V pondělí objednáno a ve středu dopoledne na parcel shopu.

Nekomunikuje vůbec.

• TRAGÉDIE

Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příšerným obchodem. Dvakrát jsem objednávala a ani jednou nic nepřišlo. Komunikace žádná.

Zboží nedodání, nikdo nereaguje

Po objednavce mi bylo zdeleno ze pozadovane zbozi nemaji dostupne, po telefoni domluve jsem si vybrala jinou barvu a rekli mi ze ihned odesilaji. Ale po 9 dnech bez odezvy stale čekám, na tel. Číslo se nedá dovolat a na email nikdo nereaguje. Takže vůbec nevím kde zboží je a jestli mi vůbec přijde. Za mě tedy určitě nedoporučuji.

Email o úspěšné objednávce dorazil, následně však obchod nekomunikoval. Na telefonním čísle se nikdo neozýval a email s dotazem na objednávku se ani nedoručil.

• Dvakrát objednáno a ani jednou zboží nedorazilo, komunikace žádná. Zatím nejhorší obchod v kterém jsem objednávala. Velké zklamání!!!

rychlé doručení, vše proběhlo na 1 !!

Martin Přehnal

• Z předešlých zkušeností,bych obchod doporučil,nicméně poslední objednávka ani po 11 dnech od zaplaceni nedorazila.
    Telefon nikdo v obchodě nezvedá.
    Uvidíme jak vše dopadne…
    P.s. Mail obchodu se z nejakeho duvodu vrací…

• Kvalita a rychlost

• Zbozi zaplaceno a nedodano
    • Telefony neberou
    • Mail se vraci jako nedorucitelny
    • Jedna se zjevne o podvodny eshop

Vyhnete se obloukem a nenalette jako ja

• Zboží nedorazilo,ani žádné info že na mne kašlou.

Zboží nedorazilo, na mejl nikdo zatím neodpověďěl, od objednávky je to týden. Delší dodací lhůta mě nevadí i když u zboží bylo napsáno že je skladem, ale nulová komunikace je špatná, má to být dárek a je třeba stihnout dodání nebo vědět že se to nestihne.

Zaplatila jsem předem za brýle, ale e-shop od té doby vůbec nereaguje a zboží neposlal. Neposlali mi ani žádnou zprávu, proč zboží neposlali.
    Nenakupujte zde.

• Velký výběr rámečků za rozumnou cenu.
    • Jako jedni z mála dělají i vlastní dioptrie - stačí zadat dle předpisu, dokonce i s cylindry
    • Brýle mi dnes dorazili a popravdě jsem nadšený.
    • Perfektní ceny za skla - s kamenným obchodem se nedá srovnat
    • Dýl jsem čekal, ale mám nestandardní skla, tak jsem to i nějak očekával

Vřele doporučuji.

Ačkoliv systém ukazoval produkt skladem a možnost doručení 1.11., tak dnes, 3.11. stále nic. Po zavolání do prodejny, (na chat, který nabízí, nikdo hodinu během otevírací doby nereagoval) mi bylo sděleno, že brýle skladem nejsou, čeká se na dodávku a protože mám vlastní dioptrie, tak nebudou ani za deset dní ... Pardon, chápu, že nemusí být něco skladem, chápu i chybnou informaci o dostupnosti. Nechápu ovšem, proč není jasně uvedeno, že v případě vlastních dioptrií naskakuje tolik a tolik dní ... Čili, dnes máme týden od objednávky a celý proces může trvat klidně dalších 14 dní nebo i víc. Aniž bych tuto informaci dostal při objednání nebo se někdo ozval během zpracování s tím, že systém ukazoval špatné údaje ... To fakt ne, děkuji.

S obchodem jsem velmi spokojená. Je to moje druhá objednávka. Při telefonické komunikaci jsou velmi vstřícní. Vše vyřízeno k mé spokojenosti.

Po 14 dnech mi zboží nepřišlo,po telefonu nekomunikuje.

Bez problémů

• Kvalitní produkty ale špatná komunikace

Opakovaně nedodržují termín dodání aniž by se pan Chrtek uráčil podat vysvětlení . O omluvě také nemůže být řeč