• Vše potřebné na jednom místě.

Nejedná se pouze o obchod, ale zároveň stránky, které poradí, jak na pěstování orchidejí a zároveň nabídnou vše potřebné.

• Poštovné bylo vyšší než cena zboží, ale to zřejmě není vina obchodu.

Reakce obchodu Vše pro ORCHIDEJE

Vážená paní Prosnicová,
    výše poštovného je daná sazebníkem České pošty. Náš e-shop vychází zákazníkům maximálně vstříc tím, že výši poštovného určuje přesně podle váhy a rozměrů každého balíčku tak, aby zákazník zaplatil vždy to nejnižší možné poštovné. Neúčtujeme si ani žádné další příplatky jako balné a podobně.
    Vám bylo za balíček do hmotnosti 0,5 kg účtováno dle sazebníku ČP poštovné ve výši 64Kč.
    To, že v balíčku bylo zboží v hodnotě pouhých 44Kč výši poštovného snížit nemůže.

Sazebník poštovného máme uvedený v Obchodních podmínkách e-shopu, lze jej stáhnout i ze stránek České pošty.
    Při tvorbě objednávky tedy doporučujeme do sazebníku kouknout a případně mu přizpůsobit výši objednávky.

Děkujeme za hodnocení a budeme se těšit třeba někdy příště.

Petra Študentová
    Vše pro orchideje

• Přehledná nabídka na stránkách obchodu
    • Ve vašem obchodě jsem nakoupil čipsy a obaly za 76,--Kč + poštovné 107,--Kč.
    • V zahradnických potřebách jsem to samé později nakoupil: čipsy za 42,--Kč a obaly za 52,--Kč.
    • Rozdíl v nákupu je 32,--Kč + doprava 107,--Kč. Z toho důvodu je pro mě u vás nákup nevýhodný.

Je na uvážení každého kupujícího, jakou zvolí variantu nákupu. Pokud mu nezáleží na ceně , může nakupovat u vás.

Reakce obchodu Vše pro ORCHIDEJE

Vážený pane Hofmane,
    mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete ostatním jen z toho důvodu, že jste v něm některé položky (konkrétně jednu ze tří) nakoupil o něco dráž než v kamenném obchodě.
    Ne každý má po ruce správný obchod a také ne v každém takovém obchodě (spíše jsou to jen výjimky), sežene vše, co pro orchideje potřebuje. Potom zůstává otázka, zda by částka za vynaložené pohonné hmoty a za čas strávený objížděním obchodů nebyla daleko vyšší než oněch 32Kč + poštovné.

Co se týče Vaší konkrétní objednávky, kupoval jste u nás 2 obaly o průměru 15cm, jeden za 25Kč. Za dva obaly jste tedy u nás zaplatil 50Kč. Píšete, že v kamenném obchodě jste zaplatil 52Kč, což znamená, že jste u nás nakoupil dokonce o 2Kč levněji :).
    Dále jste u nás kupoval také piniovou kůru, kterou jste určitě ve Vašem obchodě nesehnal. Tato kvalitní kůra se totiž běžně neprodává a pokud by ji náhodou někdo přece jen nabízel (zatím jsem ji ale nikde neviděla), musel byste si koupit celý 70l pytel za několik set korun. U nás máte možnost si koupit množství již od 250g za pár korun.
    Co se týče čipsů, koupil jste patrně půlkilovou kostku od firmy Rosteto, případně s přebalem jiného dodavatele. Tady se zdržím komentáře, čipsy vyzkoušejte sám.

Takže z tohoto globálního pohledu se mi nezdá, že byste s našim e-shopem prodělal. Věřím, že Vaše negativní hodnocení bylo způsobeno spíše deštivým počasím a špatnou náladou, než nějakou naší neseriózností.

V každém případě Vám přeji ať se Vám pěstování daří.

Petra Študentová
    vše pro orchideje

• Skvěla domluva a rychla komunikace
    • Jedině co bych vytkla tak to je doba dodani :-( Ale za to muže rychlost pošty nikoli prodavajici

Doporučuji. Nadstandartni služby a ukazkove jednani!

• přehlednost
    • rozsáhlá a kompletní nabídka
    • super ceny

S obchodem jsem maximálně spokojená, skvělé stránky, které obsahují skvělé rady, člověk si vybere vše co potřebuje

• Vše na jednom místě a co hlavně maji kokosové chipsy

Rozhodne vyuzijte sluzeb

Byla jsem spokojena, doporučuji

• - přehledné web.stránky
    • - jednoduchá orientace na stránkách
    • - pěkné obrázky
    • - je vidět, že majitelka tomu rozumí

viz. hlavní výhody

- rychlá odpověď na objednávku
    - seriózní jednání
    - tento obchod bych doporučila, protože s ním mám výborné zkušenosti

• Dělá to člověk, který tomu rozumí
    • o žádných nevím

Já jsem s nim naprosto spokojená

• Přehled stránek, jak e-shopu, tak i ostatních rad jak pěstovat orchideje. Rychlost dodání a komunikace.
    • O žádných nevím.

Přehledný a rychlý nákup.

• Perfektní zákaznícký servis a poradenství!!! :-)

Rozhodně doporučuji a budu se ráda vracet!!! :-)

• Je to jediný obchod, který jsem nalezla s věcmi a radami pro pěstování orchidejí.
    • o žádné nevím

perfektní, vřele doporučuji

• - rady pro pěstování
    • - vše pro orchideje na jednom místě

- komunikace s majitelkou obchodu vynikající
    - zboží perfektně zabalené
    - mnoho užitečných rad pro pěstitele orchidejí

• Přehledné uspořádání.

Moc pěkné a přehledné internetové stránky.
    Doporučila jsem je i svým známým.

• Osobni zajem
    • Nema

prijemny ochotny kvalitni rychly

Skvělá komunikace, zboží dorazilo v pořádku.

• spolehlivost

rychlost
    spolehlivost
    kvalita

• vše na jednom míste

s kokosovými čipsy se dobře manipuluje při přesazovaní

• přehledný web s mnoha užitečnými informacemi, které se týkají dané problematiky... na základě informací si mohu ihned objednat nejvhodnější zboží

skvělý obchod, výborná komunikace, skvělý průběh celého nákupu

• dostanu zboží, které nikde neseženu, nebo s náklady které zaplatím v poštovném, čas strávený v pohodlí domova.
    • nevšimla jsem si žádných slabin.

Průhledné květnínáče pro orchideje nejsou
    běžně v květinářství k mání. Substrát pro
    orchideje je jen borová loupaná kůra dobrá tak pro vřesy a brusinky, takže to mne donutilo hledat na internetu.