• Žádná není!
    • Objednáno čerpadlo Wilo Drain Lift Con, dostal jsem Grundfos Conlift 1

Wilo čerpadlo 3665,00 Kč, Grundfos je běžně k dodání za 1800,00 Kč a oni požadovali cenu 3665,00 Kč! Ale velmi zajímavé je, že jsem nakonec dle nich údajně zakoupil "Panelový vozík ACN 20/1151" který mám na portálu HEURÉKY hodnotit. Jsou to podvodníci.

• Rychly,spolehlivy,dostupny.

• Je třeba si vyžádat daňový doklad, který pak ale pošlou promptně. Nevygeneruje se automaticky.

vše dorazilo OK, výrobek slouží k plné spkojenosti

Žádná informace,kdy objednané zboží dorazí.Absolutní nezájem o zákazníka.

• blesková reakce, příznivá cena
    • žádná není

• Nenašiel som nič

Odporúčam!

• Nabízejí něco co nemají

Reakce obchodu Profi-elektro.cz

Dobrý den, hodnotit jako anonym a nenapsat konkrétně co nebylo skladem je jednoduché, většina zboží je skladem u nějakého zboží co nemá vysokou obrátkovost se drží skladem 2 kusy pokud se v 1 den vyprodají může se stát že zboží několik dnů není .Uvítal bych kritiku vaším Jménem a druhem zboží které jste chtěl... děkuji obchodní ředitel.

• Neaktuální stav zásob

Reakce obchodu Profi-elektro.cz

Toto je poslední reakce na anonym tímto zdravím naší konkurenci :o) a jsem moc rád, že stojíme za takovéto naše poškozování.... Pokud nenapíšete jméno případně číslo objednávky a zboží nebudu moci prověřit situaci či reagovat
    je opravdu jednoduché něco si někde objednat pak objednávku zrušit a poslat negativní hodnocení .... žádný system není dokonalý ... nebráním se kritice ale bez relevantních podkladů je takvéto hodnocení k ničemu....

• Moc jsem tomuto produktu nevěřila, ale mýlila jsem se. Jsem nad míru spokojená. Produkt funguje tak jak má.
    • Lehké ovládání
    • rychlá doprava
    • produkt má pěkný vzhled
    • velmi praktický dárek
    • velikost

Doporučuji všem.

• Komunikace, rychlost.

vše v pořádku.

• termín dodání proběhl v souladu se vzájemnou dohodou(přítomnost v místě dodání(

doporučili

• I když je u zboží napsáno,že bude dodáno do 24 hodin,obchod ani není schopný do 14 dnů napsat,že ho nemají na skladě.

Reakce obchodu Profi-elektro.cz

Dobrý den s tím nemohu souhlasit statisticky 98% našich zásilek dorazí zákazníkům druhý den pokud zboží objednají v dopoledních hodinách předchozí den.Prosím o uvedení čísla vaší objednávky osobně to prověřím a pokud na náš email: [email protected] zašlete telefonní kontakt osobně vám zavolám a celou věc vyřešíme Obchodní ředitel

• -

• dobrá cena