Objednávku potvrdili, zboží ani fakturu k jeho zaplacení neposlali, v telefonu tvrdili, že jsou v zahraničí, pak již na volání, zprávy a emaily nereagovali.

Katastrofa

• Nabízí zboží, které nemají. Platbu přijmou, zboží nedodají.

• Rychlý a spolehlivý

S dodáním jsem spokojena, tak ještě aby zboží fungovalo...

Dobrý den, neskutečně neseriozní jednání majitele, mám měsíc objednané zboží a když jej urguji tak majitel nebere tel a jen posílá sms nemohu mám jednání.

• Dlouhá doba doručení

Zboží objednáno 8.9.2019. V pondělí 16.9. urgováno telefonicky. Omluva a že objednávku vyřídí. Pak už jen SMS, telefon pán nebere a zboží jsem do 20.9.2019 nedostal ( potřeboval jsem ho na sobotu 21.9.2019 ). Žádná reakce na e-mail, vůbec nic ! Strašné jednání !

• Musela jsem se pripomenout s objednavkou

Po reklamaci, ze zbozi stale nemam, velice rychle zarizeno a zbozi bylo k vyzvednuti.

• Celkem rychlé doručení

• Obchod potvrdil přijetí objednávky vytvořené v jeho e-shopu a zaslal podklady pro platbu. Objednané položky pak nebyl schopen dodat. Následovala zdlouhavá komunikace, zrušení objednávky a čekání na vrácení peněz, neboť obchod nevrátil platbu zpět a "dělal mrtvého brouka". Podle mého názoru je chyba na staně prodávajícího, hlavně jeho špatně vytvořené nabídky v e-shopu.

• komunikativnost, ochota, spolupráce

• Cena.
    • nevím

Na základě svých zkušeností obchod doporučuji.

• Výborné ceny
    • nevím o žádných

Skvělý nákup rychlé dodání.