• Fajn ceny
    • Malo komunikacie

• Ceny
    • Přišli jiné kuličky než měli
    • Omylem mnou 2x poslána platba za zboží, prodejce slíbil obratem vrátit, trvalo to týden a několik telefonů
    • Na emaily reagují asi jen občas

• Nejlepší cena Prowin komory a dílů

• ceny
    • nemám zboží
    • komunikace

3.3.2024 jsem objednal zboží, v pátek 8.3. mi prodejce řekl že mu zásilkovna vrací balík kvuli rozměrům a že pujde jinou dopravou a v pondělí bude odeslán. Od té doby nevím nic, dnes je uterý 12.3 na mail mi nikdo neodepisuje, volal jsem a po telefonu mi bylo řečeno, že mi budou informace zaslány, nestalo se tak. Nevím co si o obchodu a jeho přístupu myslet.
    Ceny mají fajn, o tom není pochyb, nicméně po více jak týdnu nemám zboží, vlastně ani nevím zda bylo odesláno, počítal jsem s dodáním max do týdne.....Za mě obchod doporučit nemohu.

Dobry obchod

Zboží přišlo rychle a v pořádku.

• Velký výběr
    • super ceny

OK

• Pošlou jiné zboží, to jsem vrátil ale už neodpovídají. Nic nepošlou, zboží ani peníze zpět.

Nejhorší zkušenost za posledních deset let. Musím to nazvat neseriózní eshop.

• cena, rychlost, odbornost, vstřícnost

Jsem laik, ale po telefonu mi poradili a vše funguje jak má

• zajímavé zboží za dobré ceny
    • v objednávce byly 4 položky, přišly ale jen 3, na čtvrtou stále čekám
    • nedostatečná komunikace (zejména když se vyskytl problém)

• Prijemne ceny
    • Velky vyber zbozi

• Velký výběr sortimentu
    • Férový majitel
    • Celkově nižší ceny
    • Dvě objednávky a vždy nějaký problém

Na e-shopu jsem učinil celkem 2 objednávky. Nejdříve Airsoft zbraň AR15 (DA) zásobník, kuličky a plničku na ně. Zásobník se mi rozpadl v ruce hned po rozbalení a zbraň s různými škrábanci, fleky, či rzí vypadala jako hodně dlouho vystavený kousek. Tyto nedostatky jsem e-shopu oznámil a pan majitel se k tomu postavil jako rovný chlap a okamžitě chtěl poslat nové zboží. Toto jsem odmítl, nestihlo by se to na den narozenin, kdy já měl zbraň jako dárek, ale byla mi za to poskytnuta finanční kompenzace na další nákup sleva 1000,- korun. Tohoto jsem využil a zakoupil Kolimátor Walter, zásobník, ručku a sumku na zásobníky. Sumka mi přišla khaki místo černé a Kolimátor, za což e-shop nemůže, to je šunt za 1200,- korun. Místo zelené zaměřovací tečky je tam symbol $ , takže prakticky nepoužitelné na vzdálenost delší, než deset metrů, protože tečka - netečka překrývá celý cíl. Vzhledem ke slevě ze strany e-shopu, to již řešit nebudu a časem koupím jiný kolimátor a zřejmě i jinde.
    E-shop sice doporučuji, protože já mohl mít vážně jen smůlu a majitel e-shopu se jeví jako férový chlap, ale já si již vyberu jiný e-shop, již těch nedostatků bylo příliš. Za což se majiteli e-shopu omlouvám a přeji hodně spokojených zákazníků.

• Jedny z nejnižších cen na trhu(slevový kod)
    • Šíleně dlouhá doručovací doba cca 4-5 dnů

• Rychlé jednání

• Objednal jsem si věci před 7 dny a ještě mi nepřišli.

Kvalitni zboží za rozumnou cenu

• Poslali velikost S místo M.
    • Špatný systém informování emailem při nákupu.
    • Nedoporučuji.

• majú skladom zaujímavé veci
    • objednávka nevybavená, obchod neodpisuje

22.9.2023 prišiel email o dokončení objednávky a následne druhý s vystavenou faktúrou. Doba splatnosti 4.10.2023.
    Po cca týždni som sa snažil kontatkovať obchod prostredníctvom formuláru ne ich web stránke, doposiaľ (3.10.) žiadna odpoveď aj keď majú napísané že odpovedajú do druhého dňa. Tovar bol našťastie objednávaný Packetou na dobierku.
    Snáď sa jedná len o human factor error.

Reakce obchodu Proairsoft.cz

Dobrý den
    Omlouvám se za chybu v komunikaci.
    Už se pracuje na nápravě.

Poněkud dlouho trvá dodání zboží!