• katastrofa

• Prodávají nefunkční šmejdy jako např. elektrický čistič uší - samozřejmě Čína. Byznys typu: překoupil a zdražil!

Nabízí produkt který nemají, toto se stalo opakovaně. Jasně nedoporučuji

Zdravotní obuv Varomed z eshopu neodpovídá stejné značce z obchodu se zdravotnickými potřebami, můžu osobně potvrdit.

Reakce obchodu prodejna-hartmann.cz

děkuji Vám za Vaši recenzi, která je neopodstatněná / není pravdivá. Vaše objednávka byla přijata a dne 1.2.2022 jste byla informována o přijetí obj.s tím, že pro Vás bude obuv objednána v externím skladu v Německu. Obuv bude doručena ve dnech 7.2.-8.2.2022 s následnou expedicí k Vám. Obuv nám pro Vás teprve přijde z Německa dne 8.2.2022 a po ověření platby u fin. oddělení spol. HARTMANN-RICO, a.s. - zvolila jste platbu převodem, bude vyfakturováno a teprve k Vám expedováno tj. obuv jste nemohla fyzicky obdržet.
    S pozdravem.
    Vermachová Linda

• prodejna je v Praze
    • od21.12. do1.1. zavřeno

Nedodali fakturu ke zboží . Až po dvou dnech jsem se dovolal na prodejnu
    aby mě vystavili dodatečně fakturu.

děkujeme Vám za recenzi.

Ráda bych podotkla, že naše prodejna zdrav. potřeb HARTMANN-RICO, a.s. byla od 21.12.2019 - 1.1.2020 uzavřena z důvodu Vánočních svátků. Informace byla uvedena na úvodní straně našich stránek a zároveň i na naší prodejně. Vlivem vánočních svátků a Novým rokem se naše objednávky odesílali později / vše bylo uvedeno na eshopu.

Je mi líto, že se tím Vaše dodávka zboží zpozdila, naše zákazníky jsme informovali o uzavření prodejny přes Vánoční svátky až do Nového roku a faktura byla vystavena a omylem nepřiložena v balíčku, byla Vám následně poslána dodatečně e-mailem s omluvou.

Přeji Vám šťastný Nový rok 2020 a pevné zdraví!
    S pozdravem.

Linda Vermachová
    Manager zdrav. potřeb HARTMANN-RICO, a.s.

• Nabízené zboží jsem si šla prohlédnout do prodejny s úmyslem jej zároveň koupit,ale bylo mi řečeno,že je to jen internetová záležitost.Zboží jsem objednala ,přišel email s informací,že objednávku postoupili do skladu,žádná informace o datumu dodání.Dodnes nebylo zboží doručeno a ani nepřišla informace jaký je stav objednávky.

Uvedla jsem jinou dodací adresu než fakturační. Nebylo respektováno, problém s převzetím.

Vážená Barboro,

velmi se Vám omlouváme. Nastala u nás chyba, která je jen těžko odpustitelná, ale plně si ji uvědomujeme a uděláme vše proto, aby se to příště neopakovalo.

Ještě jednou se vám velice omlouváme.

Sanicare

• neznám
    • nedoručují včas

nespolehlivý

Reakce obchodu prodejna-hartmann.cz

Vaše objednávka byla vytvořena 19.11.2015 (čtvrtek) a zboží odesláno hned v pondělí 23.11.2015, tedy druhý pracovní den po Vaší objednávce. Zboží, které je u dodavatele a ne přímo na našem skladu, odesíláme druhý den po objednávce. To i uvádíme přímo na našich stránkách (http://obchod.sanicare.cz/dostupnost-zbozi/) a také u každého zboží naleznete informaci o jeho skladové dostupnosti.

Mrzí nás, že jste nebyla spokojena s nákupem na našem e-shopu. Dělali jsme opravdu, co jsme mohli, aby Váš nákup proběhl v pořádku. Věříme, že příští nákup proběhne již k Vaší spokojenosti.

Tým Sanicare