• rychlost doručení

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení ohledně rychlosti doručení na našem e-shopu Profigaraz.cz! Jsme velmi potěšeni, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání a doručit objednávku rychle a efektivně.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení týkající se rychlosti našich služeb na e-shopu Profigaraz.cz! Jsme velmi potěšeni, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání a zajistit rychlé vyřízení.

Naše prioritou je poskytovat vám nejen kvalitní produkty, ale také efektivní a pohotový servis.

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu ohledně rychlého vyřízení Vaší objednávky na našem e-shopu Profigaraz.cz. Jsme velmi potěšeni, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání a zajistit Vám rychlý a efektivní servis.

Věříme, že naše služby přispěly k Vaší spokojenosti.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Snažíme se neustále zdokonalovat, abychom mohli našim zákazníkům poskytovat co nejlepší zážitek při nákupu.
    Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na vaši příští návštěvu našeho eshopu.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Jsme tu, abychom Vám byli nápomocní.

Děkujeme za Vaši důvěru a za to, že jste si vybral(a) ProfiGaraz.cz. Přejeme Vám mnoho spokojených nákupů a těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Cena,rychlost

Velká škoda,že nemá zásilkovny,nebo Ppl parcel. GLS naprista6 tragédie...žádné info o tom,že budou doručovat.. ale to není vina obchodu. Tam jsem max spokojen.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za Vaši upřímnou zpětnou vazbu týkající se našeho eshopu ProfiGaraz.cz. Jsme velmi rádi, že jste spokojen(a) s našimi cenami a rychlostí dodání.

Omlouváme se za eventuální nejasnosti ohledně doručování ze strany GLS. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a v tomto ohledu budeme zkoumat možnosti spolupráce s dalšími doručovatelskými společnostmi, včetně zásilkovny či PPL Parcel. Vaše připomínky jsou pro nás důležité a pomáhají nám identifikovat oblasti, ve kterých můžeme ještě posílit.

Rádi bychom Vás ujistili, že budeme pracovat na zlepšení informačního toku ohledně doručování. Snažíme se poskytnout co nejvíce informací a zpřehlednit proces nákupu pro naše zákazníky.

Děkujeme za Vaši trpělivost a za to, že jste si vybral(a) ProfiGaraz.cz. Pokud budete mít nějaké další připomínky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

srdečné díky za vaše pozitivní hodnocení! Jsme opravdu potěšeni, že jste si všimli našeho rychlého dodání. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a zajistit, aby naši zákazníci mohli co nejdříve využívat své objednané produkty.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení a upřímnou zpětnou vazbu ohledně rychlosti našich služeb na eshopu profigaraz.cz. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité, jelikož nám pomáhají neustále se zlepšovat.

• rychlost dodaní

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout kvalitní servis. Pokud byste měl(a) v budoucnu nějaké další otázky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám zajistili co nejlepší nákupní zážitek.

Tým profigaraz.cz

• Spokojenost maximální - nízká cena, rychlá expedice ...

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Vaše spokojenost je pro nás velkým impulsem pokračovat v poskytování kvalitních produktů za dostupné ceny a zároveň v optimalizaci procesů pro co nejrychlejší dodání. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k maximální spokojenosti našich zákazníků.

• obchod jak má být
    • dodací lhůta krátká, ceny mírné

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení našeho obchodu PROFIGARAZ.CZ! Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s našimi dodacími lhůtami a cenami. Snažíme se přinášet kvalitní produkty za mírné ceny a zároveň udržovat krátké dodací lhůty pro Vaši maximální spokojenost.

• Vše v pořádku
    • Spokojenost

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za skvělé hodnocení a za to, že jste si našli čas sdílet svoji spokojenost s nákupem na PROFIGARAZ.CZ! Vaše slova „Vše v pořádku“, „Rychlé dodání“ a „Spokojenost“ jsou pro nás velkým oceněním.

Naším cílem je poskytovat vám kvalitní produkty spolu s rychlým a spolehlivým dodáním.

• rychlá doba dodání
    • Dobré ceny

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme nesmírně rádi, že jste ocenili rychlou dobu dodání a naše dobré ceny při nákupu na našem eshopu BESTENT.CZ.

Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a poskytovat vám nejlepší možný nákupní zážitek.

• široký sortiment
    • přijatelné ceny
    • rychlé doručení
    • pečlivé balení

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Jsme velmi potěšeni, že vám naše služby a sortiment udělaly radost. Vaše slova o širokém sortimentu, přijatelných cenách, rychlém doručení a pečlivém balení nás těší a jsou pro nás velkým povzbuzením.

• Skvělá rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Vaše slova nás motivovala a jsou pro nás velkým povzbuzením. Pokud budete mít v budoucnu nějaké další otázky, připomínky či přání, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na další příležitost, kdy vám budeme moci sloužit na PROFIGARAZ.CZ.

Tým PROFIGARÁŽ

• První řadě bych chtěla poděkovat paní S. Litavské skvělá komunikace a rychlé odpovědi na moje dotazy. Obchod doporučuji, přišel v pořádku přes službu PPL

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děláme maximum, abychom zákazníkům dodali v co nekratším čase co nejkvalitnější zboží a vždy nás potěší takováto zpětná vazba. Děkujeme.

• Rychlé dodání zboží

• Rychlé vyřízení a dodání