• Rychlé doručení

Využil jsem odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní, obchod jsem obratem ještě před odesláním informoval emailem na [email protected] (email, co mají uvedený na stránkách https://www.probeardstore.cz/vymena-vraceni-reklamace/) se všemi detaily, co byly potřeba. Neobdržel jsem žádné potvrzení. Jak o doručení emailu, tak o tom, že by obchod obdržel mnou vrácené zboží přes Zásilkovnu.

Uběhlo již 14 dní, peníze mi furt nevrátili, obchod ignoruje mé emaily, telefon neberou / mají vyplý.

Obchod nedoporučuju. Zákaznický servis je něco, čím se v dnešní době mohou obchody odlišit od konkurence a na čem si lidé zákládají více a více. Tento obchod má bohužel neexistující zákaznický servis a proto i pouhé vrácení zboží je podle všeho problém.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nejdříve skoro nadšení, protože zástupce obchodu reagoval během několika minut. Od té doby ticho po pěšině, ani zpráva v jakém stavu se objednávka nachází. Tedy ne že bych přímo nedoporučoval, ale komunikace žádná, a po první zprávě že obchod letí objednávku hned zabalit a zaslat - či jak to bylo uvedeno soudím, že let byl vyslán minimálně na Mars ... takže ne nedoporučení, ale docela zklamání.

Reakce obchodu Pro Beard Store

Mrzí nás, že jsme nenaplnili očekávání. Od chvíle podání za nás komunikaci řeší doručovatel (automaticky se posílá info a odkaz ke sledování zásilky), ale je možné, že email spadne do spamu nebo se ztratí v záplavě zpráv.
    Na komunikaci a rychlém doručení si zakládáme. V tomto případě se to uplně nepovedlo a doručení trvalo o dost déle, než je běžné.
    Koronavirová krize a s ní spojené uzavření obchodů klade na nás i dopravce v předvánočním období enormní tlak.
    I tak se však omlouváme a snad Vám udělaly radost alespoň drobné dárky v balíčku.

PS: S tím Marsem je to dobrý :-)

Mirek @probeardstore.cz