+rychlost doručení
    - nevěděl jsem kdy zboží přijde sms od PPL přišla až v den doručení pár hodin před.

Jste úplně mimo. Za 906.- kč jsem získal licenci na 6 měs. Nikoli doživotní. A bude hůř!!! Ti co se předtím nechali zlákat na "doživotní" licenci záhy (cca. po roce) zjistili že jde o konec života té aplikace. :-) prý kvůli změně SSL certifikátu. No a co? Tak ať to klidně převedou na novou verzi, ale zdarma! A ne za dalších 800,- kč.

Fakt dobrý!

Objednala jsem na tiskárnu začátkem června a je 30.6. a stále mi nedorazila.

Reakce obchodu ProdejPokladen.cz

zašlete nám prosím na email [email protected] číslo vaší objednávky. Obratem prověříme kde se stala chyba a budeme Vás kontaktovat. Zboží standardně odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky přepravní společností PPL na adresu klienta.

• Super cena
    • Přehledný e-shop
    • Složitější objednávka na e-shopu ale zvládla jsem to

Stejné zboží jsem nikde nevněji nenašla, skveli přístup pracovníků KASAmax, jsem spokojena

Dobrý den Markéto,

děkujeme za vaši recenzi a přejeme mnoho úspěchů ve vašem oboru podnikání.

S pozdravem tým KASAmax.

• Objednávka ve čtvrtek, dodání pondělí.
    • TOP hodnotím 0,-Kč za dopravu na dobírku

Menší kotoučky do mobilní tiskárny, než jaké jsou běžně k dostání. V zásilce pouze 1 kotouček, tedy nutnost okamžitě přiobjednat další kusy. Kotouček vystačí cca na 1 den běžného tisku.

Reakce obchodu ProdejPokladen.cz

v balení s tiskárnou je pouze "startovací" kotouček na vyzkoušení tisku a funkcionality tiskárny. Jedná se o standard, který dodržují i ostatní výrobci tiskáren. V případě, že máte zájem o termokotoučky, neváhejte navštívit náš eshop. V naší nabídce jsou kvalitní termokotoučky od českého výrobce.

S pozdravem tým KASAmax.

• transakce proběhla od objednání po předání žádaného promptně
    • velmi spoře hovořící prodavač

obchod příjemný, jen budu potřebovat instruktáž, kterou jsem pro nedostatek času neabsolvovala

Reakce obchodu ProdejPokladen.cz

děkujeme za vaši recenzi. Pokud jste byla s pracovníkem na telefonní lince nespokojená, tak přijměte naši omluvu.

S pozdravem tým KASAmax.

Lehce ovladatelná pokladna, jednoduchá manipulace, skladná.

Dobrý den pane Zdenku,

děkujeme za vaši recenzi. V případě, že by jste potřeboval s čímkoliv poradit, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu.

• výhodná cena

Dobrý den paní Jano,

děkujeme. Vaše hodnocení nás potěšilo. Kdyby jste cokoliv potřebovala neváhejte nás kontaktovat.

Tým e-shopu ProdejPokladen.cz / KASAmax EU, s.r.o.

• Rychlost a super jednání obchodního zástupce i vedoucich

Reakce obchodu ProdejPokladen.cz

Děkujeme za hodnocení pane Fuňku. Jsme rádi, že jste s námi spokojený. Tým KASAmax

• Jednoduchost a srozumitelnost
    • Nevidím žádné