• Komunikace, rychlost, cena

Již několikátá objednávka v průběhu let.
    Vše v nejlepším pořádku !

Jen fakta:
    18.1.2024 objednáno a zaplaceno
    2.2. urgence mailem - vrácena automatická zpráva o nedoručitelnosti
    7.2. urgence telefonicky - slíbeno dodat v dalším týdnu
    16.2. urgence telefonicky - slíbeno dodat 20.2.
    22.2. neberou telefon
    28.2. neberou telefon
    29.2. neberou telefon
    4.3. urgence telefonicky - dohodnuto vrátit peníze, ale nepřišly
    13.3. urgence telefonicky - opět slíbeno vrátit peníze
    18.3. peníze skutečně vráceny

Po této dvouměsíční anabázi jsem objednávku schválně zopakoval, tentokrát samozřejmě s platbou na dobírku. Jako zázrakem byla doručena za 7 dní. Mimochodem, cvikr Nooz je super.

Takže ** - nakonec to dopadlo dobře, ale ty nervy a práce kolem toho jsou nepřijatelné.

• Dlouhá dodací lhůta
    • žádná komunikace

Objednáno 4.2 2024 za 558kč do dnešního dne nic nepřišlo e-mail se vrací že neexistuje telefony nikdo nebere!!
    Vydržím ještě chvíli (dojde objednané zboží nebo vrácené peníze na účet)pokud nedojde budu kontaktovat ČOi,Policii,pořad čt 1 Černé ovce.Využiji Údaje z veřejné části živnostenského rejstříku.Není možné takto hospodařit,podnikat.
    Petr Heger Mohelnice

zboží nedoručeno

• Má brýle, které mám vyzkoušené.
    • Od 17.2. čekám, je 26.2 a NIC.

Nevím, kde je zakopaný pes. PPL mne nekontaktuje, žádné zprávy nemám, čekám, zda se něco dozvím . . . . Ale jsem optimista, který prozatím pracuje s brýlemi za 80,- Kč z DM Cyglos

Objednal jsem si brýle Slastic,zaplatil jsem hned kartou, přišla mi obratem faktura,ale...Do dnešního dne jsem neobdržel brýle,ani info o tom ,kdy mi budou doručeny . Našel jsem na uvedený obchod 2 telefonní čísla,ale ani na jedno se mi nepodařilo dovolat.Uvedená mailová adresa je neplatná, posílal jsem mail,ale obratem se mi vrátil do schránky jako "nedoručitelný".Nevim,co si mám myslet a jak teď postupovat,ale nákup v tomhle obchodě rozhodně nedoporučuji ... Nevím,jestli se mi podaří částku 1800,- kč za brýle nějak dostat zpět? Rozhodně doporučuji si nákup v tomhle obchodě předem dobře rozmyslet...

• žádná
    • Prosím, už jste někdo kontaktovali Policii? Pan Jan Chrtek, diplomovaný specialista využívá toho, že se jedná o bagatelní částky, pokud by nás bylo víc, kteří zaplatili a nic se nestalo, pak by to Policie začala řešit

Objednala jsem bryle kde stalo, ze jsou SKLADEM! Když má objednávka stále nepřišla volala jsem do obchodu ( kam mimochodem se také jen tak nedovolate protože to stále nikdo nebere) a bylo mě řečeno , ze bryle nejsou a neví kdy vůbec budou. Požádala jsem tedy o vracení platby na kterou stále čekám .

• Žádná komunikace, zkoušel jsem jak e-mail tak telefoní kontakt a bez odezvy

• Nefunguje jak má

Objednáno 10. října 2023, doručeno po 3 telefonátech 13. února 2024. Po domluvě jiné brýle, které byly skladem, než jsem si objednal.

Dodávka trvá velice dlouho, žádné průběžné info o dodání

• obchod nekomunikuje
  • nic jsem nedostal

• 11 dní objednáno zaplaceno a žádná reakce. Email odejde a večer to hlásí nedoručitelné, nevím jak to chápat

• Nulová komunikace obchodu o termínu dodání zbozi

• Nepravdivé údaje ohledně skladových zásob, bez reakce

• žádné informace o provedení objednávky
    • žádné informace o provedení objednávky

Zboží objednáno a zaplaceno 2.1.2024. Do dnešního dne, t.j. 12.1.2024 nemám zboží ani peníze. Na mail nereagují, telefon neberou. Asi podvodníci, obracím se na ČOI.