prisel druhy den po objednani.

• Cena oproti ostatním

Přála si to přítelkyně. Nehodnotím funkci ani kvalitu diety. Zboží přišlo druhý den bez žádných problémů. Z tohoto hlediska mohu doporučit.

• Cena - 1 porce vyjde mnohem levněji než kdybych si vařil
    • pudniky

Na eshop jsem narazil úplnou náhodou. Už jsem objednával po několikáté a nebyl problém.

• Snadná a rychlá příprava.

Bez problémů. Vše funguje tak jak je popsáno. Za mě je největší pozitivum asi snadná a rychlá příprava.

• funguje

Kupoval jsem jako dárek manželce a byla spokojená. Něco jsem i sám ochutnával a za mě také dobré.

• opravdu funguje
    • rozmanité produkty

první dieta, která opravdu fungovala a k tomu dobře chutnala.

Moc jsem tomu nevěřila, ale zkusila jsem. Rozhodně toho nelituji. K balíčku jsem dostala zdarma šejkr a průvodce hubnutím, kde je skvěle popsáno jak jíst po skončení diety. Držím se toho a kila stále nešla nahoru.

Pro me obrovska spasa. Zkousela jsem vicero diet, ale tuhle jsem si vylozene oblibila a kupuji i po 1. fazi dalsi produkty, hlavne na snidani.