Nákup bez problémů. Jeden den objednáno, druhý den doručeno. Zboží se mi zdálo až podezřele levné, je to ale v pohodě. Svařovací kleště drží, pro můj hobby provoz naprosto vyhovující.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a pozitivní ohlasy týkající se rychlosti dodání a plynulého procesu nákupu. Těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání a že jste zvolili naši službu. Další nákupy budeme rádi zpříjemňovat stejným vysokým standardům služeb.

Vaše poznámka ohledně ceny zboží nám je velmi důležitá. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s cenou a zároveň si vážíme vašich připomínek. Naším cílem je poskytovat kvalitní produkty za férové ​​ceny a budeme se snažit udržovat tuto rovnováhu i do budoucna.

Pokud budete mít další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci.

Tým Profigaraz.cz

Dobrá cena, rychlost doručení, funkční zboží.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a radost, že jste byli spokojeni s naší službou. Jsme rádi, že dodání zboží proběhlo rychle a účinně. Naším cílem je poskytovat vám kvalitní služby a zajistit, aby vaše nákupy byly co nejpříjemnější. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci.

Tým Profigaraz.cz

• ochota a prijemne jednadni
    • nevim

doporucuji

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Určitě si vážíme vaší zpětné vazby a jsme velmi rádi, že jste měli pozitivní zážitek s naší službou. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a je skvělé slyšet, že jste si všimli naší ochoty a příjemného jednání. Děkujeme za váš čas a důvěru v naše služby. Těšíme se na vaši příští návštěvu na našem eshopu profigaraz.cz! Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Ok,žádný problém

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme velmi pěkně za vaši odpověď. Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši příští návštěvu na našem eshopu profigaraz.cz!

• Vše OK

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Vaše spokojenost je naší prioritou a jsme rádi, že jsme mohli naplnit vaše očekávání. Pokud byste měli v budoucnu jakékoli další otázky nebo potřebovali další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

• Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste ocenili rychlost dodání vašeho zboží. Snažíme se co nejlépe vyhovět potřebám našich zákazníků a zajistit, aby jejich objednávky dorazily co nejrychleji. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a těší nás, že jsme vám mohli poskytnout výborný servis.

Tým Profigaráz.cz

Příznivá cena, dodání zboží obratem

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Jsme potěšeni, že jste ocenili naše příznivé ceny a rychlost dodání zboží. Snažíme se nabízet konkurenceschopné ceny a zároveň zajistit co nejrychlejší doručení objednávek, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Rychlé odeslání objednávky.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí odeslání vaší objednávky. Rychlá exprese je jednou z našich priorit a snažíme se, aby každý zákazník dostal své zboží co nejrychleji a bez problémů. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

Tým Profigaráz.cz

• Nakup probehl rychle a vse O.K.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Jsme rádi, že váš nákup proběhl rychle a všechno bylo v pořádku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme mohli přispět k pozitivnímu zážitku z nakupování na našem eshopu profigaraz.cz.

• skvělí pomocník
    • nemám

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Jsme rádi, že jsme vám mohli být nápomocní při vašem nákupu na našem eshopu profigaraz.cz. Pokud byste měli jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a budeme se snažit nadále poskytovat skvělou pomoc.

Tým Profigaráz.cz

• Rychlost vyřízení a doprava, super

Reakce obchodu Profigaráž.cz

srdečne děkujeme za vaši skvělou zpětnou vazbu! Jsme opravdu rádi, že jste byl/a spokojen/a s rychlostí vyřízení objednávky a dopravou. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat co nejlepší služby a je pro nás velkým potěšením, že jste si naše úsilí všiml/a.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když vám budeme moci znovu pomoci.

Tým Profigaráz.cz

Kvalitní zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Udržování vysoké kvality zboží a rychlé dodání jsou pro nás prioritou. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši další návštěvu naší stránky.

