• Přišla mi úplně jiná příze než byla na obrázku

Reakce obchodu prizealize.cz

dobrý den, pokud jsme udělali chybu tak se omlouváme a rádi ji napravíme. Bohužel jste nám nenapsala a nemohli jsme to řešit. Šikulka Hanka ... Po komunikaci se zákaznicí bylo zjistěno, že zboží bylo zasláno dle objednávky správně.

• Rychle dodání
    • Ve 2 klubkach byla příze několikrát navázána

Poslali mi úplně jiné příze.

Reakce obchodu prizealize.cz

dobrý den, omlouváme se chybu, rádi ji napravíme, ale bohužel jste nám nenapsala :-(

• Prešiel viac než týždeň a objednávku nemám stále doma. Pretože ju nedošlu dokiaľ im neprídu peniaze na účet. Ja som objednávku zaplatila ihneď po objednávke. Som veľmi nespokojná

Reakce obchodu prizealize.cz

dobrý den, velice nás mrzí, že jste nespokojená s naším obchodem. Do zahraničí bohužel na dobírku zboží neposíláme. Objednávku jste poslala v úterý 31.8. a obratem byla potvrzená, peníze na účet byly připsány 3.9. v pátek odpoledne, když už byly ostatní balíčky předány dopravci, tudíž byl odeslán až v pondělí 6.9.2021 a je na cestě k Vám. Věříme, že bude zítra nebo pozítří doručován. Šikulka Hanka

• Příze je nekvalitní, děravá, nepravidelná, někdy široká ani ne 1cm, o kousek dál 2cm, asi nemusím vysvětlovat, jak pak háčkovaný výrobek vypadá. Dokonce je na místech špinavá od nějakého černého inkoustu! A jako třešnička na dortu byla několikrát přestřižená a svázaná dohromady uzlem. Znovu nekoupím! Raději si připlatím jinde za kvalitu. Nicméně druhé klubko bylo o něco lepší.

Barva prize se liší od fotek.

Zboží se mi nelíbilo, protože fotka neodpovídala realitě, resp barva zboží byla diametrálně odlišná od toho, co jsem podle fotky očekávala. Objednávala jsem na základě FB stránek šikulka hanka- příze alize. Pod tu fotografii jsem napsala požadavek o vrácení zboží, bohužel bez odezvy, takže jsem část zboží prodala jiné zájemkyni, která se na FB dotazovala na dostupnost tohoto zboží a rovněž jí nebylo odpovězeno. Vyřešily jsme to mezi sebou.

Reakce obchodu prizealize.cz

dobrý den, přiznávám, že jsem si komentáře pod fotografií asi nevšimla, určitě to nebyl úmysl, komentáře pod fotografiemi se mi ne vždy zobrazují. Fb stránky slouží pro inforamaci a reklamu a pokud jste chtěla zboží vrátit,měla jste se na me raději obrátit bud přes zprávu na fb nebo přímo přes eshop kde je email, možnost zaslat rychlou zprávu a nebo reklamační formulář. Přízi bych Vám bez problémů vyměnila. Hanka