I kdyz jsem zadal fakturacni adresu a dorucovací adresu tak mi byla zásilka dorucena na adresu trvaleho pobytu do jineho mesta. Jak si to objednaci formular nasel a vyhodnotil vubec netusim

Reakce obchodu Prodej brusiva

pošlu Vám email ale dle naší evidence se dodací adresa shoduje s objednávkou. S pozdravem Beran

• Přehledný e-shop.
    • Velký výběr zboží.
    • Doručované zboží bylo pečlivě zabaleno.
    • Přínosné odpovědi na otázky v poradně.

Děkuji za rychlý, bezproblémový obchod.

• 6 dní a nic

Reakce obchodu Prodej brusiva

objednal jste si výrobek u kterého je uvedeno dodání +- 10 dní, dnes je 5 pracovní den od objednání a předpokládám, že tento týden zboží odešleme. S pozdravem Beran

OK

• Spokojenost!

široký sortiment

• super zboží
    • skvělá komunikace
    • vše v pořádku

• Rychlost, profesionalita, velký výběr
    • Zboží skladem je skutečně na skladě.

• komunikace super
    • výběr sortimentu
    • kvalita
    • parádní obchod
    • hromada věcí

• Super rychle dodání

• Mají tu, co potřebuji
    • Umí tady smysluplně poradit
    • Tito lidé vědí, co prodávají

Dobrý obchod, kde mi poradí, když si nejsem jistá. Rychlá reakce a odeslání objednaného zboží. Vše velmi pečlivě zabaleno.

• OK.

Velmi rychle vyřízená objednávka.

• vše funguje jak má

• Brusné kotouče oba zmetkové.Kotouče hážou nedají se vyosit. Tudíž se nedají pouzivat.

Reakce obchodu Prodej brusiva

doporučím zaslat reklamaci než zápornou recenzi bez předchozí komunikace. Koupil jste si kotouč, který má nižší nevývahu a proto házivost by měla být menší,nedokážu z této reakce posoudit kde je problém, nepíšete na jakou brusku kotouče upínáte, jaké máte příruby ....., klidně pošlete video.

V poradně na webu se můžete dočíst, že úzké kotouče jsou problémové, jelikož výrobce brusky se snaží dělat stroj lehký a neuvažuje o tom, že každý kotouč má nějakou házivost což norma povoluje a nelze udělat kotouč s nulovou házivostí. Zároveň se zde dočtete, že nabízíme možnost pro tyto problémové úzké kotouče aby si zákazník vzal více kotoučů a vybrali si pro sebe ten nejlepší možný a ostatní vrátil.

Koupil jste si kotouč 175x6x20 obj č.34424106, tyto kotouče dodáváme i výrobci brusek na brusle a proto jich prodáváme stovky ročně a od tohoto výrobce máme potvrzeno, že házivost je zanedbatelná a již nám žádné kotouče nevrací = což neznamená že nemáme zájem řešit tento problém.

Prosím kontaktujte mě a dohodneme se na možném řešení reklamace. Děkuji Beran

• Dobrý výběr zboží a rychlé vyřízení objednávky.

• hladce a rychle
    • paráda

Bez jediné výtky, rychlost, pružnost, spolehlivost nelze než pochválit

• Rychlost doručení bez problému.

• spokojenost