• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Obchod uvadi nepravdive informace o vyrobku
    • Neuznava reklamace
    • 100% nedoporucuji

Nedoporucuji. Koupila jsem zde el.motorky ktere jsou k nicemu!!! U jedne se dokonce zasekava pedal a nebyla uznana reklamace, tudiz ani neproplatili postovne. Uvadi nepravdive informace. Motorka je pry do 25kg a muj 14kg syn ma problem aby ho to vubec uvezlo. Vyprz baterie lez, nosnost lez, a rychlost tez. Nikde neni psane ze jezdi jen po uplne rozvem povrchu a i na mirne nerovnosti nejede. Pokud chcete motorku do bytu tak ok, ja ji chtela na ven a jsem dost zklamana

Reakce obchodu Prodeti24h.cz

Vaší negativní recenzi považujeme za nepříslušnou.

Nejprve jste nám po 15 dnech poslala motorky zpět, že chcete odstoupit od smlouvy a vrátit peníze.

Motorky jsme obdrželi zpět a jevily známky značného používání (několikahodinové ježdění po venku), kola byly totálně sjeté, dokonce byly ještě i od hlíny.
    Po naší výtce, že se jedná o používané zboží, jste se najednou rozhodla, že zboží chcete reklamovat.

Údajné závady: motorky vydrží krátce v provozu, nedrží Vám čela motorky a pedál se zasekává.
    V emailu jste nám také napsala, že jste s motorkami jeli do kopce. Tak jako u všech elektrických zařízení – zvýšený odpor způsobuje nižší výdrž, to je prostě zákon, který neobejdete. V návodu je to jasně napsané, že motorka je určena pro jízdu po rovném terénu.

1) Motorky jsme důkladně změřili, otestovali a jejich výdrž a naměřené hodnoty odpovídají běžným normám. Elektromotor v pořádku, baterie v pořádku.
    2) Čela motorek jste měli špatně smontované, tedy nepoužili jste dlouhé šrouby, ale krátké, které nejsou na připevnění čela určené.
    3) Pedál fungoval zcela normálně, nezasekával se.

Vše máme zdokumentováno na videu, fotografiích - způsob měření, testování, opotřebení, špatná montáž.

Reklamaci jsme zamítli tedy oprávněně.

Vaše výhružky negativní recenze, pokud Vám nevrátíme peníze, jste tedy splnila.

Matyáš Murka