• 8dnů od objednání zboží nepřišlo

Reakce obchodu Pro-firmu.cz

Dobrý den, 8 dní Vaše objednávka čeká na pobočce pro osobní vyzvednutí, stačí čist emaily, děkuji :)

• podvodný obchod
    • klamání zákazníka

Toner, který byl dodán, vydržel 15 stránek běžného textu, než se objevilo varování TONER LOW. Jedná se o čistý PODVOD a KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA, když uvádí výtěžnost 4000 stránek při 5% pokrytí.

bohužel se to stane, cartridge vyměněna za nový v průběhu 3 pracovních dnů

• Ani po 11 dnech, zboží stále nemám...

• NESERIÓZNOST

Měsíc čekání na zboží, u kterého je napsáno skladem! Na dotazy nikdo nereaguje!

• Majitel e- shopu je mimo realitu.

1) Potvrzení mailem o tom, že můžu vyzvednout svoji objednávku jsem
    4) Na konec jsem zjistil, že má víc e- shopů ze stejným bordelem:
    http://www.pro-firmu.cz, https://www.inksys.cz, http://www.vse-do-
    domu.cz

Dobrý den

Prosím o vysvětlení nemám žádnou objednávku, respektive nespokojeného zákazníka, náš eshop ani nevlastní žádnou prodejnu,

• na žádnu jsem nepřišel

Zboží jsem objednával v úterý kolem 10hodiny dopoledne. Jako dopravu jsem zvoll Českou poštu. V odpoledních hodinách mi přišel email, že zboží bylo převzato dopravce. Ve středu odpoledne mi přišel email od Zásilkovny, že zásilku převazali a budou ji doručovat. V pátek odpoledne přišel další email od České pošty, že převzali zásilku a budou ji doručovat. V pondělí po obědě mi byla doručena zásilka od České pošty. Nechápu, proč zásilku přebírala Zásilkovna, když jsem od začátku chtěl přepravu prostřednictvím České pošty ... zbytečně zdržení 3 dnů. Takže zásilku jsem dostal téměř po týdnu. Všude jinde bych to měl když ne druhý den, tak třetí určitě.

Dobrý den

Teď jste právě ohodnotily kvalitu služeb České pošty, nevím proč píšete tuto recenzi k nám do obchodu, obraťte se raději na doručovatelé - my nejsme schopný ovlivnit kvalitu služeb konkretního dopravce, a nejlepší by bylo využívat služeb kvalitních dopravců jako je DPD nebo PPL, děkuji

• Skladem, znamená nemáme to a až to objednáme tak to začneme schánět a třeba se to i podaří.

Prodejce mi v den objednávky volal že zboží které mají na eshopu skladem, skladem není ( lhali) a že bude v pondělí ( za týden), no dnes je neděle a zboží stále nebylo odesláno, takže i v telefonátu lhali.

Zboží které je uvedené "na zavolaní" nemusí být 100% na skladě

• Zboží skladem není skladem, jedná se o "chyták" aby zákazník provedl objednávku.

Reakce obchodu Pro-firmu.cz

Vážený Libor Kotouček - pří objednaní 50 ks je normální že není skladem (měly jsme 25 ks), čekaly jste pouze 2 dny, nechápu na co se stěžujete!!! Je to pouze neadekvátní reakce za strany Vaši firmy, děkuji Vám za "chyták"

• Dobrá cena
    • V mém případě nepřiměřená dodací doba (10.3. objednáno, 21.3. by mělo být doručeno). Teprve po dotazu na stav objednávky jsem dostal informaci o technických problémech eshopu a o pozdějším odeslání (z jiného obchodu jsem měl stejné zboží další den doma)

Při mé první zkušenosti byla nepřiměřeně dlouhá doba dodání, ale může jít o výjimečný případ.
    Slušná cena, ale v jiných obchodech to je srovnatelné.
    Nejde platit kartou.
    Kvalitu produktů jsem zatím neměl možnost vyzkoušet, což bude asi to nejpodstatnější.

• Žádné, když jste mi za 14 dnů nebyli schopni zboží dodat a ani jste se neobtěžovali mne jakkoli vyrozumět. Blbé je to, že jsem to velmi nutně potřeboval a dal jsem vám důvěru a nikde jinde si to už neobjednával. Teď vidím, že asi to musím objednat nejmíň ve třech obchodech, aby mi to přišlo.
    • Nevím jak je vystihnout, když to řeknu velice slušně, tak flegmatičnost k zákazníkovi.

No aby si to radši koupili někde jinde jestli to potřebují nutně a nechcou se zbytečně roštilovat

Po 1 použití přestala naplň komunikovat s tiskárnou...

• V žádném případě nedoporučuji. Na internetových obchodech nakupuji velice často. Tento obchod patří zatím k nejhorším které jsem poznal.

Dobrý den
    Objednané zboží které není na skladě nelze poslat ihned, zákazník by měl počítat z delší dodací lhůtou (což jste byl informovan osobně) považují recenze za nepodstatnou a bezesmyslnou, děkuji

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží dorazilo, nicméně je trochu jiné než jsem si objednal, bylo to takové dodělej doma, nebylo možné odstranit vzduchové bubliny v hadičkách, protože cartridge neměly otvory na použití stříkačky, nebyly tam ani ucpávky, pokud se počítalo s tím, že si to někdo provrtá. Chyběl jeden vzduchový filtr.
    Už týden čekám na reakci prodejce a nic... To mě nazlobilo nejvíce...

• Objednané cartridge, včetně inkoustů určené údajně pro HP poškodily nevratně tiskárnu.

Prodej zboží s nedostatečným odzkoušením.

Reakce obchodu Pro-firmu.cz

Dobrý den, před instalací plnitelných cartridge je striktně doporučeno vypláchnout inkoust, který jste používali předtím, protože může docházet ke srážení dvou typů inkoustů.

• Komunikace se zákazníkem.
    • Zapladit 90 Kč Za dodání do 24 hod.když zboží dostanete za asi 24 dní.

Reakce obchodu Pro-firmu.cz

Zboží označené "není skladem" nemůže být dodané do 24 hod.
    Musíte dávat větší pozor pří objednání zboží.

• nevím
    • nemá zboží označené jako "SKLADEM"

odstrašující