Zboží nebylo více jak týden doručeno

Reakce obchodu Pro-oil Morava s.r.o.

Zdravím, zřejmě jste si nevšiml celozávodní dovolené, která probíhala od 24.7. do 6.8.

• Zbozi nemaji skladem, i kdyz na webu tvrdi, ze ano
    • Jejich zakaznicky servis je velmi neprofesionalni a lze

Tento obchod nedoporucuji. Objednane zbozi inzerovali na webu jako skladem. Po 8 dnech, kdy objednavka neprisla, mi bylo pote, co jsem do firmy zavolal, ze pry meli ten minuly tyden inventuru a ze zbozi naskladnili teprve den predtim, nez jsem volal, ale ze uz to teda predali poste. Bez omluvy, bez vysvetleni, proc to nemeli na webu, nic. A co se tyce predani posty, tak to byla navic lez, poste balik predali az druhy den.

Reakce obchodu Pro-oil Morava s.r.o.

Omlouváme se za opožděné dodání zboží. Celý min. týden probíhala inventura a proto nejspíš došlo k tomuhle pochybení.

• česká pošta

• Moje objednávka se opozdila. Pán zavolal a omluvil se , že ze skladu obdrželi špatné zboží a objednávka se opozdí. Chápu a nemám s tím problém. Když objednávka dorazila tak jsem zjistil, že mi přišlo stejně jiné zboží než jsem objednal. Od té doby nikdo nekomunikuje. NEDOPORUČUJI!

Až na to že sem dostal olej 4roky stary, se starou etiketou to aspon přišlo do tří dnů...

Dobrý den, pane Timii,

Jestli tomu tak opravdu bylo, tak se velice omlouváme.
    K této chybě muselo dojít nedopatřením. Nedovolili bychom si vám vědomě prodat olej po expiraci.

Rádi bychom dali tento problém do pořádku. Jestli tedy máte také zájem, prosím vás o odpověď.

Děkujeme

Team Pro-Oil Morava s.r.o

• Platbu kartou a ještě na dobírku,hloupý skladnik,peníze poslali spet na účet,ale je to zbytečná komplikace.