Spokojenost

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme! Jsme rádi, že jste spokojen. Těšíme se na další nákup.

• Přišlo to , co jsem si objednal
    • zatím nic

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši objednávku! Jsme rádi, že jste obdržel vše, co jste si přál. Těší nás, že jste s nákupem spokojen.

Specializovaný obchod, zkušenosti, rychlé reakce na mail. Zboží poněkud čínské, ale to asi odpovídá ceně.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Ceníme si, že jste ocenil naši specializaci, zkušenosti a rychlé reakce. Vaše připomínka ohledně kvality zboží si bereme k srdci.

Rychlý a spolehlivý nákup. Český návod , vše jak má být , doporučuji. Jsem spokojen s kvalitou výrobku a včasným a rychlým dodáním.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste ocenil rychlost dodání a kvalitu výrobku. Český návod je samozřejmostí, abychom usnadnili používání našich produktů.

Rychlé vyřízení objednávky a doručení.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme, že jste si vybral právě nás. Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí doručení. Budeme se těšit na další spolupráci.

Dobrá cena a hlavně dá se dovolat i na technickou podporu.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme! Jsme rádi, že jste spokojen. Těšíme se na další nákup.

Dobrý obchod,rychlé dodání.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste ocenil rychlost dodání. Rychlé a spolehlivé služby jsou pro nás prioritou.

• Vše v pořádku

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen.

• rychle a bez problémů

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme, že jste si vybral právě nás. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem

• rachlost a komunikace

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Moc děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste ocenil rychlost a bezproblémovou komunikaci. Rychlé a spolehlivé služby jsou pro nás prioritou.

• Vše jak jsem chtěl.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Skušenosti s obchodem mám docela dobré.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Jak bychom mohli zlepšit náš servis, abyste nám dal příště plných 100 %? Rádi bychom se dozvěděli více o tom, co by mohlo být ještě lepší.

• Rychlost doručení

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Jsme rádi, že jste ocenil rychlost doručení.

• Rychlé dodáni

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že jste s nákupem spokojen. Rychlé dodání je pro nás prioritou

• Rychlost, vstřícnost, rychlost reklamace

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že jste ocenil rychlost dodání, vstřícnost našeho týmu a rychlé vyřízení reklamace. To je pro nás velká pochvala a motivuje nás ke zlepšování našich služeb.

uTOHOTO OBCHODU NAKUPUJI na Firmu od začátku od roku 1988.Jsem spokojený.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Těšíme se na další spolupráci a věříme, že náš vztah bude stejně úspěšný i v budoucnu.

• Rychlé dodání.Zboží perfekt.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme, že jste si vybral právě nás. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem. Budeme se těšit na další spolupráci.

Spokojen

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme! Jsme rádi, že jste spokojen.

Vše v pořádku a rychle bez problému.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že jste s nákupem spokojen. Vždy se snažíme, aby vše proběhlo hladce.

Obchod zareagoval velmi rychle na můj dotaz ke zboží, odeslání zboží bylo také velmi rychle ne-li okamžité. Výborně hodnotím i video s instalací kamer uvedené na youtube.

Reakce obchodu ProdejKamer.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí naší reakce, odesláním zboží a také s naším instalačním videem. Vždy se snažíme poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby.