• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Peníze mi byli strženy z účtu, obchod objednávku zrušil a ja stále peníze nemám připsány

Milá paní Dlhopolcová,
    rádi bychom se vyjádřili k Vaší recenzi.
    Dnes 28.9. jste u nás vytvořila objednávka se způsobem platby online platební kartou (tato platba probíhá přes platební bránu), bohužel jste Vaší objednávku neuhradila. Ještě ten den, jsme Vám zasílali na Váš email upozornění, ohledně toho, že objednávka není uhrazena - bez odezvy.
    Následující den jsme Vám opět odesílali upozornění ohledně platby -opět bez odezvy. Další den znovu email ohledně nepropsané platby + 2 telefonáty - stále bez odezvy. Následující den, jsme Vám opět několikrát volali -bohužel, bez odezvy.
    Cca po 5 dnech jsme tedy objednávku stornovali, jelikož stále nebyla uhrazena. Samozřejmě Vám opět dorazila informace o tom, že je objednávka stornovaná.
    Co k tomu více napsat.... Mrzí nás, že nejste schopna reagovat na naše výzvy, kterých bylo opravdu mnoho, přes všechny možné komunikační kanály, ale jakmile Vám dorazí email od heureky, tak nám obratem napíšete tuto negativní recenzi.
    Snažíme se pro naše zákazníky dělat opravdu maximum, o čemž svědčí přes 500 kladných recenzí, pokud ale s námi nekomunikujete, nejsme schopni nic vyřešit.
    Pevně věřím, že si aspoň tuto odpověď přečtete a dáte nám zpětnou vazbu, abychom případně objednávku mohli úspěšně dokončit a uzavřít.

Za eshop Profidoplnkystravy.cz
    Daniel Matějka

• Zatím od obchodu žádná reakce... )-:

Vážený pane Bubíku,
    u Vaší objednávky jste si zvolil platbu převodem na účet, ani po týdnu jste objednávku neuhradil. Na zaslané připomínkové emaily jste nijak nereagoval. Po týdnu kdy jsme se Vám konečně dovolali jste nám sdělil, že jste si myslel, že vytvořenou objednávku máte na dobírku.
    Prosím pro příště si zkontrolujte emailovou schránkou ještě před tím, než se nám rozhodnete dát negativní recenzi. Samozřejmě jak bude objednávka uhrazena, obratem Vám ji odesíláme.

Za Profidoplnkystravy.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Dostal jsem nejdříve zboží určené jinému zákazníkovi.

Vážený pane Mik...,

ano, máte pravdu, že u Vaší zásilky došlo k pochybení z naší strany a na expedici vznikla chyba, kdy jsme omylem označili Vaší zásilku štítkem někoho jiného a tak jste dostal zboží, které nepatřilo Vám. I přes to, že se snažíme být vždy 100%, výjimečně se nám podaří i taková to hrubka, nicméně jsme přece jenom také lidé.
    Zapomněl jste ale do recenze podotknout, že po Vašem telefonátu a oznámení chybné zásilky, byla Vaše reklamace obratem vyřízená a za necelých 24 hod, jste měl již správnou zásilku s dárečkem navíc.
    Proto nám Vaše recenze nepřijde zrovna férová, ale samozřejmě na ní maté právo.

Za eshop ProfiDoplnkyStravy.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nic mi nepřišlo objednávka proběhla jen mi bylo voláno ,že zboží není na skladě a dorazí do 14dnů a kde nic tu nic objednala jsem znovu a uvidím zda zboží dorazí nebo nemají zájem o prodej jinak si to nedovedu vysvětlitHybášková

Reakce obchodu ProfiDoplnkyStravy.cz

Dobrý den paní Hybášková, zájem o objednávku samozřejmě máme, ať už se jedná o malou či velkou . Po vytvoření Vaší objednávky jsme Vás informovali, že objednané zboží nemáme skladem v takovém počtu jaký jste potřebovala z důvodu výpadku dodavatele. Toto zboží mělo být dostupné do 14 dnů. Po zhruba 10 dnech jsme Vás informovali, že dodavatel má stále výpadek a produkt bude dostupný v průběhu března. Dnes jsme se opět telefonicky domluvili na dalším postupu. Pro příště Vás prosím kontaktujte nás emailem či telefonicky, než recenzí na Heurece, které si nemusíme ihned všimnout. Chyba se může stát, ale každou nesrovnalost jsme schopní operativně a rychle vyřešit.

Za ProfiDoplnkyStravy.cz

• zboží bylo neúčinné

zboží, které jsem nakoupila bych svým známým nedoporučila, protože se minulo účinkem, bylo bez efektu

Reakce obchodu ProfiDoplnkyStravy.cz

Děkujeme za recenzi. U většiny potravinových doplňků je potřeba dlouhodobého užívání, tak aby se docílilo žádaného efektu. Pokud produkt užíváte týden či 14 dní je dost pravděpodobné, že za takto krátkou dobu nepocítíte žádný účinek a jak sama píšete, produkt bude bez efektu. Dále zde může být spouta vnějších vlivů, které mohou snížovat účinek daného produktu. Rád bych Vás poprosil, zdali byste mi mohla napsat na email: [email protected] o jaký konkrétní produkt se jednalo, případně bych Vám poradil jak dlouho a jakým způsobem produkt úživat, tak aby to bylo efektivní a účinné.

Profidoplnkystravy.cz

• to zboží , nějak nefunguje,,,je to padělek, nebo jen váš obchodní trik,,, nefungovalo mi to..

Reakce obchodu ProfiDoplnkyStravy.cz

Vážený zákazníku, pokud doplněk stravy nefungoval, může to být zapříčiněno mnoha vedlejšími vlivy, které je potřeba eliminovat, tak aby se docílilo žádaného efektu. Chtěli bychom Vás poprosit zdali byste nám na email [email protected] mohl napsat o jaký konkrétní produkt se jednalo. Rádi bychom Vám poradili, jak daný produkt užívat, tak aby se docílilo patřičného účinku.
    Vás komentář, že je zboží padělek či použítý obchodní trik je opravdu nemístný a zbytečný. Zakládáme si na kvalitě našich produktů, které odebíráme pouze od certifikovaných a kvalitních dodavatelů.

Tým Profidoplnkystravy.cz