• komunikace

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně rychlosti dodání, ceny a komunikace. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité. Budeme se nadále snažit zlepšovat naše služby, aby byly co nejlepší pro naše zákazníky. Pokud máte jakékoli další připomínky nebo návrhy, rádi je vyslechneme. Jsme tu pro vás a doufáme, že vás budeme moci opět obsloužit s plnou spokojeností.

• Rychlost dodání.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně rychlosti dodání. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jste byli s rychlostí dodání spokojeni. Budeme se i nadále snažit zajistit co nejrychlejší dodání vašich objednávek. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši další návštěvu naší stránky.

Tým Profigaráz.cz

Zboží dobré,ale bohužel nelze vybrat způsob dopravy..pouze kurýrem a to nevíte jakým !!!!! takže čekáte,kdo se ozve...bohužel je to GLS..které nepíše sms,email..nic a najednou volá,že je u vašich dveří....Takže už neobjednávám nic. Obchod dobrý,ale měl by se zamyslet na službách o zasílání..to naprostá nespokojenost

Reakce obchodu Profigaráž.cz

velmi nás mrzí, že jste měl/a negativní zkušenost s našimi dodacími službami a že nedostatečná možnost výběru dopravy a nedostatečná komunikace vedla k vaší nespokojenosti. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a vezmeme si ji k srdci, abychom mohli zlepšit naše služby.

Rádi bychom se za tuto nepříjemnost ospravedlnili a zároveň vás ujistili, že budeme pracovat na zlepšení našich dodacích procesů a komunikačních kanálů, abychom mohli zajistit lepší zákaznickou zkušenost.

Pokud byste měl/a jakékoli další dotazy nebo požadavky, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když vám budeme moci pomoci a znovu získat vaši dôveru.

Tím Profigaraz.cz

Spokojen

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme vám za sdílení vaší spokojenosti s našimi službami. Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a potvrzuje nám, že jsme na správné cestě. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli a zajistili vaši maximální spokojenost s našimi produkty a službami.

• Rychle dodání
    • Dobrý výběr

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu ohledně rychlého dodání a dobrého výběru. Vaše slova nás velmi těší a jsou pro nás potvrzením, že naše snaha poskytovat kvalitní služby má smysl. Budeme se i nadále snažit udržovat rychlé dodání a rozšiřovat naši nabídku, abychom vám mohli poskytovat co nejlepší možnosti výběru. Pokud budete mít jakékoli další připomínky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši příští návštěvu naší stránky.

Tým Profigaráz.cz

V neděli zboží objednáno a v úterý dorazilo, takže za mě super

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu a potvrzení spokojenosti s rychlostí dodání. Jsme velmi rádi, že jsme vám mohli doručit vaši objednávku tak rychle a že jste s našimi službami spokojeni. Vaše pozitivní zkušenost nás motivuje k dalšímu úsilí a neustálému zlepšování našich služeb. Pokud budete mít v budoucnu další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši příští návštěvu naší stránky.

Tým Profigaráz.cz

• Závitovým očkem nelze vyřezat ani závit do dřeva, natož do železa.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste měli problémy s použitím závitového očka. Rádi bychom vám poskytli potřebné informace a řešení, abychom vám pomohli překonat tento problém.

Závitové očko by mělo být vhodné pro určitý typ materiálu a účel použití. Je možné, že byl použit nevhodný typ očka pro konkrétní materiál nebo že byly použity nevhodné nástroje pro vyřezání závitu. Rádi bychom vám doporučili spojit se s námi nebo provést další zkoumání, abychom mohli lépe pochopit příčinu problému a poskytnout vám správné řešení. Naši technikové vás brzy budou kontaktovat.

Ještě jednou děkujeme za váš čas a zpětnou vazbu. Pokud budete mít další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Rychlá a úplná dodávka.

Reakce obchodu Profigaráž.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byl/a spokojen/a s naší rychlou a úplnou dodávkou. Snažíme se zajistit, aby všechny objednávky byly odeslány co nejrychleji a aby obsahovaly všechny požadované položky, abyste mohli co nejdříve využívat zakoupené zboží.

Tým profigaraz.cz