Toner pouští barvu na papír (černé okraje při tisku).

Reakce obchodu printerjam

předpokládám tedy, že si toner necháváte, když jste již udělily hodnocení.
    Aniž by jste nás o této situaci informovaly a pokusily se nejdříve toner vyreklamovat?

• ceny
    • termin dodani

nekvalitní produkt

Nemohu posoudit vzhledem ke zrušené objednávce

• nekomunikuje
    • dlouhá čekací doba

vyzkoušejte sami, třeba jsem měla jen smůlu

• Nabízí originální toner HP, ale dojde neoriginálně zabalený a těžko identifikovatelný toner. (recyklát?)
    • Nabízí originální toner, ale dojde něco těžko identifikovatelného.Pro mne neseriózní jednání.

Byl to můj první nákup v tomto obchodě a také poslední. Místo originálního toneru jsem obdržel, pro mne těžko identifikovatelný v bílé krabici s německým popisem ????!!!!
    Nedoporučuji.

Vážený pane Jiří Hloužku,
    v popisu u zboží je uvedeno: "HP 12A, HP Q2612A Black- Originální toner. zboží může být rozbalené, avšak nepoužité." http://www.printerjam.cz/d/hp-q2612a--originalni-toner-1000542/
    Také tomu odpovídá cena ;), zboží je 100% originál.
    Rádi Vás proto uvítáme zpět při opětovném nákupu.
    Co jste objednal, jste obdržel.

Avšak děkuji za upozornění. Do popisu uvedeme ještě, že může být zboží zasláno v neorigo. krabici, aby bylo jasné všem co kupují.
    S pozdravem Miroslav Kubánek

• Rychlé dodání, vstřícný přístup při vyřizování případných reklamací.
    • Nakupujeme pravidelně. Vždy bylo výhodou rychlé dodání.
    • Dodání poslední objednávky trvalo více než týden, a to pro nás přestává být zajímavé.

• Ze zákazníků si dělá blázny.

Obchod při vyzvednutí na prodejně, už neměl barvy na skladě. Dle prodavače už byly vydány, po té že je prodaly. V obchodě mě přemlouvaly, zda by nestačily 4 barvy, místo 5. Musely je sehnat jinde.
    Peníze měly na účtě, tak co by se staraly.

Obchod nedoporučuji, po učinění objednávky přišela zpráva o zvýšení ceny zboží o celou třetinu hodnoty. Objednávku jsem zrušila.

• Levný
    • Nespolehlivost

Objednám si zboží, za 10 dní dorazí půlka s tím, ze příští týden dorazí zbytek. A jen čekám . . .

• slevy
    • komunikace, informovannost

důvod nákupu sleva
    chybné odeslání, pomalá náprava, opakované volání prodávajícímu, proč zboží se opět zdrželo, a když se dozvím důvod a je mi slíbeno, že určitě už do konce týdne dorazí, opět nic
    čekat po zaplacení zboží 3 týdny, je přeci jen trochu mnoho
    pokud jako prodávající mám kontakt na kupujícího, tedy telefonní číslo i a-mail, tak bych měl s tím zákazníkem v takovém případě komunikovat a ne aby zákazník jen čekal a čekal a volal a volal.
    Za sebe nedoporučuji.
    Neobjednávám poprvé, nikdy se mi nic podobného nestalo

• Poslali jiné zboží o čemž informovali, abychbalíček z pošty nevyzvedávala a když jsem byla upozorněna na správný balíček, nesouhlasilo číslo s tím, co bylo na poště, prostě binec. A vzhledem k tomu, že jsou to věci na dobírku, bojíte se zaplatit několik set a překvapením bude , jaký skrývá zásilka obsah.
    • Čekací doba dlouhá a nakonec jsem se nedočkala

Reakce obchodu printerjam

zvolila jste platbu předem, a platbu jsme neobdrželi, pokud o zboží stojíte nadále, prosím proveďte platbu, rádi vám zboží (toner TN2010) zašleme. Kubánek

• možná jenom cenu
    • barevná kazeta neukazuje množství inkoustu

nakoupil jsem z důvodu dobré ceny,ovšem dodací doba dosti dlouhá (5 dní),když k objednání došlo vneděli a dodání proběhlo až v pátek a navíc kazeta s barevným inkoustem neukazuje množství inkoustu, proto nedoporučuji.

