• Nevim
    • Nabizi produkty ve velkem a nema je

Nic moc.bud zrusite objednavku a nebo si vezmete jen cast kterou maji a sehnali ji.

• čekám na zboží už 2 týdny !

• Zboží je zaplacené, ale nedorazilo.

Hrůza.

dlouhý termím dodací , zatim ani nedorazilo
    něco nenabízím když nemám, že

• Dobrá komunikácia, kvalitné značky a cena tovaru je prijateľná.
    • Objednáte niečo a spätne vám odpíšu že to nemajú, alebo nebudú mať alebo im to príde za týždeň. Na objednávku čakám už skoro 2 týždňe a kuriér a dobierka na Slovensko je nehorázne drahá.

Ak máte nervy a 2 týždne na počkanie na objednávku tak odporúčam, pretože majú široký a kvalitný sortiment jazdeckých potrieb. S týmto obchodom som ale nespokojná, pretože po pár dňoch mi spätne odpisáli že nejaký tovar nemajú, nejaký ani nebudú mať a všetko čo som si objednala mi príde buď v inej farbe, alebo inej značky. Ešte k tomu aj dobierka a kuriér na Slovensko je nehorázne drahý. Dokonca aj po 10tich dňoch neustále čakám na objednávku. S týmto obchodom som dostatočne nespokojná. Som zvedavá čo mi to nakoniec príde vôbec za tovar.

• Kamenný obchod s osobním vyzvednutím.
    • Široký výběr zboží na web stránkách (i když skutečnost je možná jiná).
    • Obchod není vůbec připraven na období větší poptávky zboží (ván. nákupy). Většina zboží není skladem. Web stránky nejsou vůbec aktualizované o dostupnosti zboží. Kbyby to bylo jen jednou, tak neřeknu, ale tuhle zkušenost mám i z loňského roku. Bohužel, omluvy nepomůžou, když mě kontaktují za 4dny od mé objed., že zboží není skladem a nabízí mě jiné (dražší) zboží.

Ani nevím, zda obchod doporučit nebo ne. Na stránkách je velký výběr zboží, ale já mám tu zkušenost, že to, co jsem chtěla pro dceru, neměli letos ani vloni skladem. Dárky tím pádem doporučuji nakupovat opravdu s velkým předstihem, aby jste měli jistotu, že vybrané zboží opravdu dostanete (dle mého úsudku min 6 měsíců předem).

• Možnost osobního odběru.
    • Oproti konkurenci vysoké ceny až o 30%.
    • Když chci vstoupit do prodejny, musím zazvonit a čekat na prodavačku, protože prodejna je umístěna v lokalitě nepřizpůsobivé menšiny.
    • Při objednávce přes e-shop máte nárok na slevu, kterou u poklady na prodejně stejně nedostanete, protože slečna "zapomněla".
    • Pokud si jdu pro konkrétní věc, chci konkrétní věc a mám k tomu svůj důvod - opravdu nemám ráda, pokud mi někdo něco přesvědčivě nutí.

Rozhodně nedoporučuji, na tomto obchodě není nic "profi".

• nabízí sedlo, které jsem chtěla
    • dodací lhůta

Objednala jsem sedlo, u kterého bylo uvedeno, že je v dané variantě skladem. o dva dny později mi přišlo, že zboží má dodací lhůtu 2-3 týdny. Ani po třech týdnech objednávka nedorazila

• Zbozi skladem neni skladem,chybi udaje o zbozi jako rozmery a ze se jim nesparovala platba, proto zbozi odeslali az po me urgenci.

Zrejme odboz jineho obchodu,ptali se odkud jsem si objednaval. Nevi co maji skladem, neznaji miry zbozi, nejsou schopni podat informace presne. Pacit z nekoho informace pres tyden a po prozkoumani skladu zjisti ze zbozi ani nemaji je super. Uz zadny nakup.

• Kdyz zrusim objednavku, stejne produkt poslou.

• Přehledné webové stránky
    • Solidní komunikace, snaha vyjít vstříc
    • Široký výběr
    • Pokulhává systém označení dostupnosti zboží

Pokud na nákup nijak nespěcháte a nevadí vám, přestože by mělo být zboží skladem, se musí doobjednávat-->delší dodací doba, tak je obchod ideální.

• dodací lhůta, absolutní nepružnost
    • nespolehlivost
    • Nevím, já jsem žádné nenašla.Akorát jsem ztratila plno drahocenného času.
    • Slibují něco co ve zkutečnosti nemohou splnit.

Celý den jsem strávila hledáním spolehlivého obchodu!!! Žádný neexistuje!!!

velmi špatný,nabízí zboží které nemá a navíc nehorázné poštovné a balné za zboží které nemá ani 10dkg

Reakce obchodu ProfiEquis jezdecké potřeby

Dobrý den, bohužel musím reagovat na Vaši nespokojenost. O to víc mě to mrzí, protože jsme se Vám snažili vyjít maximálně vstříc. Objednal jste si zboží ,,čabraku,, , která opravdu váží 10dkg ale dost dobře nechápu, kde jste vyčetl že účtujeme balné? Poštovné je standartní 120,- na dobírku a celá částka jde na přepravu zboží k Vám zákazníkovi.