• Závitovým očkem nelze vyřezat ani závit do dřeva, natož do železa.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste měli problémy s použitím závitového očka. Rádi bychom vám poskytli potřebné informace a řešení, abychom vám pomohli překonat tento problém.

Závitové očko by mělo být vhodné pro určitý typ materiálu a účel použití. Je možné, že byl použit nevhodný typ očka pro konkrétní materiál nebo že byly použity nevhodné nástroje pro vyřezání závitu. Rádi bychom vám doporučili spojit se s námi nebo provést další zkoumání, abychom mohli lépe pochopit příčinu problému a poskytnout vám správné řešení. Naši technikové vás brzy budou kontaktovat.

Ještě jednou děkujeme za váš čas a zpětnou vazbu. Pokud budete mít další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Profigaráz.cz

Rychlá a úplná dodávka.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byl/a spokojen/a s naší rychlou a úplnou dodávkou. Snažíme se zajistit, aby všechny objednávky byly odeslány co nejrychleji a aby obsahovaly všechny požadované položky, abyste mohli co nejdříve využívat zakoupené zboží.

Tým profigaraz.cz

• Rychlé odbavení objednávky a dobrá komunikace

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byl/a spokojen/a s rychlým odbavením Vaší objednávky a naší komunikací. Udržování rychlosti a kvalitní komunikace jsou pro nás klíčové prvky, které se snažíme poskytovat v rámci našich služeb.

Tým profigaraz.cz

rychlé dodání, absolutně bez problémů

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byl/a spokojen/a s rychlým dodáním vaší objednávky a že vše proběhlo bez jakýchkoli problémů. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a je pro nás potěšením, že jsme mohli přispět k vašemu pozitivnímu zážitku.

Snadné a rychlé dodání.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme potěšeni, že jste byl/a spokojen/a s naším dodáním a ocenil/a jste jeho snadnost a rychlost. Snažíme se zajistit, aby proces nákupu a dodání probíhal co nejjednodušeji a nejrychleji pro naše zákazníky.

v pořádku

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a že jste s našimi službami spokojený/á. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je skvělé slyšet, že jste měl/a pozitivní zkušenost.

• Vše na pohodu

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jste byl spokojený s vaším nákupem a našimi službami. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je skvělé slyšet, že vše proběhlo bez problémů.

Tým profigaraz.cz

• Horší komunikace, zboží nebylo skladem.

Lis přišel bez jakéhokoli oznámení dopravce. Příložné desky nebyly stejně silné. Jedna o 2,5mm silnější jak druhá.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za sdílení vašich zkušeností. Je nám velmi líto, že jste nebyl spokojený s našimi službami a chceme se za to omluvit.

Co se týče komunikace ohledně dostupnosti zboží, je nám líto, že jsme vás nenabavili o skladové nedostupnosti včas. Snažíme se zajistit, aby byly informace o dostupnosti zboží co nejpřesnější, ale v tomto případě jsme zřejmě selhali v komunikaci.

Co se týče stavu zboží, je nám líto, že vám přišel zboží s vadami. Tento typ problému neodpovídá našim standardům kvality. Pokud je to možné, rádi bychom se s vámi spojili a našli řešení, které vám bude vyhovovat. Prosím, dejte nám vědět, jak byste si představovali vyřešení této situace.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a pomáhá nám zlepšovat naše služby. Pokud budete mít další otázky či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

• Rychlé odeslání zboží.
    • -

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jste byl spokojený s rychlostí odeslání vaší objednávky. Vaše maximální spokojenost je pro nás prioritou a jsme potěšeni, že jsme mohli přispět k pozitivnímu zážitku s našimi službami.

Cena

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně ceny. Na Profigaraz.cz se snažíme poskytovat konkurenceschopné ceny při zachování kvality našich produktů a služeb. Máte-li jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité.

Tým profigaraz.cz

Můj 1 nákup.. DOPORUČUJI vše OK (zboží,rychlost dodání, kvalita balení, komunikace)

Reakce obchodu Profigaráž.cz

velmi děkujeme za vaši první objednávku na našem eshopu Profigaraz.cz! Jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami a produkty plně spokojen(a). Vaše slova o kvalitě zboží, rychlosti dodání, pečlivém zabalení a komunikaci nás velice těší a jsou pro nás velkou motivací.

Tým profigaraz.cz

Plná spokojenost, vstřícné jednání, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

velmi nás těší, že jste s našimi službami na eshopu Profigaraz.cz plně spokojen(a)! Vaše slova o vstřícném jednání a rychlém dodání zboží nás opravdu potěšila. Snažíme se neustále zdokonalovat a poskytovat našim zákazníkům maximální spokojenost.

Tým profigaraz.cz

• uvaděné zboží skladem, skladem není

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za nepříjemnosti, které Vám mohla způsobit nesprávná informace o dostupnosti zboží na našem e-shopu profigaraz.cz.

Chtěli bychom situaci řešit co nejrychleji a efektivně. Prosíme Vás, abyste nám poskytli číslo objednávky a další relevantní informace prostřednictvím naší e-mailové adresy na [vložte e-mailovou adresu]. Takto budeme moci okamžitě přezkoumat situaci a přijmout nezbytná opatření.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a uděláme vše, co je v našich silách, abychom tuto chybu napravili. Děkujeme za vaši trpělivost a důvěru, kterou nám projevujete.

Fofr

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za krátkou, ale výraznou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že máte pozitivní zkušenost s naším e-shopem profigaraz.cz. Pokud byste měli konkrétní připomínky nebo dotazy, které by nám pomohly lépe porozumět Vašim očekáváním, neváhejte nám je poskytnout.

Tým profigaraz.cz

• RawTech Markýza + stan 2x2,5m...toto jsem objednal ,ale přišla pouze markýza.....,bohužel jsem rozložil a zkontroloval až dnes..

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklou situaci. Je nám líto, že Vaše objednávka RawTech Markýza + stan 2x2,5m nepřicházela v kompletním stavu, jak jste očekávali. Dovedeme si představit, jaké zklamání to pro Vás muselo být, a za to nám dovolte vyjádřit upřímnou omluvu.

Tým profigaraz.cz

• Výborný nemám žádnou výtku.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za krásné hodnocení a příjemná slova ohledně našeho e-shopu Profigaraz.cz! Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou, a jsme nesmírně rádi, že jste s našimi službami a produkty spokojeni na 100%.

profigaraz.cz

Dobra komunikace, zbozi rychle odeslano. Vse v poradku

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení! Jsme velmi potěšeni, že jste byl(a) spokojen(a) s naší komunikací a rychlým odesláním zboží. Vaše spokojenost je pro nás velkou prioritou a jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

profigaraz.cz

• Rychlost dodání. Výborná komunikace.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a pochvalu! Velice si ceníme vašich slov ohledně rychlosti dodání a výborné komunikace. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti, a vaše pozitivní zkušenost je pro nás nejlepší odměnou.

profigaraz.cz

Dobrá nabídka zboží. Rychlé dodání.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a vaši důvěru v naši společnost. Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s naší cenovou politikou a rychlým dodáním. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a motivuje nás k tomu, abychom vám i nadále poskytovali výborné služby.

• rychlost doručení

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení ohledně rychlosti doručení na našem e-shopu Profigaraz.cz! Jsme velmi potěšeni, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání a doručit objednávku rychle a efektivně.