• nabídka pro mne užitečného produktu

Dobré recenze uživatelů

Vše ok.

• Skvělá komunikace a rychlost zpracování a odeslání objednávky

• Kvalita

• Rychlé dodání až do domu

• Jedinný eshop kde lze objednat bakterie prunus
    • Zboží řádně zabaleno a ošetřeno proti poškození

Reakce obchodu probioticky.cz

Dobry den, dakujeme za povzbudive slova aj za Vasu opatovnu doveru.

S pozdravom, Radosovsky

• Vše v pořádku.

Vše na 100%, paráda. Děkuji.

rychlé doručení

Litrová lahev se balí týden?

Reakce obchodu probioticky.cz

Dobrý deň, pán Václav a ostatní naši drahí zákazníci,

mrzí nás, že ste museli dlhšie čakať. Problém so skladom a meškaním avizujeme už niekoľko týždňov cez vyskakovacie okno na e-shope aj v každej emailovej komunikácii. Nic neprikrášľujeme, hovoríme veci priamo a pravdivo, hoci nám táto situácia nie je príjemná.

Vzhľadom na to, že celú logistiku outsourcujeme prostredníctvom fullfilmentových služieb, nevieme v tejto situácii takmer nič robiť. Využívame najväčšieho a najkvalitnejšieho poskytovateľa týchto služieb na Slovensku. Vďaka nemu doručujeme aj ČR ako doma, na druhý deň od odoslania. To však neznamená, že sme s ním na 100% spokojní a nie je čo zlepšovať. Je nám to ľúto a mrzí nás to. Problém mali okrem nás aj stovky iných eshopov a týkal sa desiatok tisícov objednávok.

Tento poskytovateľ využil september na prípravu na najvyťaženejšie e-shopové obdobie pred Vianocami, na vybudovanie najpokročilejšej automatizácie v SR. Táto komplikovaná operácia viazala veškeré dostupné ľudské kapacity. Väčšina zákazníkov to s porozumením a trpezlivo prijala, niektorí si ponadávali a dali neg. hodnotenie. Máte na to právo.

Od skladu máme informáciu, že v priebehu najbližšieho 1-2 týždňov bude situácia stabilizovaná a zákazníci sa budú opäť tešiť z najrýchlejšieho doručenia, na aké sme boli všetci zvyknutí.

P.S.: Túto objednávku zhodou okolností zabalili ešte v ten istý deň, ako prišlo toto hodnotenie a zanedlho bola aj úspešne doručená.

S pozdravom, Matej Radošovský, konateľ

Velmi rychlé dodání

• Funguje perfektně.

• Rychlé jednání

• Kvalitní produkty
    • Přehledná nabídka

• Na stránkách obchodu je uvedeno, že při objednávce do 12 hodin bude zboží doručeno druhý pracovní den. Objednal jsem v pondělí v 5 hodin a zboží přišlo ve čtvrtek.

Dobry den,
    vyvijame maximalne usilie, aby sme objednavky odosielali okamzite. Nasu rychlost potvrdzuju mnohe pozitivne recenzie na SK a CZ heureke. Vlastne je to nasa najcastejsia vyhoda, ktoru zakaznici spomenu v recenziach.
    Napriek tejto snahe sa obcas stane, ze sklad nestiha, kvoli roznym, prevazne externym faktorom, ktore nas eshop nema plne vo svojej moci. Tento rok je na taketo zlyhania zvlast bohaty, co si bolestne uvedomujeme. Nemame umysel klamat zakaznika.
    Prijmite nase ospravedlnenie a dakujeme za pochopenie, s pozdravom, Radosovsky.

• extra rychlost
    • není