• Nabízejí něco,co nemají.

Dobrý den pane Dont,
    objednal jste si zahradní sprchu, kde máme na eshopu přímo uvedenou dostupnost na cestě.
    Není tedy skladem, čeká se až jí dovozce pro ČR uvede opět na trh (až jí doveze).
    Po obdržení objednávky jsme Vás ještě jednou informovali (máme zkušenost že řada zákazníků informace o dostupnosti na eshopu nečte, nebo přehlíží), že sprcha není opravdu skladem a informovali Vás o termínu naskladnění. Na což jste nám napsal toto

Dobrý den.
    Na základě Vašeho upozornění, které jsem patrně přehlédl,
    ruším objednávku č.20234150 ze dne 5.8.23. Celou záležitost budu
    řešit jinak. Děkuji za pochopení. Z. Dont

O tři dny později jste vytvořil tuto recenzi : Nabízejí něco, co nemají ????
    Nezlobte se ale to jako vážně ??? Přímo na eshopu máte uvedeno, že je sprcha na cestě a na naskladnění se čeká, poté Vám to raději píšeme ještě jednou do emailu, na což se omluvíte že jste přehlédl a za tři dny napíšete tuto recenzi.

• po asi třech dnech od objednávky požadoval prodejce dodatečně zálohu a i když měl na stránkách poznámku skladem napsal , že bude teprve zadávat zakázku do výroby s dodací lhůto 4-6 týdnů...

objednej si
    zaplať
    čekej

Reakce obchodu Profiheating.cz

Vážený zákazníku, rád bych zde uvedl na pravou míru Vaše bohužel musím řici lživé informace. Na našich stránkách máme u všech modelů zárubní dostupnost skladem do 14 dní (nikoliv skladem jak uvádíte) viz odkaz přímo na naše stránky https://www.profiheating.cz/dvere-a-zarubne/oblozkove-zarubne-folie/.
    Jako všichni ostatní prodejci (kamenní i internetový a to bez výjimky) tak i my nezadáme do výroby speciálně konfigurované dveře a zárubně dle požadavků a přání zákazníka bez zálohové platby, to prostě není možné (informujeme o tom také v obchodních podmínkách). Druhý den po přijetí Vaší objednávky jsme Vám psali informaci ohledně požadavku na zálohu a době výroby kolem 2-3 týdnů (nikoliv 4-6 jak uvádíte Vy, to je další lež). Psal jste že máte špatnou zkušenost s platbou předem na internetu a my Vám odepsali že Vaše stanovisko respektujeme a že Vaší objednávku dle přání stornujeme. Dále v dalším emailu jsem uváděl, že sice na internetu žádný jiný prodejce dveře a zárubně bez zálohy do výroby nezadá, ale že je možné že některý z hobby marketů bude mít podobné zboží třeba i skladem).
    Dveře a zárubně prodáváme již cca 20 let, vždy jsme každou objednávku zrealizovali a za tu dobu jste první kdo nám dává recenzi za požadavek zálohové platby (ve výši 20 % podotýkám, což u Vás bylo cca 700 kč).

• Žiadna komunikacia

Reakce obchodu Profiheating.cz

Vážený zákazníku, objednal jste si solární sprchu EASYSUN , kde byl na našem eshopu uveden termín dodání více než měsíc. O tom jste byl také poté ihned informován a souhlasil jste s ním. Sprchy zatím stále do ČR nedorazily. V opačném případě bychom Vás informovali. Jelikož je pro celou ČR pouze jeden dovozce, nezbývá všem prodejcům a zákazníkům než čekat až dorazí. Toto my jako prodejci nejsme samozřejmě schopni nikterak ovlivnit, obzvláště proto nás mrzí tato recenze, kterou jsme si opravdu nezasloužili.

• Tovar nedodany ani mesiac po termine...

Reakce obchodu Profiheating.cz

Vážený zákazníku, objednal jste si solární sprchu, kde byl přímo na našem eshopu uveden termín dodání více než měsíc. O tom jste byl také poté ihned informován a souhlasil jste s ním. Sprchy zatím stále do ČR nedorazily. Měly by však dle informace dovozce ještě v průběhu tohoto měsíce. Toto my jako prodejci nejsme samozřejmě schopni nikterak ovlivnit.

Zaplatila som za 2ks solárnej sprchy. Doručili mi len jednu, aj to po dlhšej dobe. Bolo treba zas telefonovať, pre posielať maily, dokázať platbu a objednávku. Mali v tom chaos. Samozrejme si učtovali aj poštovné za 2ks. Potom som zas musela čakať na doručenie druhého kusu nie lacnej solárnej sprchy. Určite by som objednala v inom obchode, kde sprchu tiež majú. Sklamanie z obchodu!

Reakce obchodu Profiheating.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaší recenzi.
    Ihned zpočátku musíme podotknout, že s takto arogantním jednáním jsme se zatím ještě nesetkali.
    Bezprostředně po vytvoření objednávky odstartovala série telefonátů a emailů s požadavkem nižší ceny než nabízíme na našich stránkách, respektive napadání našeho věrnostního systému, který jak uvádíme na eshopu, se aktivuje po vytvoření a odeslání první objednávky, tedy již od druhého nákupu. Sleva byla vymáhána ihned a to dosti důrazně. Po několika dnech jsme se dohodli na odeslání s tím že budete hradit, dle vlastního požadavku převodem. Ihned po připsání částky jsme zboží odeslali.
    Bohužel skutečně u nás vznikla chyba (odesílali jsme v červenci v době největší špičky), kdy byla odeslána jen jedna sprcha namísto dvou. Ihned po Vašem upozornění jsme však s omluvou odeslali sprchu další. Načež následovaly opět urážky tipu jak jsme neschopní a že chcete slevu, nebo přijde reakce. Ta právě dorazila v podobě této této Vaší recenze.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Píšu ze majú skladom ale nieje to pravda..

Vážený zákazníku.
    Děkujeme za Vaší recenzi. U tohoto zboží došlo ke krátkodobému vyprodání, což se nyní v hlavní sezóně může stát.
    Obratem jsme Vás však informovali, že zboží bude opět skladem do jedno týdne.

• moc netopi

sou i lepsí

Reakce obchodu Profiheating.cz

Vážený zákazníku. Vaší objednávku radiátoru jsme odeslali obratem a zboží jste v pořádku obdržel. To také ve Vašem dotazníku
    hodnotíte pozitivně. Pokud však nejste spokojen se samotným radiátorem ( i když jsme na něj za celou dobu neobdrželi jediný záporný ohlas), mohl jste ho ohodnotit v dotazníků ke zboží.
    Namísto toho jste mezi přednosti a nedostatky eshopu uvedl, že eshop moc netopí a sou i lepší.

Zboží bylo slíbeno, ale zatím nedoručeno.

• inzerujete zboží které nemáte, hodně neseriozní.