• Zboží nedorazilo
    • Komunikace, jen záznamník
    • Nadoporučuji !!!!

Reakce obchodu promojeauto

Objednávka byla stornována ze strany zákazníka.

Děkujeme za hodnocení.
    Promojeauto.cz

• Objednal jsem v úterý a přišlo mi další úterý takže za 7 dní. Odpověď akorát že je zásilka připravena předat dopravci, ale že už byla předána to už nic a přepravce ten akorát zavolal že už je u mě, ale že ji obdržel a že by poslal předběžnou hodinu kdy přijede jako jiné obchody a jiné dodavatelé. Objednával jsem po prvé a asi i naposledy.

Dlouhá doba dodání, komunikace žádná.

Reakce obchodu promojeauto

dovolte abychom uvedli pravdu na pravou míru. Objednávka skutečně byla oficiálně přijata v úterý, avšak byla vybrána platba převodem a objednávka byla zaplacena až o 2 dny později i přesto, že informace o zaplacení byly odeslány ihned. Po platbě byla odeslána informace o expedici Vašeho zboží. Víkend bohužel přepravci nedoručují a proto žádáme o pochopení, že zásilka, byť již odeslaná, přišla v další pracovní den. Nikde tedy nevidíme pochybení.
    Informace o doručení, které jste neobdržel, nás mrzí. Je zvykem, že skutečně jsou zaslány podrobnosti o doručení jak emailem tak SMS zprávou přímo od vybraného přepravce. V tom případě nás neváhejte příště kontaktovat a my Vám rádi upřesníme, co budete potřebovat.

Děkujeme za hodnocení.
    Promojeauto.cz

Dlhá čakacia doba na tovar ktorý je skladom, žiadna komunikacia zo strany predávajúceho. Tomuto obchodu sa vyhnite.

Reakce obchodu promojeauto

Dobrý den, tak uvedeme informace opět na pravou míru také z druhé strany, opakujeme již po několikáté. Když se zadá špatný telefonní kontakt, nelze odeslat balík, stejně jako v tomto případě byl zadán špatný email, kde si zákazník stěžuje že nedostal žádné informace o objednávce. Je nám líto ale pokud se zadají špatné kontakty tak nelze zaslat žádné informace ani odeslat objednávku.

Jinak pro upřesnění , objednávka na Slovensko je dodána po 48h od expedice. To znamená po objednání skladové položky maximálně do 72h.

děkujeme za hodnocení a informace které tu opět zazněly.

Promojeauto.cz

• Zboží jsem neobdržel, na telefony nereagují, chat nefunguje!

Reakce obchodu promojeauto

Zboží se zasílalo do 2 dnů od objednání a v první pracovní den, tak jak avizujeme. Nebyl zaznamenán žádný zmeškaný hovor od Vás a na Chatbotu jste dostal odpovědi. Snad budete spokojený alespoň se zbožím :)

Přejeme mnoho klidných nákupů.

děkujeme za hodnocení
    promojeauto.cz

• Objednal som to nakoľko sa mi moja podložka zlomila,čakať 6 dní a zatiaľ sa nikto neozval je dosť veľa.

Reakce obchodu promojeauto

Dobrý den, podložka SPZ kterou jste objednal, byla z výprodeje a bohužel při přepravě poškozena. Proto jste byl ihned informován o zdržení a zaslání lepší podložky a dražší než jste původně objednal a to za naše náklady.
    Proto nechápeme Vaší nespokojenost. ( je také potřeba si uvědomit že expedice na Slovensko trvá 2-3 dny)

děkujeme za hodnocení
    promojeauto.cz

Prodejce neinformoval o výluce mezi vánocemi a novým rokem. Dodané zboží přišlo v obalu vykazujícím několikáté použití, potrhaná krabice, zbytky polepek o odeslání.

Reakce obchodu promojeauto

Je nám líto, že jste byl ihned po odeslání objednání nespokojen, operátor s Vámi vše ihned řešil telefonicky, informace o provozu e-shopu mezi svátky byla předána zákazníkům bulletinem na hlavní stránce, mrzí nás pokud jste tuto informaci přehlédl.

Ohledně balení které jste obdržel, tak se jednalo samozřejmě o nové zboží a krabice zboží byla také nová a nebyla potrhaná jak uvádíte. Jednalo se o kryty kol, které se snažíme vždy bezpečně zabalit a krabici vyplnit, Potrhaná byla zřejmě ochranná balící krabice která se tak stala jistě při přepravě, pokud jak popisujete ještě přepravce balíček polepil páskou( k bezpečnosti zboží) což standardně dělají. Mohla zásilka vypadat nevzhledně, ale zboží dorazilo jistě bezpečně a nepoškozené a to je naším cílem.

Děkujeme za objednávku a hodnocení
    PROMOJEAUTO.cz

Akuflexa mě došla pouze v krabici, i když při kupování byla vystavena v plastovém kufříku.

Reakce obchodu promojeauto

Je nám líto že nám píšete negativní reakci, jelikož výrobek co jste si objednal a tvrdíte že měl dorazit v kufříku, se v plastovém kufříku neprodává. A to nikde, ani u nás. Je nám to líto.

