• Skvělá cena, bezproblémová funkčnost pokladny

Vše jde bez problému

• Výborná komunikace.
    • Žádné.

Doporučuji.

• Pěkně zpívají,když ptáčka lapají.
    • Kasa běžela bez problémů v 3měsíční lhůtě technik grátis.Po 3měsících a to na den,kasa z tabletu záhadně zmizela,na oddělení mi řekli,že to dělá win10 a že mám zaplatit ješte na rok,pak to tam zase na dálku nahrají.Takže pokud se 31.8.2017 opět vymaže,tak s nima končím.Drahá 8gb flashka za 7200kč.

Šmelina

Reakce obchodu ProdejPokladen.cz

bohužel pokud se Vám poškodil flash modul, kde jste měl aplikaci nainstalovanou je zapotřebí program opětovně nainstalovat a to buď na flash disk nebo na pevný disk Vašeho počítače. Instalátor aplikace Vám samozřejmě poskytneme zcela zdarma. Jestliže jste trval na instalaci a nastavení naším pracovníkem, je tato služba (práce technika) zpoplatněná. Je to stejné, jako když se Vám pokazí pračka. Zařízení Vám prodejce vymění a vy si pozvete instalatéra, který pračku zapojí k přívodu vody. Tato služba je také zpoplatněna. Máte také možnost si zakoupit nadstandardní servisní podporu, kde máte všechny tyto úkony zdarma.
    S pozdravem tým KASAmax

• Pokladní systém toho umí hodně a nahrál jsem si ho přímo na svou předešlou pokladnu. Nastavení je jednoduché, ale je tam pár složitějších věcí, které je třeba konzultovat s dodavatelem, kterého je občas problém sehnat. K dispozici mám i spoustu statistik o nejoblíbenějším zboží, časech nejvyšších tržeb, naplánovaných směnách takže si online v pohodě zjistím, jak upravit nabídku.
    • napsáno výše

• Přehledné a snadné ovládání
    • Spousta funkci
    • Pomoc s nastavením zdarma

Používám KASAmax. Pokladní sestava byla dodána druhý den od zadání objednávky. Technická podpora mi pomohla s veškerým nastavením zdarma. Software obsahuje spoustu funkcí ( různé statistiky prodejů, docházka zaměstnanců, přehled uzávěrek a spoustu dalších ), které mi usnadnili práci.

Vřele doporučuji!

• Aplikace MAXi Pokladna má jednoduché a intuitivní ovládání a opravdu funguje, ideální řešení pro provoz naší malé kavárny.

Super!

• Mám staženou aplikaci MAXiPokladna a jsem s ní velice spokojený. Nejlepší EET aplikaci, kterou jsem zkoušel !!

Spokojenost !!!!

• Varuji všechny před koupí. Při prezentaci slibují hory doly a pak už na Vás kašlou. Kasa nejde spustit a nejede, pokud není stále online. Stále mají výpadky serverů, tím pádem se program taky vůbec nespustí a Vy?starejte se...Připraveno k EET?jistě, ale k základní ceně softu ještě připočítejte minimálně 6000,- ročně za servisní smlouvu, v jejímž rámci Vás ale mají totálně na háku. Servisní smlouvu nemáte....neexistujete pro ně. A to už nekomentuju fakt, že při cca 300 položkách na skladě a cca 2500 prodaných položek za měsíc program není schopen udělat uzávěrku a pokaždé umře...jo a pokud se to se štěstím přeci jen povede, veškerá data o tržbách se vymažou.

už nikdy více

Reakce obchodu ProdejPokladen.cz

Dobrý den, bohužel nedokážeme vždy zaručit 100% funkcionalitu pokladní aplikace na hardware, který nedodáváme společně s aplikací. Pokud Váš HW a operační systém nesplňuje minimální požadavky aplikace, můžou se vyskytnou problémy s její funkčností. Vždy je lepší předem konzultovat s naším pracovníkem. Žádná servisní smlouva není povinností. Pokud zakoupíte jakýkoliv z našich produktů, máte technickou podporu k dispozici v pracovní dny zcela zdarma.

• - ochota zaměstnanců
    • - snadné ovládání programu
    • - užitečné funkce
    • - nic

Zaměstnanec firmy mi pokladnu ochotně zapojil a ukázal mi, jak se pracuje s programem KASAmax. Pokladnu mám 5 měsíců a zatím nebyl jediný problém, dostupné přehledy mi hodně pomohly zlepšit chod prodejny, protože už nemusím vše evidovat na papíře a počítat. Díky, super!

• jednoduché ovládání
    • spolehlivý servis
    • obsahuje hodně užitečných funkcí pro provoz
    • sklad je za příplatek

Jsem s tímto systémem nadmíru spokojený. S komunikací jsem zatím neměl sebemenší problém. Škoda, že skladovací služby jsou za příplatek. Ale i dohromady to vychází levně.

• - rychlé dodání
    • - poměr cena / kvalita
    • - hezký a moderní dizajn
    • - šlape jak má

Tento systém mám již šestým rokem ve své restauraci a jsem s ním naprosto spokojen, proto jsem do nové volil také tento systém, který mi vždy šlapal jak má

• Technická Pomoc při nastavení byla zdarma
    • Přehledný program

Jsem velice spokojen

• Naprostá spokojenost

• - jednoduché ovladání
    • - levný
    • - není nutné kupovat novou pokladnu
    • - v programu není sklad, musí se dokoupit

Vyhovuje mi pro moji restauraci, jednoduché ovládání pro číšníky. Program používám na staré pokladně, kterou jsem si koupil již dříve. S nákupem jsem byl spokojený, Doporučuji

• Rychlost odeslání objednávky
    • Přehledný pokladní program
    • Podpora

Program KASAmax je velice jednoduchý a přehledný. Když jsem si nevěděl rady, zavolal jsem na linku technické podpory a po domluvě se ihned připojil technik a vše co jsem potřeboval v programu vzdáleně nastavil. Mohu jen doporučit !

• Žádné
    • Příšerný přístup, prodávají licence bez údajů, jakmile zaplatíte skončí s komunikací.

Nedoporučuji, dejte si prosím pozor!!

• ... nestojí to ani za zmínku
    • Neochota, slibují co vůbec nemají ani nemůžou nabídnout.

Už bych do toho nikdy nešel!!! Nyní se musím domáhat svého práva soudní cestou.