• zboží označené SKLADEM nedodají ani do týdne

Bohužel nepoužitelný eshop. Zboží které mají údajně skladem objednáno v úterý (23.6.) bylo připraveno k odběru až za 9 dnů! (2.7.).

Reakce obchodu printerjam

Zásilku jsme podali týž den, a na druhý den byla připravena k odběru.
    Bohužel, to byl nekalý záměr konkurence firma PPG Security s.r.o. o žadné objednávce neměla ani potuchy a pod e-mailem, pod kterým někdo u nás objednávku učinil, prohlásila společnost PPG Security s.r.o., že není jejich.

Zásilka Z 470 1451 514
    Stav zásilky: Vratka

ČEŠTINA
    Odesilatel printerJam
    Příjemce PPG Security s.r.o. PPG Security s.r.o.
    Číslo objednávky 31501066_
    Otevírací doba Po–Čt 08:00–18:00
    Pá 08:00–17:00
    Platba kartou Ne
    Podrobnosti
    24. 6. 2015 11:16 Internetový obchod předal informace o zásilce.
    24. 6. 2015 12:20 Zásilka byla přijata na pobočce Zásilkovna, Most, Báňská 1635
    24. 6. 2015 12:20 Zásilka byla připravena k odeslání na pobočce Zásilkovna, Most, Báňská 1635
    24. 6. 2015 18:38 Zásilka byla přijata na depu Zásilkovna, Praha 9, Ocelářská 392/9
    25. 6. 2015 10:32 Zásilka byla připravena k odeslání na depu Zásilkovna, Praha 9, Ocelářská 392/9
    25. 6. 2015 12:49 Zásilka byla odeslána na pobočku Praha 3, Jana Želivského 7
    25. 6. 2015 11:03 Zásilka byla připravena k odeslání na depu Zásilkovna, Praha 9, Ocelářská 392/9
    25. 6. 2015 14:44 Zásilka byla přijata na cílovém výdejním místě Praha 3, Jana Želivského 7
    2. 7. 2015 12:07 Zásilka byla odeslána na pobočku Praha 3, Jana Želivského 7
    7. 7. 2015 12:56 Zásilka byla připravena k odeslání na pobočce Zásilkovna, Praha 3, Jana Želivského 7
    7. 7. 2015 12:56 Zásilka byla odeslána na pobočku Praha 9, Ocelářská 392/9
    7. 7. 2015 19:23 Zásilka byla přijata na depu Zásilkovna, Praha 9, Ocelářská 392/9

Kubánek M.

• Po objednání jsem týden čekal na toner, který nedorazil. Po týdnu jsem tedy zavolal a dozvěděl se, že daný toner již neprodávají, a podle jejich tvrzení mi o tom dali vědět - nedali. Komunikace obchodu velmi špatná. Objednal jsem jinde a vše ok.

• Ačkoli jsem zboží zaplatil předem dosud nedorazilo ani není na cestě. Objednáno bylo před 14-ti dny.

Jsem na rozpacích, jak jsem již uvedl, zboží jsem objednal, abych byl přesný a spravedlivý, přesně 19.03.2015. Tentýž den jsem zboží uhradil převodem z účtu. Když se týden nic nedělo, tak jsem 26.03.2015 emailem upozornil na svou objednávku i na skutečnost, že objednávka již byla uhrazena. Dosud tj 31.03.2015 se nikdo neozval. Tak uvidíme. Zatím jen radu, kupujte jinde nebo alespoň NEPLAŤTE PŘEDEM!

• Zboží mělo dorazit do konce týdne, pro problém s dodávkou. Ovšem nic.

• 11 dní od objednávky a stále nic.konkurence je velká

Reakce obchodu printerjam

v pondělí u Vás, objednávka byla ze slevového portálu slevomat, kde bylo uvedeno, že zboží doručíme do 14 dní, což dodržíme.
    Děkuji Kubánek

• Žádné
    • Vyřízení reklamace

Již nikdy žádný nákup zde