• 4 dny jsem čekala na podklady k platbě a teď již týden čekám zásilku či alespoň odpověď na můj mail.

• Přehledná nabídka na stránkách obchodu
    • Ve vašem obchodě jsem nakoupil čipsy a obaly za 76,--Kč + poštovné 107,--Kč.
    • V zahradnických potřebách jsem to samé později nakoupil: čipsy za 42,--Kč a obaly za 52,--Kč.
    • Rozdíl v nákupu je 32,--Kč + doprava 107,--Kč. Z toho důvodu je pro mě u vás nákup nevýhodný.

Je na uvážení každého kupujícího, jakou zvolí variantu nákupu. Pokud mu nezáleží na ceně , může nakupovat u vás.

Reakce obchodu Vše pro ORCHIDEJE

Vážený pane Hofmane,
    mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete ostatním jen z toho důvodu, že jste v něm některé položky (konkrétně jednu ze tří) nakoupil o něco dráž než v kamenném obchodě.
    Ne každý má po ruce správný obchod a také ne v každém takovém obchodě (spíše jsou to jen výjimky), sežene vše, co pro orchideje potřebuje. Potom zůstává otázka, zda by částka za vynaložené pohonné hmoty a za čas strávený objížděním obchodů nebyla daleko vyšší než oněch 32Kč + poštovné.

Co se týče Vaší konkrétní objednávky, kupoval jste u nás 2 obaly o průměru 15cm, jeden za 25Kč. Za dva obaly jste tedy u nás zaplatil 50Kč. Píšete, že v kamenném obchodě jste zaplatil 52Kč, což znamená, že jste u nás nakoupil dokonce o 2Kč levněji :).
    Dále jste u nás kupoval také piniovou kůru, kterou jste určitě ve Vašem obchodě nesehnal. Tato kvalitní kůra se totiž běžně neprodává a pokud by ji náhodou někdo přece jen nabízel (zatím jsem ji ale nikde neviděla), musel byste si koupit celý 70l pytel za několik set korun. U nás máte možnost si koupit množství již od 250g za pár korun.
    Co se týče čipsů, koupil jste patrně půlkilovou kostku od firmy Rosteto, případně s přebalem jiného dodavatele. Tady se zdržím komentáře, čipsy vyzkoušejte sám.

Takže z tohoto globálního pohledu se mi nezdá, že byste s našim e-shopem prodělal. Věřím, že Vaše negativní hodnocení bylo způsobeno spíše deštivým počasím a špatnou náladou, než nějakou naší neseriózností.

V každém případě Vám přeji ať se Vám pěstování daří.

Petra Študentová
    vše pro orchideje

• Příspěvek byl odstraněn administrátorem Heureka.cz - zcela nerelevantní hodnocení.