• Skvělé ceny, 1500 ml samponu jsem koupila za stejnou cenu, jako stojí na Notinu 500 ml
    • Platba převodem a ne kartou online. Ale chápu, že i díky tomu jsou ceny nižší

Trochu jsem se bála, protoze cena byla skoro až podezřele nízká, ale všechno proběhlo v pořádku a objednávka dorazila.

Rychlost.

• velký výběr šamponů

Dobré ceny, rychlé doručení.

Komunikace, odeslání, zabalení = vše na 1*

• Naprostá spokojenost. Velice ochotná paní (zřejmě majitelka e-shopu) po telefonu poradila a během pár minut byla má objednávka vyřízena a odeslána. Budu zde nakupovat i do budoucna. Děkuji mnohokrát a přeji hodně spokojených zákazníků.

Dobrá cena. rychlost dodání

Vše proběhlo v pořádku. Zboží je velmi pěkné.

• Veliká spokojenost,rychle dodání plus dárek k objednávce, Děkuji

• Přišlo mi jiné zboží, napsala jsem email, ihned volali zpět a následující den proběhla výměna

• specifická nabídka kosmetických produktů, které nelze běžně zakoupit v drogerii
    • neplánovaná koupě za akční cenu

Rychlé dodání zboží.

Velmi rychlé jednání. Kvalita zboží.

• Skvěle zabalená objednávka
    • S parfémem přímo mega spokojenost, krásné balení
    • Rychlá odpověď obchodu na můj emailový dotaz
    • Fajn cena a navíc dárek k dárkové kazetě parfému - nikde jinde jsem takto pěknou dárkovou kazetu nenašla

Naprostá spokojenost s obchodem, mohu vřele doporučit. Rychlá komunikace skrze email. Skvělá nabídka. Z dárkové kazety Versace pro muže jsem nadšená, opravdu nádherné balení a navíc krásná taška jako dárek k nákupu této kazety. Chválím precizní zabalení objednávky a po zaplacení okamžité vyřízení. Malinká nevýhoda je v tom, že nelze platit rovnou online kartou, ale je nutné udělat klasický převod z účtu. Celkově moc děkuji, jsem velmi spokojená.

spokojenost

špatná komunikace

• Musela jsem psát pro urgenci objednávky, až s urgentním mailem vyšlo najevo, že 2 produkty nejsou. Pozměnila jsem tedy objednávku a stále čekám na dodání. Přitom první objednávka dorazila obratem. Toto je druhá a vázne. Proč víc nekomunikují?