• Po týdnu od objednání absolutně žádná reakce

• Komunikace jako v mateřské školce, že jsem nemocný řeknu až se někdo zeptá. Jinak se tvářím že je všechno v pořádku ale zboží nejde.
    • Nemohu si nějak vzpomenout

V krizové situaci naší země, zbytečně předražené respirátory a stejně je firma nedoručí.

• zboží nedoruceno!

Reakce obchodu Roman Vyčánek-PROLO

na našem eshopu byla informace, ve vyskakujícím okně, která se Vám musela zobrazit při vstupu na naše stránky. Kopíruji tuto info :
    upozorňujeme, že ve dnech 21.12. 2018 – 6. 1. 2019 probíhá v naší společnosti celozávodní dovolená spojená s inventurou.
    V této době Vás nebudeme moci obsloužit. Vaše objednávky začneme znovu vyřizovat dne 7. 1. 2019.
    Děkuji za pochopení a přeji Vám klidné svátky a šťastný nový rok.

Z tohoto důvodu nebyla i vyřízena Vaše objednávka, za komplikace se omlouvám.
    VYčánek

• Tento obchod nabizi zboží a nemaho.

Vanocni darek se nekonal katastrofe!!!!)))

• Velikosti úplně mimo. Sijou to snad pro slony. Konkrétně Dunlop Holínky 45 jsou ve skutečnosti spíš tak 47. A zimní kombinéza Alaska velikost 52 až 54 absolutní nesmysl.

• doba dodání

kvalita se zhoršuje

• Sháněl jsem holiny a objednal zde
    • Není komunikace. Dvě minuty po odeslání objednávky jsem měnil velikost boty a přišla mi ta původní.

Zbytečně budu posílat zboží zpět.

• Dne 19.5.20017 jsem si objednal obuv PRESTIGE a ihned zaplatil bank převodem a do dnešního jsem zboží nedostal ani nemá žásnou zprávu aa termínu dodání.

Rozhoduji se,že již asi nic nebudu objednávat.

• Cena.
    • Doprava.
    • Po objednání nepatrně zvýší cenu a kusy.
    • Asi když není skladem,raději pošlou jiný rozměr než žádný.

Nechápu jak obchod se zlatým certifikátem Heuréky může na svém eshopu udávat jiné ceny než potom účtuje a je úplně jedno že jsou jen desítky haléřů,když je jim trapný uvádět ty haléře na webu tak si je nemají ani účtovat.

Dále nechápu proč u veškerého zboží je možnost nákupu po jednotlivých kusech když vám potom změní vaši objednávku třeba po 10 ks.

A poslední asi nejhorší věc je že asi zřejmě když zrovna nemají požadovaný rozměr výrobku skladem tak vám radši pošlou jiný rozměr oproti objednávce něž žádný,prostě kšeft za každou cenu i když zákazníka poškodí.

• dobrá cena
    • při objednávce není zřejmé, zda je konkrétní velikost k dispozici, je stále uvedeno "skladem", přitom jsem na velikost 45 čekala 2 týdny

• rukavice nejsou pro mne použitelné . asi jsou určeny k jiným účelům. Domnívala jsem se, že se jedná o kuchyňské rukavice.