• Rychlost,kvalita

• Klimatizace funguje, tady byla nejlevnější.

Reakce obchodu Profi-elektro.cz

Děkujeme za hodnocení snažíme se držet příznivé ceny i přes vliv inflace a pohybu eura.Váš tým Profi-elektro

Přehledné www stránky, po odeslání objednávky jsem byla téměř ihned kontaktována prodejcem,který mi poskytl další informace o vybraném odvlhčovači a informoval mě, že je možné si ho již vyzvednout.

Reakce obchodu Profi-elektro.cz

Děkujeme za vaše hodnocení a budeme rádi když u nás nakoupíte znovu. Váš tým Profi-elektro.

• Garance nejnižší ceny není dodržována. Po vyžádání 2% slevy na zboží proti ceně jiného obchodníka nebyla tato sleva poskytnuta za stejných podmínek jako u daného obchodníka. Problém byl s dopravou při ceně do 3000 nelze dát dopravu zdarma jako obchodník, který má zboží levnější a dopravu zdarma.

Obchod nedodržuje vlastní podmínky, klamání zákazníka.

Reakce obchodu Profi-elektro.cz

Pane Slivečka nikdo takový jako vy není v databázi našich zákazníků, garanci nejnižší ceny dodržujeme nikdo z prodejců si váš případ nevybavuje pokud chcete danou situaci reálně řešit a ne jen očerňovat naši společnost zavolejte na bezplatnou linku 800 111 505 nechte se spojit přímo s obchodním ředitelem a věřím že vše bude vyřešeno k vzájemné spokojenosti.

dobre ceny a většina položek skladem i k předvedení v kamenném obchodě