Děkujeme za objednávku a hodnocení
    PROMOJEAUTO.cz

V žádném případě tomuto e-shopu nedám dobré hodnocení. Nabízejí dodací termíny, které následně fatálně nedodržují , což je vlastně klamání zákazníků.Zboží mně bylo dodáno, ovšem bez faktury a když jsem zaslání faktury urgoval, tak neměli ani kousek slušnosti mně na mail odpověděli, což je zarážející. Tuto okolnost prodeje zřejmě nahlásím finančnímu úřadu podle místa jejich působnosti.

Reakce obchodu promojeauto

Vážený zákazníku, je nám líto že Vám byl balíček doručen až po víkendu. Jelikož o víkendu přepravce kterým zasíláme, nepracuje.
    Fakturu jste obdržel do emailu který jste uvedl při objednávce a to ihned při expedování zboží, tak jako každý kdo na promojeauto.cz nakoupí. Pokud Vám faktura uvízla z nějakého bezpečnostního důvodu ve vaší SPAM schránce, tak nás to opravdu mrzí. Doporučujeme prohlédnout SPAM a nastavení, doklad jsme vám zaslali 2x na Vámi uvedený email i po vaší urgenci.

Soudíte nás po prvním nákupu, díky chybě která ale není na naší straně.
    Ale i přesto děkujeme za Vaše hodnocení .

PROMOJEAUTO.cz

• komunikovali brzy a jasně
    • ale zboží neměli skladem, ikdyž bylo skladem vedené..

PROMOJEAUTO.cz

• Objednal jsem si zboží 5.2.2020. 16.2. jsem dostal dotaz na moji spokojenost, ale ani dnes(26.2.), po třech týdnech jsem zboží nedostal. Pokud zboží dorazí, nemám problém ho převzít (stále to používám a kupuji), ale pátrat po něm nebudu, nemám náladu trávit čas tokovýma hloupostma a pokud něco budu potřebovat, tak si to objednám raději jinde.

Reakce obchodu promojeauto

Tak abychom uvedli věci na pravou míru, také z druhé strany. 5.2.2020 proběhla objednávka. 7.2.2020 byl balíček odeslán k Vám na uvedenou adresu. Jelikož následoval víkend tak byl k Vám doručován balíček kurýrem až 10.2.2020 ale bohužel ( bez převzetí). Kurýr nám balíček vrátil 12.2.2020 s informací (adresát nebyl zastižen). Ihned následoval od nás email ohledně možnosti případného dalšího zaslání zásilky. Bohužel jste na něj nereagoval. Jelikož nebyla další informace jak s objednávkou naložit, tak byla automaticky zrušena k 15.2.2020.

Informaci o Vaší nespokojenosti se dočítáme až dnes v této recenzi. Po které Vás také budeme zkoušet opět kontaktovat.

PROMOJEAUTO.cz

• Zboží přišlo s poškozeným, roztrhlym a pomackanym obalem. Další výrobky byli také rozbalené. Věci jsem měla jako dárek a obchod na email nereagoval.

Reakce obchodu promojeauto

Bohužel nás mrzí že zboží přišlo poškozené, ale pokud byl balíček poškozený přepravou, tak jste měla postupovat podle průvodního listu který je vždy u zboží. Také žádný e-mail od Vás nepřišel jak tvrdíte ani telefonát. Zboží které jste objednala bylo zabaleno v originálním obalu který ani nelze poškodit. ! ?
    Proto nás Vaše negativní reakce mrzí, ale i tak děkujeme za hodnocení a za objednávku.

• Zmatené neseriózní jednání. Zaměstnanci si pletou fakturační a dodací adresy. Vůbec nečtou poznámky v objednávce.

Reakce obchodu promojeauto

Tak, aby vše zaznělo ještě z druhé strany. Milá paní Evičko z ČD, sama víte že objednávku jste nedokázala ani odeslat, natož pak objednat a psát nějaké poznámky :) , tak nevíme o čem to tady píšete. Po objednávce kterou jste vytvořila e-mailem, kde jste také uvedla dodací adresu na které nikdo nebyl následně přepravní službou zastižen. Proto nás mrzí neadekvátní recenze ! Kontaktoval Vás náš operátor k řešení celé situace a prověření správnosti dodací adresy, na to konto jste řekla, že se o tom nehodláte bavit a pověsila jste telefon. Ano, tomu se říkám zmatené a neseriózní jednání. Přejeme mnoho úspěšných objednávek.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží nedorazilo, přesto, že jsem zaplatila předem.

Reakce obchodu promojeauto

Je nám líto že nás hodnotí někdo kdo objednávku neuskutečnil ! Jelikož objednávka byla na osobní vyzvednutí na odběrném místě platbou předem.
    A samozřejmě již druhý den jako vždy připravena po výzvě k vyzvednutí. Po několikáté urgenci zákazníka přišla pouze tato negativní recenze.

Po telefonickém rozhovoru s objednavatelem se nám omlouval za své zmatené příbuzné.
    a za nevyzvednutou zásilku.

děkujeme za hodnoceni

• Rychlé doručení
    • Chybný popis zboží

V názvu zboží je jasně napsáno: sada 2 ks . Přijde vám ale jen jeden kus.

Reakce obchodu promojeauto

Celá situace byla řešena telefonicky, i následná kontrola popisu výrobku u výrobce kde byla bohužel stejná datová chyba v katalogu jako u nás , je nám moc líto že zákazník je nespokojený, řešení situace bylo ihned nabídnuto.